E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) 25-26 Mayıs 2013 Edirne Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) 25-26 Mayıs 2013 Edirne

Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç)
25-26 Mayıs 2013 Edirne


 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Botaş Spor Kulübü
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Emre Vefa Göktaş
  - Cengizhan Koca
Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
  - Gürkan Yeşilbaş
  - Ali Osman Yılmaz
  - Oğuzhan Ay
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Karahan Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Deniz Atak
  - Hazel Kıratlı
  - İpek Şahin
Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
  - Demet Karahan
  - Emine Korkutmuş
  - Şule Turhan
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Yüreğir Spor Kulübü
  - Pınar Yalçıntekin
  - Büşra Sağlamdemirel
  - Gizem Kış
Adana Adana Yüreğir Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bursa BB Spor Kulübü
  - Oğuzhan Kacır
  - Muhammed Ali Yıldız
  - Mustafa Paşa Budak
  - Tolga Macar
  - Murat Kaya
  - Ömer Bayırlı
  - Furkan Gümüş
Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - Abdulsamet Küçükoğlu
  - Yasin Güneş
  - Mustafa Burak Taş
  - Murat Batuhan Kozan
  - Mustafa Ulaşlı
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Kocaeli BB Kağıt Spor Kulübü
  - Erva Topçu
  - Alpcan Tohumcu
  - Emre Benkurt
  - Fatih Alkurt
  - Batuhan Gökdemir
  - Tayfun Yıldız
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Aybüke Nur Punar
  - Hilal Nur Punar
  - Esra Kapak
  - Hatice Halenur Punar
İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Hendek Spor Kulübü A Takımı
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Hendek Spor Kulübü B Takımı
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Yaman Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Samsun Yaman Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
1 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
1 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
1 Ankara Botaş Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Hendek Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
3 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
5 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 0 1 1
5 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
5 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
5 Yaman Spor Kulübü 0 0 1 1
5 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ankara 2 0 0 2
2 İstanbul 1 2 3 6
3 Bursa 1 0 0 1
4 Sakarya 0 1 2 3
5 Gaziantep 0 1 0 1
6 Kocaeli 0 0 1 1
6 Samsun 0 0 1 1
6 Adana 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2015 - Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası | Bursa
2014 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Bartın
2012 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce
2011 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Rize
2010 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Kahramanmaraş
2009 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | İstanbul
2008 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Eskişehir
2007 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...