Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 5-7 Eylül 2003 - İstanbul
16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 5-7 Eylül 2003 - İstanbul
Tweetle
16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
5-7 Eylül 2003
İstanbul
Ümit Bay Ferdi Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fikret Yılmaz
Türkiye
2.
Malek Mehrabi
İran
3.
Shahrokh Shasari Kia
İran
3.
Mostafa Pourialali
İran
Ümit Bayan Ferdi Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Havva Özgül
Türkiye
2.
Sonnur Küçük
Türkiye
3.
Emiliya Jankevska
Makedonya
3.
Linbica Besnkovska
Makedonya
Genç Bay Ferdi Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mehmet Koçak
Türkiye
2.
Reza Batawani
İran
3.
Milad Khodayari
İran
3.
Fatih Şahin
Türkiye
Genç Bayan Ferdi Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dimitrova Iwana
Makedonya
2.
Simona Taspulci
Makedonya
3.
Neşe Candan
Türkiye
3.
Münevver Çiloğlu
Türkiye
Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye A
Türkiye
2.
İran A
İran
3.
İran B
İran
3.
Türkiye B
-
Sadık Coşkun
Türkiye
Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye A
Türkiye
2.
Makedonya
Makedonya
3.
Türkiye B
Türkiye
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Motadov Rustam
Azerbaycan
2.
Ali İnce
Türkiye
3.
Eyüp Güler
Türkiye
3.
Tagıyev Orxan
Azerbaycan
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Metadov Vusal
Azerbaycan
2.
Hassan Ghafari
İran
3.
Adel Neghah
İran
3.
Soahko Patroklier
Makedonya
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ömer Kemaloğlu
Türkiye
2.
Mohamed Reza Aret Asl
İran
3.
Mehdi Soltani
İran
3.
Cabbarli Vugar
Azerbaycan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Enes Erkan
Türkiye
2.
Khripunov Vladimir
Rusya
3.
Ali Ceyhun
Azerbaycan
3.
Burak Sönmez
Türkiye
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Emre Kök
Türkiye
2.
Ufuk İşler
Türkiye
3.
Shahin Atamov
Azerbaycan
3.
Amin Rosekhi
İran
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Burak Kaptan
Türkiye
2.
İ.Tolga Yıldız
Türkiye
3.
M.Ali Vafor Ghalizade
İran
3.
Khalid Khalidov
Kazakistan
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yücel Gündoğdu
Türkiye
2.
Yuriy Kalashnikov
Rusya
3.
İlyas Demir
Türkiye
3.
Hossein Rouhani
İran
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mahsen Salimi
İran
2.
İdris Demir
Türkiye
3.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
3.
Kazhayev Yerzan
Kazakistan
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Murat Salih Kurnaz
Türkiye
2.
Serkan Yağcı
Türkiye
3.
Gurbo Evgeny
Rusya
3.
Sayguidmagomed Shakhrudinov
Rusya
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Said Farokhi
İran
2.
Amal Islam Atayev
Azerbaycan
3.
Khristforov Alexandr
Kazakistan
3.
Griev Soslan
Rusya
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Gogita Arkanin
Gürcistan
2.
Erdal Korkut
Türkiye
3.
Emrah Uygur
Türkiye
3.
Goussov Georgui
Rusya
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Andrey Potapov
Rusya
2.
Yaser Şahintekin
Türkiye
3.
Cüneyt Kuşaksız
Türkiye
3.
Mehti Dekikhani
İran
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vildan Doğan
Türkiye
2.
Askorova Nazym
Kazakistan
3.
Kaltrino Krosnigi
Arnavutluk
3.
İlknur Çavdar
Türkiye
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Potopova Zhanna
Rusya
2.
Maria Sobol
Rusya
3.
Adriana Rexhepi
Arnavutluk
3.
Elif Sınırcı
Türkiye
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Elif Ay
Türkiye
2.
Aza Koshty
Rusya
3.
Kuanova Aliya
Kazakistan
3.
Evrim Genç
Türkiye
Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
İran
İran
2.
Azerbaycan
Azerbaycan
3.
Rusya
Rusya
3.
Türkiye C
Türkiye
Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rusya
Rusya
2.
Türkiye A
Türkiye
3.
Türkiye B
Türkiye
3.
Makedonya
Makedonya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Türkiye
13
9
15
37
2
İran
3
5
10
18
3
Rusya
3
4
5
12
4
Azerbaycan
2
2
5
9
5
Makedonya
1
2
4
7
6
Gürcistan
1
0
0
1
7
Kazakistan
0
1
4
5
8
Arnavutluk
0
0
2
2
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Burak Kaptan
Ümit Bay Kumite +75 Kg
1.
Elif Ay
Genç Bayan Kumite +60 Kg
1.
Emre Kök
Ümit Bay Kumite 75 Kg
1.
Enes Erkan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
1.
Fikret Yılmaz
Ümit Bay Ferdi Kata
1.
Havva Özgül
Ümit Bayan Ferdi Kata
1.
Mehmet Koçak
Genç Bay Ferdi Kata
1.
Murat Salih Kurnaz
Genç Bay Kumite 70 Kg
1.
Ömer Kemaloğlu
Ümit Bay Kumite 65 Kg
1.
Vildan Doğan
Genç Bayan Kumite 53 Kg
1.
Yücel Gündoğdu
Genç Bay Kumite 60 Kg
1.
Türkiye A
Bay Takım Kata
1.
Türkiye A
Bayan Takım Kata
1.
Ali İnce
Ümit Bay Kumite 55 Kg
2.
Erdal Korkut
Genç Bay Kumite 80 Kg
2.
İ.Tolga Yıldız
Ümit Bay Kumite +75 Kg
2.
İdris Demir
Genç Bay Kumite 65 Kg
2.
Serkan Yağcı
Genç Bay Kumite 70 Kg
2.
Sonnur Küçük
Ümit Bayan Ferdi Kata
2.
Ufuk İşler
Ümit Bay Kumite 75 Kg
2.
Yaser Şahintekin
Genç Bay Kumite +80 Kg
2.
Türkiye A
Bayan Takım Kumite
2.
Burak Sönmez
Ümit Bay Kumite 70 Kg
3.
Cüneyt Kuşaksız
Genç Bay Kumite +80 Kg
3.
Elif Sınırcı
Genç Bayan Kumite 60 Kg
3.
Emrah Uygur
Genç Bay Kumite 80 Kg
3.
Evrim Genç
Genç Bayan Kumite +60 Kg
3.
Eyüp Güler
Ümit Bay Kumite 55 Kg
3.
Fatih Şahin
Genç Bay Ferdi Kata
3.
İlknur Çavdar
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
İlyas Demir
Genç Bay Kumite 60 Kg
3.
Münevver Çiloğlu
Genç Bayan Ferdi Kata
3.
Neşe Candan
Genç Bayan Ferdi Kata
3.
Türkiye B
Bayan Takım Kata
3.
Türkiye B
-
Sadık Coşkun
Bay Takım Kata
3.
Türkiye B
Bayan Takım Kumite
3.
Türkiye C
Bay Takım Kumite
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2015 - 28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2014 - 27. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - 26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2012 - 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2011 - 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2010 - 23. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2009 - 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2008 - 21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2005 - 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2004 - 17.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2001 - 14.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1999 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1997 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1996 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1995 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1994 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1993 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1992 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1991 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1990 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...