E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız

Tüm Müsabakalar

# Tarih Müsabaka Yer
1 10 Aralık 2017 Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Karadağ
2 12 Kasım 2017 Büyükler Türkiye Şampiyonası Tekirdağ
3 26 Ağustos 2017 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası Erzurum
4 03 Ağustos 2017 Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep Gaziantep
5 18 Mayıs 2017 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası İstanbul
6 03 Mart 2017 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası İstanbul
7 17 Şubat 2017 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Bulgaristan
8 19 Ocak 2017 Büyükler Türkiye Şampiyonası Bolu
9 01 Aralık 2016 Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Aydın
10 27 Mayıs 2016 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası Sırbistan
11 05 Mayıs 2016 Büyükler Avrupa Şampiyonası Fransa
12 05 Şubat 2016 Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası Kıbrıs
13 27 Ocak 2016 Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası Bursa
14 22 Ocak 2016 Karate1 Premier Lig - Paris Fransa
15 07 Ocak 2016 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli
16 20 Aralık 2015 Büyükler Türkiye Şampiyonası Adana
17 13 Aralık 2015 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası Hırvatistan
18 12 Kasım 2015 Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası Endonezya
19 17 Eylül 2015 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Yalova
20 14 Ağustos 2015 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Trabzon
21 06 Ağustos 2015 Palandöken Karate Turnuvası Erzurum
22 13 Haziran 2015 1. Avrupa Oyunları (European Games) Azerbaycan
23 06 Haziran 2015 Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası Fransa
24 30 Mayıs 2015 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası Karadağ
25 17 Mayıs 2015 Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası Bursa
26 03 Mayıs 2015 28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası İstanbul
27 31 Mart 2015 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Sakarya
28 19 Mart 2015 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul
29 08 Şubat 2015 Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası İsviçre
30 01 Şubat 2015 Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası Sakarya
31 20 Aralık 2014 Veterenlar Türkiye Şampiyonası Tekirdağ
32 20 Aralık 2014 Büyükler Türkiye Şampiyonası Tekirdağ
33 13 Aralık 2014 Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası Bulgaristan
34 22 Kasım 2014 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Samsun
35 09 Kasım 2014 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya
36 18 Ekim 2014 Büyükler Balkan Şampiyonası Makedonya
37 13 Eylül 2014 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Karadağ
38 06 Eylül 2014 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul
39 14 Haziran 2014 Çocuklar Balkan Şampiyonası İstanbul
40 07 Haziran 2014 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İzmir
41 16 Mayıs 2014 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası Bartın
42 01 Mayıs 2014 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya
43 29 Nisan 2014 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Malatya
44 20 Nisan 2014 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul
45 19 Nisan 2014 12. Amerika Açık Karate Turnuvası ABD
46 12 Nisan 2014 Golden Belt Karate Turnuvası Sırbistan
47 04 Nisan 2014 27. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası İstanbul
48 07 Şubat 2014 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Portekiz
49 01 Şubat 2014 Dubai Open Karate Turnuvası BAE
50 29 Ocak 2014 Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Balıkesir
51 11 Ocak 2014 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa
52 09 Ocak 2014 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası İstanbul
53 27 Aralık 2013 Büyükler Türkiye Şampiyonası Düzce
54 26 Aralık 2013 Veteranlar Türkiye Şampiyonası Düzce
55 30 Kasım 2013 Avusturya Salzburg (Karate1 Premier Lig) Avusturya
56 07 Kasım 2013 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası İspanya
57 19 Ekim 2013 Sportaccord Combat Games Rusya
58 22 Eylül 2013 3. İslami Dayanışma Oyunları Endonezya
59 12 Eylül 2013 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli
60 06 Eylül 2013 İstanbul Open Karate Turnuvası İstanbul
61 23 Ağustos 2013 PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI Erzurum
62 26 Temmuz 2013 Dünya Oyunları Kolombiya
63 19 Temmuz 2013 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Macaristan
64 18 Haziran 2013 Akdeniz Oyunları Mersin
65 25 Mayıs 2013 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) Edirne
66 09 Mayıs 2013 Büyükler Avrupa Şampiyonası Macaristan
67 28 Nisan 2013 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul
68 20 Nisan 2013 26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
69 13 Nisan 2013 Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig) Rusya
70 29 Mart 2013 Çocuklar, Ümit-Genç ve -21 Balkan Şampiyonası Sırbistan
71 16 Mart 2013 Slovenya Lasko (Karate1 World Cup) Slovenya
72 09 Mart 2013 Dutch Open (Karate1 Premier Lig) Hollanda
73 01 Mart 2013 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası İzmir
74 08 Şubat 2013 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Konya
75 31 Ocak 2013 Dubai Open Karate Turnuvası BAE
76 26 Ocak 2013 Veteranlar Türkiye Şampiyonası Sakarya
77 24 Ocak 2013 Büyükler Türkiye Şampiyonası Sakarya
78 19 Ocak 2013 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa
79 10 Ocak 2013 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Denizli
80 21 Kasım 2012 Büyükler Dünya Şampiyonası Fransa
81 20 Ekim 2012 Basel Open Masters İsviçre
82 13 Ekim 2012 Karate1 World Cup Yunanistan
83 06 Ekim 2012 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Bosna Hersek
84 22 Eylül 2012 Karate1 Premier Lig - Frankfurt Almanya
85 01 Eylül 2012 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul
86 31 Ağustos 2012 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul
87 18 Ağustos 2012 Busan Open (Karate1 World Cup) Güney Kore
88 13 Temmuz 2012 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Slovakya
89 06 Temmuz 2012 Minikler Türkiye Şampiyonası Gümüşhane
90 06 Temmuz 2012 Dünya Gençlik Kupası Yunanistan
91 06 Temmuz 2012 Karate 1 Gençlik Kupası Yunanistan
92 23 Haziran 2012 Jakarta Open (Karate1 Premier Lig) Endonezya
93 09 Haziran 2012 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Rusya
94 02 Haziran 2012 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Erzurum
95 25 Mayıs 2012 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası Düzce
96 10 Mayıs 2012 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya
97 04 Mayıs 2012 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Kayseri
98 27 Nisan 2012 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Kırşehir
99 21 Nisan 2012 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları Konya
100 20 Nisan 2012 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul
101 17 Nisan 2012 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Amasya
102 14 Nisan 2012 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
103 16 Mart 2012 Çocuklar Balkan Şampiyonası Karadağ
104 16 Mart 2012 Büyükler Balkan Şampiyonası Karadağ
105 10 Mart 2012 Dutch Open (Karate1 Premier League) Hollanda
106 02 Mart 2012 Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası Antalya
107 10 Şubat 2012 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Azerbaycan
108 21 Ocak 2012 Veteranlar Türkiye Şampiyonası Uşak
109 19 Ocak 2012 Büyükler Türkiye Şampiyonası Uşak
110 14 Ocak 2012 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa
111 05 Ocak 2012 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Bursa
112 26 Kasım 2011 Dünya Kulüpler Kupası İstanbul
113 13 Ekim 2011 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Malezya
114 17 Eylül 2011 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul
115 16 Eylül 2011 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul
116 03 Eylül 2011 Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası İtalya
117 11 Ağustos 2011 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Konya
118 22 Temmuz 2011 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Bosna Hersek
119 09 Temmuz 2011 Dünya Gençlik Kupası Yunanistan
120 08 Temmuz 2011 Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası Eskişehir
121 17 Haziran 2011 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Gürcistan
122 04 Haziran 2011 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Ankara
123 12 Mayıs 2011 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası Rize
124 06 Mayıs 2011 Büyükler Avrupa Şampiyonası İsviçre
125 03 Mayıs 2011 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Samsun
126 22 Nisan 2011 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul
127 21 Nisan 2011 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları Konya
128 19 Nisan 2011 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Antalya
129 16 Nisan 2011 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
130 11 Mart 2011 Büyükler Türkiye Şampiyonası Muğla
131 03 Mart 2011 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Amasya
132 11 Şubat 2011 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Sırbistan
133 24 Aralık 2010 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli
134 20 Kasım 2010 Dünya Kulüpler Kupası İstanbul
135 27 Ekim 2010 Büyükler Dünya Şampiyonası Sırbistan
136 24 Eylül 2010 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan
137 03 Eylül 2010 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Aydın
138 31 Ağustos 2010 Sportaccord Combat Games Çin
139 16 Temmuz 2010 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Artvin
140 15 Temmuz 2010 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Karadağ
141 29 Mayıs 2010 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Polonya
142 15 Mayıs 2010 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası Kahramanmaraş
143 07 Mayıs 2010 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan
144 23 Nisan 2010 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası İstanbul
145 17 Nisan 2010 23. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
146 09 Nisan 2010 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Sivas
147 02 Nisan 2010 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Erzincan
148 05 Şubat 2010 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası İzmir
149 05 Şubat 2010 Büyükler Türkiye Şampiyonası Ankara
150 16 Ocak 2010 Paris Open Fransa
151 26 Aralık 2009 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası İstanbul
152 12 Kasım 2009 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası Fas
153 11 Eylül 2009 Türkiye Minikler Karate Şampiyonası Bursa
154 14 Ağustos 2009 Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası Balıkesir
155 25 Temmuz 2009 Dünya Oyunları Tayvan
156 16 Temmuz 2009 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası İspanya
157 30 Haziran 2009 Akdeniz Oyunları İtalya
158 30 Mayıs 2009 Avrupa Bölgeler Şampiyonası İspanya
159 28 Mayıs 2009 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Sivas
160 08 Mayıs 2009 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hırvatistan
161 17 Nisan 2009 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
162 10 Nisan 2009 Büyükler Türkiye Şampiyonası Denizli
163 01 Nisan 2009 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Sakarya
164 07 Mart 2009 Dutch Open Hollanda
165 30 Ocak 2009 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Fransa
166 09 Ocak 2009 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası İstanbul
167 26 Aralık 2008 Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası Antalya
168 13 Kasım 2008 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya
169 10 Ekim 2008 İstanbul Open İstanbul
170 27 Eylül 2008 German Open Almanya
171 11 Temmuz 2008 Üniversiteler Dünya Şampiyonası Polonya
172 14 Haziran 2008 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Slovenya
173 29 Mayıs 2008 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Erzincan
174 16 Mayıs 2008 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası Eskişehir
175 02 Mayıs 2008 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya
176 28 Nisan 2008 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Muğla
177 11 Nisan 2008 21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
178 05 Nisan 2008 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan
179 13 Mart 2008 Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası Konya
180 03 Mart 2008 Büyükler Türkiye Şampiyonası Düzce
181 15 Şubat 2008 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İtalya
182 19 Ocak 2008 Paris Open Fransa
183 04 Ocak 2008 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Aydın
184 04 Aralık 2007 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Aydın
185 19 Ekim 2007 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası İstanbul
186 15 Eylül 2007 German Open Almanya
187 06 Temmuz 2007 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Karadağ
188 14 Haziran 2007 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Sivas
189 09 Haziran 2007 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Sırbistan
190 02 Haziran 2007 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Kocaeli
191 18 Mayıs 2007 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası Düzce
192 04 Mayıs 2007 Büyükler Avrupa Şampiyonası Slovakya
193 13 Nisan 2007 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Edirne
194 31 Mart 2007 Italia Open İtalya
195 16 Mart 2007 Büyükler Türkiye Şampiyonası Antalya
196 09 Şubat 2007 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İzmir
197 21 Aralık 2006 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası İzmir
198 12 Ekim 2006 Büyükler Dünya Şampiyonası Finlandiya
199 02 Eylül 2006 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Tunus
200 01 Eylül 2006 İstanbul Open İstanbul
201 06 Ağustos 2006 Üniversiteler Dünya Şampiyonası ABD
202 03 Haziran 2006 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Fransa
203 05 Mayıs 2006 Büyükler Avrupa Şampiyonası Norveç
204 13 Nisan 2006 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Kars
205 24 Mart 2006 Büyükler Balkan Şampiyonası Bosna Hersek
206 03 Mart 2006 Büyükler Türkiye Şampiyonası Antalya
207 17 Şubat 2006 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Sırbistan-Karadağ
208 20 Ocak 2006 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Samsun
209 11 Kasım 2005 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Kıbrıs
210 23 Temmuz 2005 Dünya Oyunları Almanya
211 08 Temmuz 2005 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Erzincan
212 01 Temmuz 2005 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Polonya
213 24 Haziran 2005 Akdeniz Oyunları İspanya
214 13 Mayıs 2005 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya
215 15 Nisan 2005 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
216 09 Nisan 2005 Italia Open İtalya
217 08 Nisan 2005 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Sakarya
218 18 Mart 2005 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Sakarya
219 12 Mart 2005 Dutch Open Hollanda
220 04 Mart 2005 Büyükler Türkiye Şampiyonası Samsun
221 11 Şubat 2005 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan
222 2005 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Bursa
223 24 Aralık 2004 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Antalya
224 18 Kasım 2004 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika
225 09 Eylül 2004 Minikler Türkiye Şampiyonası Gümüşhane
226 03 Eylül 2004 Büyükler Akdeniz Şampiyonası İstanbul
227 19 Haziran 2004 Yıldızlar Balkan Şampiyonası Bulgaristan
228 12 Haziran 2004 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Slovakya
229 07 Mayıs 2004 Büyükler Avrupa Şampiyonası Rusya
230 30 Nisan 2004 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Şanlıurfa
231 16 Nisan 2004 17.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
232 16 Mart 2004 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Adana
233 13 Mart 2004 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan
234 28 Şubat 2004 Büyükler Türkiye Şampiyonası Ankara
235 13 Şubat 2004 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Hırvatistan
236 2004 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Kayseri
237 11 Aralık 2003 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Ankara
238 24 Ekim 2003 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Fransa
239 05 Eylül 2003 16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
240 09 Mayıs 2003 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya
241 28 Mart 2003 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası İstanbul
242 14 Şubat 2003 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Polonya
243 2003 Ümit-Genç Balkan Şampiyonası Makedonya
244 21 Kasım 2002 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya
245 03 Mayıs 2002 Büyükler Avrupa Şampiyonası Estonya
246 15 Şubat 2002 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Almanya
247 12 Ekim 2001 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Yunanistan
248 11 Mayıs 2001 Büyükler Avrupa Şampiyonası Bulgaristan
249 14 Nisan 2001 14.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul
250 23 Mart 2001 Büyükler Türkiye Şampiyonası Muğla
251 24 Şubat 2001 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Adana
252 09 Şubat 2001 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Kıbrıs
253 12 Ekim 2000 Büyükler Dünya Şampiyonası Almanya
254 05 Mayıs 2000 Büyükler Avrupa Şampiyonası İstanbul
255 11 Şubat 2000 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Slovenya
256 29 Ekim 1999 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası Bulgaristan
257 20 Mayıs 1999 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yunanistan
258 12 Şubat 1999 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İspanya
259 18 Ekim 1998 Büyükler Dünya Şampiyonası Brezilya
260 08 Mayıs 1998 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yugoslavya
261 07 Şubat 1998 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Yunanistan
262 02 Mayıs 1997 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya
263 1997 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Bulgaristan
264 07 Kasım 1996 Büyükler Dünya Şampiyonası Güney Afrika
265 03 Mayıs 1996 Büyükler Avrupa Şampiyonası Fransa
266 1996 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İstanbul
267 05 Mayıs 1995 Büyükler Avrupa Şampiyonası Finlandiya
268 1995 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Slovakya
269 08 Aralık 1994 Büyükler Dünya Şampiyonası Malezya
270 1994 Büyükler Avrupa Şampiyonası İngiltere
271 1994 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İspanya
272 22 Temmuz 1993 Dünya Oyunları Hollanda
273 1993 Büyükler Avrupa Şampiyonası Çek Cumhuriyeti
274 1993 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İngiltere
275 19 Kasım 1992 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya
276 1992 Büyükler Avrupa Şampiyonası Hollanda
277 1992 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Portekiz
278 1991 Büyükler Avrupa Şampiyonası Almanya
279 1991 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İskoçya
280 08 Kasım 1990 Büyükler Dünya Şampiyonası Meksika
281 1990 Büyükler Avrupa Şampiyonası Avusturya
282 1990 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Almanya
283 1989 Büyükler Avrupa Şampiyonası Yugoslavya
284 1989 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Fransa
285 1988 Büyükler Dünya Şampiyonası Mısır
286 1988 Büyükler Avrupa Şampiyonası İtalya
287 1988 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası Macaristan
288 1987 Büyükler Avrupa Şampiyonası İskoçya
289 1986 Büyükler Dünya Şampiyonası Avustralya
290 1985 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İstanbul
291 1984 Büyükler Dünya Şampiyonası Hollanda
292 1982 Büyükler Dünya Şampiyonası Tayvan
293 1980 Büyükler Dünya Şampiyonası İspanya
294 1977 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya
295 1975 Büyükler Dünya Şampiyonası ABD
296 1972 Büyükler Dünya Şampiyonası Fransa
297 1970 Büyükler Dünya Şampiyonası Japonya
Müsabakalar