E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 30 Ocak-1 Şubat 2009 - Paris Fransa Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 30 Ocak-1 Şubat 2009 - Paris Fransa
Müsabaka Dosyaları
Pool Dosyaları

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
30 Ocak-1 Şubat 2009
Paris Fransa


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Harinjaka Presto Fransa
2. Relja Mijanovic Sırbistan
3. T. Baljanli Azerbaycan
3. Michal Toure Slovakya
 
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Dorota Balciarova Slovakya
2. Jasmine Bleul Almanya
3. Federica Cavallaro İtalya
3. Patricia Esparteiro Portekiz
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. William Geoffrey Fransa
2. Roman Kubovic Slovakya
3. Jakub Debrecenyi Çek Cumhuriyeti
3. Jack Dixon İngiltere
 
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Aolexandra Feracci Fransa
2. Nathalie Sousa Hollanda
3. Anastasiya Chuprys Belarus
3. Veronika Miskova Çek Cumhuriyeti
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rusya Rusya
2. Fransa Fransa
3. İspanya İspanya
3. Türkiye
  - Mustafa Oğulcan Alımcı
  - Abdullatif Altuntaş
  - Hüseyin Can Tenşi
Türkiye
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. Sırbistan Sırbistan
3. İspanya İspanya
3. Rusya Rusya
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Antoine Cuenca Fransa
2. Angelo Crescenzo İtalya
3. Gary Kelly İskoçya
3. Matus Lieskovsky Slovakya
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ryan Jay İngiltere
2. N. Katsarelis Yunanistan
3. Daniel Jurca Macaristan
3. Ümit Erkan Tunç Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Marvin Garin Fransa
2. Erman Eltemur Türkiye
3. D. Bartsev Rusya
3. S. Guliyev Azerbaycan
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Steven Balzan Fransa
2. P. Topalidis Yunanistan
3. Mate Munkacsy Macaristan
3. Milan Nesic Sırbistan
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Berat Jakupi Makedonya
2. Alex Creemers Hollanda
3. Ilya Azingareev Rusya
3. Aldin Kiselica Bosna Hersek
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Lenka Foldesiova Slovakya
2. Anja Palcic Hırvatistan
3. Esra Uçar Türkiye
3. Jennifer Warling Lüksemburg
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Karen Jimenez Gomez İspanya
2. Büşra Tosun Türkiye
3. Amy Connell İskoçya
3. Katharina Maichle Almanya
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Laura Pradelli Belçika
2. Hannah Baker İngiltere
3. Nikola Bartha Macaristan
3. Aida Fisic Bosna Hersek
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yusuf Şişman Türkiye
2. Marek Pohanka Çek Cumhuriyeti
3. Gianluca De Vivo İtalya
3. Jay Kirton İngiltere
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Kalvis Kalnins Letonya
2. S. Spitsin Rusya
3. Marko Antic Sırbistan
3. P. Fernandes Portekiz
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yves Martial Tadissi Macaristan
2. Bajrami Kujtim İsviçre
3. Mike Bjerregaard Danimarka
3. Martin Heede Norveç
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Xavier Kohlen Hollanda
2. Haris Skrijelj Bosna Hersek
3. M. Stefanou Yunanistan
3. Aykut Usda Türkiye
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Oleksandr Dozhuk Ukrayna
2. Danilo Lucic Karadağ
3. F. Abdesselem Fransa
3. Haris Sujkovic Bosna Hersek
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Emilie Thouy Fransa
2. S. Da Fonte Lüksemburg
3. V. Lugue Padilla İspanya
3. Ann-Marie Nummila Finlandiya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Damira Bujan Hırvatistan
2. Stephanie Barre Fransa
3. A. Anton İspanya
3. Eldina Maslo Bosna Hersek
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Lucie Ignace Fransa
2. Alice Goudie İngiltere
3. Gitte Brunstad Norveç
3. Sanja Cvrkota Sırbistan
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Marie Prouille Fransa
2. Dominika Tatarova Slovakya
3. Ines Barbero Portekiz
3. Ivona Tubic Hırvatistan
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Julien Baptiste Fransa
2. Jonas Martin İsviçre
3. Nikolaos Gidakos Yunanistan
3. Mahammad Guliyev Azerbaycan
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rene Pernus Hırvatistan
2. Nikola Jovanovic Sırbistan
3. S. Lucic Karadağ
3. Mustafa Utku Şahin Türkiye
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Dimitrios Margaritopoulos Yunanistan
2. Hakan Yerebakan Türkiye
3. Matej Tomazin Hırvatistan
3. Dylan de Weerd Hollanda
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Maeva Samy Fransa
2. Tuba Yenen Türkiye
3. Carla Burkitt İngiltere
3. Jelena Milivojcevic Sırbistan
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Cristina Ferrer Garcia İspanya
2. E. Angelova Bulgaristan
3. Ivana Goricaj Hırvatistan
3. Danijela Milenkovic Sırbistan
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Szandra Metzger Macaristan
2. Ivana Ducova Slovakya
3. Clementine Chastel Fransa
3. Vassiliki Panetsidou Yunanistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 11 2 2 15
2 Slovakya 2 3 2 7
3 Hırvatistan 2 1 3 6
4 İspanya 2 0 4 6
5 Macaristan 2 0 3 5
6 Türkiye 1 4 5 10
7 Yunanistan 1 2 3 6
7 İngiltere 1 2 3 6
8 Hollanda 1 2 1 4
9 Rusya 1 1 3 5
10 İtalya 1 1 2 4
11 Letonya 1 0 0 1
11 Belçika 1 0 0 1
11 Makedonya 1 0 0 1
11 Ukrayna 1 0 0 1
12 Sırbistan 0 3 5 8
13 İsviçre 0 2 0 2
14 Bosna Hersek 0 1 4 5
15 Çek Cumhuriyeti 0 1 2 3
16 Almanya 0 1 1 2
16 Lüksemburg 0 1 1 2
16 Karadağ 0 1 1 2
17 Bulgaristan 0 1 0 1
18 Azerbaycan 0 0 3 3
18 Portekiz 0 0 3 3
19 Norveç 0 0 2 2
19 İskoçya 0 0 2 2
20 Belarus 0 0 1 1
20 Danimarka 0 0 1 1
20 Finlandiya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Yusuf Şişman Genç Bay Kumite 55 Kg 1.
Büşra Tosun Ümit Bayan Kumite 54 Kg 2.
Erman Eltemur Ümit Bay Kumite 63 Kg 2.
Hakan Yerebakan 21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg 2.
Tuba Yenen 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 2.
Aykut Usda Genç Bay Kumite 76 Kg 3.
Esra Uçar Ümit Bayan Kumite 47 Kg 3.
Mustafa Utku Şahin 21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg 3.
Ümit Erkan Tunç Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Türkiye
- Mustafa Oğulcan Alımcı
- Abdullatif Altuntaş
- Hüseyin Can Tenşi
Ümit-Genç Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...