E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 18-20 Mart 2005 Sakarya Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 18-20 Mart 2005 Sakarya

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası
18-20 Mart 2005 Sakarya


 
16 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Eyüp Taşyar Bursa Taşyar Karate Spor Kulübü
3. Ahmet Güveli İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Arslan Çalışkan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Bahadır Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Simge Ünsay Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hatice Altınkaynak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ece Yüksel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yahya Ak İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
2. Metin Sofuoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Ahmet Aydın Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sinan Kirazlı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nur Tekin İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Özge Akın Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Rüveyda Çakıcı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğanay Kaan Kaya Kastamonu (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Furkan Keskinkılıç Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öcal Ateş Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selçuk Sipahi Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Çağla Kızıltoprak İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Vildan Küçük Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Sevcan Şengeçer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Pirotlu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa Oğulcan Alımcı İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Barış Berkay Bayazıt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kübra Kahvecioğlu İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Sümeyya Çelik Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Soner İlgün Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Eray Acar Bursa Taşyar Karate Spor Kulübü
3. Umut Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ömer Faruk Doğan Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bigem Giroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Cansu Ay İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Saliha Büşra Selman İstanbul İBB Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selim Sofuoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. A. Hilmi Deler İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Halil Şarkaya Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Gökhan Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşe İlhan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ebru Şensoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Müberra Bostancı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğurcan Sezgin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Şahin Gürcan Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rıdvan Gül Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Semih Türkcan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Davut Kaplan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Soner Açıkyol Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Eyüp Akbulut Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beytullah Altınkaya İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Batuhan Kara İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Emre Korkmaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Vahit Gün Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bay Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatih Civelek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kemal Alpaslan İstanbul Küçükçekmece Karate Spor Kulübü
3. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Anıl Yazgan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bahar Erşeker Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Bilge Bilgen Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
 
14 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
14 Yaş Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neşe Velioğlu İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Tuğçe Bağcı Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Naime Ozan Aydın (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yağmur Durmuş Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Cihan Çelik Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Oğuzhan Göksu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Adil Alişiroğlu Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Emre Şahin Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hüseyin Ulaş İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Yekta Akkor İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Adem Karakaş Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ramazan Pakkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Arabacı Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yasir Ayverdi İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Adem Erşahin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Oğuzhan Karahan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bay Kumite +65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Resul Gönül İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
2. Yahya Ak İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Murat Eşiyok Mersin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Onur Can Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ümran Alözkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Nur Tekin İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Yasemin Çengel Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Bacak Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gülbahar Bakır Bursa İnegöl Karate Genç Ve Spor Kulübü
3. Çağla Özbay Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Yaylı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
15 Yaş Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Şafak Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
2. Havva Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Betül Yılmaz Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gamze Şafak Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
16 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Semih Sezgin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Volkan Sağlam İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sabit Toprak Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüseyin Çetin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Karahan İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
2. Volkan Karakoç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şevki Abakoç Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdulkadir Kaskas Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali Can Ağtaş Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İbrahim Çelik Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ahmet Güveli İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
16 Yaş Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serhan Kasımoğlu Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ahmet Bağırtlak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Asım Enes Sezer Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahtiyar Deniz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nazlı Sazak İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Fatma Ekşi Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Havva Özmen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ece Yüksel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğba Kaplan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Çilem Koç Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Baltay İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
3. Berna Aslan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
16 Yaş Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burcu Eryılmaz Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Çilem Gündüz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Bahadır Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Simge Ünsay Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 79 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 2 3 8
2 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 1 5 8
3 Karahan Gençlik Spor Kulübü 2 1 2 5
4 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 4 1 6
5 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 1 0 2
5 Cengiz Deniz Spor Kulübü 1 1 0 2
6 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 2 3
7 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Taşyar Karate Spor Kulübü 0 2 0 2
9 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
10 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
10 İnegöl Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 1 0 1
11 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 3 3
12 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 13 16 19 48
2 Bursa 4 3 8 15
3 Ankara 3 2 8 13
4 Kayseri 3 0 2 5
5 Kocaeli 2 2 2 6
6 Tekirdağ 1 1 0 2
7 Trabzon 1 0 6 7
8 İzmir 1 0 2 3
8 Afyon 1 0 2 3
9 Denizli 1 0 1 2
10 Hatay 1 0 0 1
10 Kastamonu 1 0 0 1
11 Sakarya 0 2 8 10
12 Konya 0 1 1 2
12 Erzurum 0 1 1 2
12 Tunceli 0 1 1 2
13 Erzincan 0 1 0 1
13 Balıkesir 0 1 0 1
13 Muğla 0 1 0 1
14 Mersin 0 0 1 1
14 Aydın 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2018 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Gaziantep
2017 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Antalya
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...