E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 17 -19 Eylül 2015, Yalova Kapalı Spor Salonu Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 17 -19 Eylül 2015, Yalova Kapalı Spor Salonu

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
17 -19 Eylül 2015, Yalova Kapalı Spor Salonu


 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatice Başkaya Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Rumeysa Yazgaç İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Arzu Firdevs Koç Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selahattin Güngel Afyon Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
2. Gökay İlgezdi İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Muhammet Furkan Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Yusuf Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 47kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Feyza Üstüntaş Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Ezgi Doğan İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Merve Tekin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 54kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Özge Güler İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Eylül Kargın İstanbul Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Damla Ocak İstanbul Er-sa Spor Kulübü
3. Gamzecan Akyiğit Adana Seyhan Karate Do Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite +54kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Hiranur Kasatura İstanbul Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
3. Çağla Eser İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Asuman Arabacı İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umut Serkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Samet Saylam Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ömer Abdurrahim Özer Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 57kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Furkan Kaya İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Orhun Mert Bozkurt Bursa Aslım Spor Kulübü
3. Hacıcan Keriöz Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
Ümit Bay Kumite 63kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Samed Gök İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Furkan Çetin İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Halil İbrahim Koç Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Emirhan Korkmaz İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Taylan Enis Altıntaş Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Enes Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Mert Emre Cabaroğlu İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite +70kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kayalı Ankara EGO Spor Kulübü
2. Kerem Kaya Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Furkan Bahadır Türker İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Zekeriya Baran Sarıkaya Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Deniz Atak Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Cahide Nur Duman İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğçe Gökmen Ankara EGO Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Vefa Göktaş Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Yusuf Yağız Ücebakan Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
3. Cengizhan Koca Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
3. Enes Topal İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 48kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Deniz Karaalioğlu Hatay Hatay Altın Vuruş Spor Kulübü
2. Harika Çelik İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Sevda Artık Diyarbakır Olympia Gençlik ve Spor Kulübü
3. Edanur Çavdar Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Karabağ Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Sude Koyuncu İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
3. Rukiye Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 59kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Senanur Genç Sivas Sivas Gençlik Spor Kulübü
2. Hacer Rümeysa Subaşı Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
3. Zeynep Tolay İstanbul Çetinel Spor Kulübü
3. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite +59kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Eltemur Kocaeli Gölcük Değirmendere Gençlik Spor Kulübü
2. Hatice Halenur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Belma Yavaşoğlu Ankara Gölge Spor Kulübü
3. Zeynep Kökbiber Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 55kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serhat Karadaş Tekirdağ Çorlu Gençler Birliği Spor Kulübü
2. Doğukan Değirmenci İstanbul Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
3. Adnan Akdeniz Sakarya Söğütlü Spor Kulübü
3. Talha İnanç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Oğuz Furkan Kacar İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Ali Eşsiz Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
3. Yasin Usta İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Berk Erol İstanbul Arda Erol Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Güney Yalova Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
2. Ömer Faruk Hayta Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Metehan Yılmazer İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. İsmail Aydoğdu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 76kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatih Şen Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Anıl Korkmaz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa Çalkın Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Muhammed Niyazi KACAR İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite +76kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tunahan Kuzucu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Muhammed Enes Batman Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Mustafa Paşa Budak Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Nedimcan Diker Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Bozan Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
2. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Büşra Sağlam Demirel Bartın Bartın Gençlik Spor Kulübü
3. Dilan Yıldız Keleş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Alperen Fatih İniş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. İbrahim Enes Sefa İstanbul İBB Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 50kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
3. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Aybüke Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 55kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hilal Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Şeyma Güngel Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa Rişvanlar Spor Kulübü
3. Emine Göçlü Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 61kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Hiranur Saruhan Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
3. Çiğdem Teke Diyarbakır Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü
3. Aleyna Sezer Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Çavdaro Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
2. Sinemgül Şahin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Seray Saniye Koçali İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Fazilet Solak Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nursefa Kayan Bartın Bartın Gençlik Spor Kulübü
3. Kübra Ertuğ Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Rumeysa Genç Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 60kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Gökhan Filiz İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Murat Kaya Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Cüneyt Şahin Antalya Akar Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 67kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Oğuzhan Kacır Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ercan Kaçar Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 75kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sabır Ahmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Muhammed Emin Gönül Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
3. Tayfun Yıldız Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Yasin Devoğlu Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Aktaş İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ahmet Ferdi Dalı İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Metehan Kabasakal Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Mustafa Oğuzhan Kabasakal Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Muhammed Ali Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Mehmet Barış Çak Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Nuğman Başaran Sakarya Yeni Hendek Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 2 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 3 1 7
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 0 1 4
3 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 2 3 0 5
4 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 1 5 8
5 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 2 0 2 4
6 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 0 0 2
7 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 2 2 5
8 Hendek Karate Spor Kulübü 1 1 3 5
8 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 3 5
9 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 1 1 3
9 Ankara Botaş Spor Kulübü 1 1 1 3
10 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 1 1 0 2
11 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 5 6
12 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 2 3
13 EGO Spor Kulübü 1 0 1 2
13 Uygur Spor Kulübü 1 0 1 2
13 Beyköy Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
14 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 0 0 1
14 Çorlu Gençler Birliği Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Hatay Altın Vuruş Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Sivas Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği 1 0 0 1
14 Gölcük Değirmendere Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 0 3 0 3
16 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 2 1 3
17 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 3 4
18 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 2 3
19 Çelebi Spor Kulübü 0 1 1 2
19 Arda Erol Spor Kulübü 0 1 1 2
19 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 1 1 2
19 Mesir Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
19 Bartın Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
20 Çevik Spor Kulübü 0 1 0 1
20 Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
20 Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
20 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
20 Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
20 Kizami Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
20 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
21 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
21 Yazıcı Spor Kulübü 0 0 2 2
21 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 2 2
22 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Er-sa Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Yeni Hendek Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Rişvanlar Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Akar Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Aslım Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Çetinel Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Olympia Gençlik Ve Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Seyhan Karate Do Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Söğütlü Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
22 Gölge Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 12 20 42
2 Ankara 5 1 6 12
3 Kocaeli 4 3 7 14
4 Sakarya 2 3 11 16
5 Düzce 2 3 1 6
6 Gaziantep 2 1 0 3
7 Kırklareli 1 1 1 3
8 Muğla 1 1 0 2
8 Afyon 1 1 0 2
9 Tekirdağ 1 0 1 2
10 Yalova 1 0 0 1
10 Sivas 1 0 0 1
10 Balıkesir 1 0 0 1
10 Hatay 1 0 0 1
11 Bursa 0 1 4 5
12 Denizli 0 1 3 4
13 Bartın 0 1 1 2
13 Antalya 0 1 1 2
13 Erzurum 0 1 1 2
13 Konya 0 1 1 2
13 Manisa 0 1 1 2
14 Diyarbakır 0 0 2 2
14 Trabzon 0 0 2 2
15 Şanlıurfa 0 0 1 1
15 Adana 0 0 1 1
15 İzmir 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | ...