E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 5-7 Eylül 2003 - İstanbul 16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 5-7 Eylül 2003 - İstanbul

16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
5-7 Eylül 2003
İstanbul


 
Ümit Bay Ferdi Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fikret Yılmaz Türkiye
2. Malek Mehrabi İran
3. Shahrokh Shasari Kia İran
3. Mostafa Pourialali İran
 
Ümit Bayan Ferdi Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Havva Özgül Türkiye
2. Sonnur Küçük Türkiye
3. Emiliya Jankevska Makedonya
3. Linbica Besnkovska Makedonya
 
Genç Bay Ferdi Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Koçak Türkiye
2. Reza Batawani İran
3. Milad Khodayari İran
3. Fatih Şahin Türkiye
 
Genç Bayan Ferdi Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Dimitrova Iwana Makedonya
2. Simona Taspulci Makedonya
3. Neşe Candan Türkiye
3. Münevver Çiloğlu Türkiye
 
Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. İran A İran
3. İran B İran
3. Türkiye B
  - Sadık Coşkun
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
 
Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Makedonya Makedonya
3. Türkiye B
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Motadov Rustam Azerbaycan
2. Ali İnce Türkiye
3. Eyüp Güler Türkiye
3. Tagıyev Orxan Azerbaycan
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Metadov Vusal Azerbaycan
2. Hassan Ghafari İran
3. Adel Neghah İran
3. Soahko Patroklier Makedonya
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Kemaloğlu Türkiye
2. Mohamed Reza Aret Asl İran
3. Mehdi Soltani İran
3. Cabbarli Vugar Azerbaycan
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Erkan Türkiye
2. Khripunov Vladimir Rusya
3. Ali Ceyhun Azerbaycan
3. Burak Sönmez Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Emre Kök Türkiye
2. Ufuk İşler Türkiye
3. Shahin Atamov Azerbaycan
3. Amin Rosekhi İran
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Burak Kaptan Türkiye
2. İ.Tolga Yıldız Türkiye
3. M.Ali Vafor Ghalizade İran
3. Khalid Khalidov Kazakistan
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yücel Gündoğdu Türkiye
2. Yuriy Kalashnikov Rusya
3. İlyas Demir Türkiye
3. Hossein Rouhani İran
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mahsen Salimi İran
2. İdris Demir Türkiye
3. Rafael Aghayev Azerbaycan
3. Kazhayev Yerzan Kazakistan
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Murat Salih Kurnaz Türkiye
2. Serkan Yağcı Türkiye
3. Gurbo Evgeny Rusya
3. Sayguidmagomed Shakhrudinov Rusya
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Said Farokhi İran
2. Amal Islam Atayev Azerbaycan
3. Khristforov Alexandr Kazakistan
3. Griev Soslan Rusya
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gogita Arkanin Gürcistan
2. Erdal Korkut Türkiye
3. Emrah Uygur Türkiye
3. Goussov Georgui Rusya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Andrey Potapov Rusya
2. Yaser Şahintekin Türkiye
3. Cüneyt Kuşaksız Türkiye
3. Mehti Dekikhani İran
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vildan Doğan Türkiye
2. Askorova Nazym Kazakistan
3. Kaltrino Krosnigi Arnavutluk
3. İlknur Çavdar Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Potopova Zhanna Rusya
2. Maria Sobol Rusya
3. Adriana Rexhepi Arnavutluk
3. Elif Sınırcı Türkiye
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Elif Ay Türkiye
2. Aza Koshty Rusya
3. Kuanova Aliya Kazakistan
3. Evrim Genç Türkiye
 
Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. İran İran
2. Azerbaycan Azerbaycan
3. Rusya Rusya
3. Türkiye C
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
 
Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Rusya Rusya
2. Türkiye A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Türkiye B
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Makedonya Makedonya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 13 9 15 37
2 İran 3 5 10 18
3 Rusya 3 4 5 12
4 Azerbaycan 2 2 5 9
5 Makedonya 1 2 4 7
6 Gürcistan 1 0 0 1
7 Kazakistan 0 1 4 5
8 Arnavutluk 0 0 2 2


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Burak Kaptan Ümit Bay Kumite +75 Kg 1.
Elif Ay Genç Bayan Kumite +60 Kg 1.
Emre Kök Ümit Bay Kumite 75 Kg 1.
Enes Erkan Ümit Bay Kumite 70 Kg 1.
Fikret Yılmaz Ümit Bay Ferdi Kata 1.
Havva Özgül Ümit Bayan Ferdi Kata 1.
Mehmet Koçak Genç Bay Ferdi Kata 1.
Murat Salih Kurnaz Genç Bay Kumite 70 Kg 1.
Ömer Kemaloğlu Ümit Bay Kumite 65 Kg 1.
Vildan Doğan Genç Bayan Kumite 53 Kg 1.
Yücel Gündoğdu Genç Bay Kumite 60 Kg 1.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bay Takım Kata 1.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bayan Takım Kata 1.
Ali İnce Ümit Bay Kumite 55 Kg 2.
Erdal Korkut Genç Bay Kumite 80 Kg 2.
İ.Tolga Yıldız Ümit Bay Kumite +75 Kg 2.
İdris Demir Genç Bay Kumite 65 Kg 2.
Serkan Yağcı Genç Bay Kumite 70 Kg 2.
Sonnur Küçük Ümit Bayan Ferdi Kata 2.
Ufuk İşler Ümit Bay Kumite 75 Kg 2.
Yaser Şahintekin Genç Bay Kumite +80 Kg 2.
Türkiye A
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bayan Takım Kumite 2.
Burak Sönmez Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.
Cüneyt Kuşaksız Genç Bay Kumite +80 Kg 3.
Elif Sınırcı Genç Bayan Kumite 60 Kg 3.
Emrah Uygur Genç Bay Kumite 80 Kg 3.
Evrim Genç Genç Bayan Kumite +60 Kg 3.
Eyüp Güler Ümit Bay Kumite 55 Kg 3.
Fatih Şahin Genç Bay Ferdi Kata 3.
İlknur Çavdar Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
İlyas Demir Genç Bay Kumite 60 Kg 3.
Münevver Çiloğlu Genç Bayan Ferdi Kata 3.
Neşe Candan Genç Bayan Ferdi Kata 3.
Türkiye B
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bayan Takım Kata 3.
Türkiye B
- Sadık Coşkun
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bay Takım Kata 3.
Türkiye B
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bayan Takım Kumite 3.
Türkiye C
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bay Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2015 - 28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2014 - 27. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - 26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2012 - 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2011 - 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2010 - 23. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2009 - 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2008 - 21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2005 - 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2004 - 17.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2001 - 14.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...


film izle