E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 11-12 Aralık 2003 - Ankara Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 11-12 Aralık 2003 - Ankara

Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası
11-12 Aralık 2003
Ankara


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fikret Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yasin Çetintaş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Denizci İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Doğan İzzet Yıldız Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Funda Çakıcı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Havva Özgül İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burcu Sanin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özlem Akın Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Koçak Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hüseyin Kiraz Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kadir Taç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüseyin Nakışçı Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sonnur Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Neşe Candan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Kezban Erdurmuş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Pınar Turan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Önoğul Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali İnce İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İsmail Arapoğlu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Malak Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kemaloğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Onur Usta Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Gündüz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selçuk Bakır Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Erkan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Burak Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Batuhan Çalışkan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ufuk Özer Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sefa Köse İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Emre Kök İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Hasan Dönmez Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Feti Çalışkan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ümit Akyüz Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Burak Kaptan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serdar Yavuz Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Yusuf Caymazoğlu Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Özlem Ayvaz Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aybüke Günaydın Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Yüksel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Uzun Artvin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Çorak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emine Bahar Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Makbule Turan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gürcan Turan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emel Sınırcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Çilem Yılmaz Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Dilek Ayoğlu Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehnur Neziroğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nezahat Ayhan Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Özlem Erkiş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşegül Etik Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahar Çakır Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selçuk Aktaş Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. İlyas Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Yılmazer Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yücel Gündoğdu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Çetin İstanbul Küçükköy Karate İht.
2. İdris Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Yoldaş Malatya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Salih Kurnaz İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Fatih Özel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Fuat Tezeller İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Orhan Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emrah Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Ufuk İşler Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Müslüm Baştürk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Soner Topal Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sefa Karamollaoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. G. Rıdvan Şimşek Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdal Korkut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hamit Şahin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yaser Şahintekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Serdar Can Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Cüneyt Kuşaksız İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Turmaz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Sınırcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Vildan Doğan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hayriye Yıldırım Şanlıurfa Kardeşler Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Emine Yurdusever Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Taşbaşı Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Elif Kosa Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Sertdemir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülin Yeşilçimen Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Ay Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Evrim Genç İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Özlem Taşkın Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serap İzgin Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 75 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Uygur Spor Kulübü 2 0 0 2
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 2 2 5
3 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 1 0 2
4 Küçükköy Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Kardeşler Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 8 11 16 35
2 Sakarya 4 3 2 9
3 Trabzon 3 2 2 7
4 Afyon 2 0 2 4
5 Kocaeli 1 2 3 6
6 Düzce 1 1 3 5
7 Denizli 1 0 1 2
8 Konya 1 0 0 1
8 İzmir 1 0 0 1
9 Ankara 0 2 6 8
10 Kayseri 0 1 3 4
11 Gaziantep 0 0 2 2
12 Artvin 0 0 1 1
12 Malatya 0 0 1 1
12 Şanlıurfa 0 0 1 1
12 Tekirdağ 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...