E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası 18-20 Nisan 2014 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası 18-20 Nisan 2014

23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası
18-20 Nisan 2014


 
2002 DOĞ. 55 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Yaman İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
2. Samet can Önay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullah Önder Aksu İstanbul Cesur Spor Kulübü
3. Özgür seymen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2001.2000 DOĞ. +70 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kayalı Ankara EGO Spor Kulübü
2. Berat Yılmaz İstanbul Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Kerem Aslan Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. EMRE GÜN İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2002 DOĞ. 40 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Şimşek Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Cihan Ödemişli Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yağızhan Mustafa Ödemiş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Mehmet Yusuf Boy İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
 
2001.2000 DOĞ. 52 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kaya İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
2. Emre Turan İstanbul Çamlıca Güreş İhtisas Spor Kulübü
3. Volkan Aydın Kocaeli Darıca İdeal Spor Kulübü
3. Orhan Alp Kuzulu Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
 
2002 DOĞ. 45 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mümincan Baylan Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
2. Emirhan Hane Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emirhan Özbey Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emirhan Demirci İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
 
2001.2000 DOĞ. 57 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Timur Alparslan Gökçül İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Canberk Ceylan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Çetin İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Muhammet Yavuz Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2002 DOĞ. 50 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muhammed Bilal Sapanca Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. İsmail Ensar Öz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Ömer Sağır İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2001.2000 DOĞ. 63 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kerem Kaya Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Onur Gazi Aslan İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Eren İpek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Samed Gök İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
2001.2000 DOĞ. 70 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Bahadır Türker İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emre Doğan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Metehan Karık İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eyüp Karakurt İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
2002 DOĞ. KATA ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Enes Karahan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nadir Aslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Osman Alemdaroğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
2001.2000 DOĞ. KATA ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ahmet Hakan Bolat İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Muhammet Hamza Levent İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
2003 DOĞ. +50 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mücahit İpek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sergen Koçak Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yağız Kaan Özbek İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Umut Can İmat İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
 
2002 DOĞ. +55 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Savaşkan Gemici Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2. Muhammed Ali Ay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdülmüttalip Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Talha Eren Koç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2003 DOĞ. 35 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Kaşık Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Umut Demirci Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Volkan Özcan Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Halil İbrahim Ekinci Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2003 DOĞ. 40 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emirhan Yılmaz İstanbul Küçükköy Karate Spor Kulübü
2. Yasin Doğukan Benzer İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali İrfan Kamışoğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emircan Akdana İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. 40 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Öz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ahmet Hamza Şentürk Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüseyin Mert Cebir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mete Kaan Şimşek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2003 DOĞ. 45 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emirhan Demir Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ahmet Oğuz Mertoğlu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammet Enes Günaydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emirhan Tırnovalı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. 45 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muhammet Semih Şen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali Enes Dağ İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammed Ali Tanrıverdi İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2003 DOĞ. 50 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Akın Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Bünyamin Yusuf Yıldırım İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Bahadır Can İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Cem Kayra Yüksel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. KATA ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hasan Celal Yıldırım İstanbul Çatalca Karate Spor Kulübü
2. Doruk Can Gören İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Muhammed Ali Bozkurt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eren Aykıroğlu İstanbul Pendik Demirel Spor Kulübü
 
2003 DOĞ. KATA ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emin Aksoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Yusuf Eren Kendigelen İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Oğuzhan Soytürk İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ahmet Temel Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 DOĞ. +40 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Sefa Çay Yalova (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Rahman Emirhan Özüdoğru Yalova (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf Çetin İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Alperen Kurtuluş Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. +45 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yunus Emre Kendirci İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alperen Samancı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Ozan Yiğit Akbulut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Can Emre Halaç İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
 
2005 DOĞ. 25 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yunus Emre Karataş Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yavuz Sungur Ege İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Efe Şimşek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Batuhan Turgut İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2004 DOĞ. 30 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ahmet Mural Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Umuthan Kığılcım Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Celal Yıldırım İstanbul Çatalca Karate Spor Kulübü
3. Ahmet Arda Duru Yalova (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 DOĞ. 30 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Efe Erçavuş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Muhammed Berat Atakul Sakarya Kayacık Spor Kulübü
3. Emirhan Yakup Tayar Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Efe Çakmak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. 35 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Tarım Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Mert Kaan Çataloğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emir İslam Öngiz Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Musa Güler İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 DOĞ. 35 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sait Can Aksu Bursa Koğukçınar Spor Kulübü
2. Hikmet Kaan Ergül Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Erdem Erkoç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yakup Karduz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 DOĞ. 40 KG. ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Orhan Cingöz İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Baran Koçak Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Türkay Baykır Yalova (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ethem Arda Polat İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 DOĞ. KATA ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Durmuş Çelen İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
2. Baran Sürmeli İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sait Can Aksu Bursa Koğukçınar Spor Kulübü
3. Efe Çakmak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2002 DOĞ. +47 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aslı Nur Mutluay Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2. Merve Teke Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sidra Buket Destegül Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. İrem Altun Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2006 DOĞ. KATA ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Muhammed Karslı İstanbul İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
2. Muhammed Hamza Hallaç Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özhan Beyazhan Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Robin Cihan Güneş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2002 DOĞ. 42 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşenur Mutaf Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Duygu Safa Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilge Solak İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Esin Şahin Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
 
2007 DOĞ. KATA ERKEK
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Küçükaltun İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Musab Taha Şahin Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kemal Mete Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammet Can Kurtkaya İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2002 DOĞ. 47 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülbahar Gözütok Kayseri Balkaya Spor Kulübü
2. Büşra Demir Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Çağla Ece Çetin İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nursu Çevik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2001.2000 DOĞ. +54 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Asuman Arabacı İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Dilek Sonia Çelik Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Betül Solak İstanbul Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
 
2002 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sinem Gül Duman İzmir İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü
2. Rumeysa Zurnacı İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Damla Bostan Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Aybike Alptekin İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
2001.2000 DOĞ. 47 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eylül Kargın İstanbul Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Simge Yücel İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
3. Songül Omalar Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sedef Sarı İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
2003 DOĞ. +42 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Uyğur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Aleyna Güçlü Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ece Çiriş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Meral Taşdemir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2001.2000 DOĞ. 54 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrem Nur Çelik Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Ayşen Bayın Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
3. Senanur Tarakçı Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çağla Eser İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2003 DOĞ. 37 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rümeysa Baş Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Selinay Nursemin Özer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Alara Yıldız İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. Hilal Yamak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2001.2000 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melek Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Selin Okunak İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Esilay Kılıç İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Nur Senem Yılmaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2003 DOĞ. 42 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Satık Bursa Orhangazi Belediye Spor Kulübü
2. Deniz Kaya İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülşah Uyumaz İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gamze Singer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2003 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Elif Özyancak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Pelin Erenay İstanbul Pendik Demirel Spor Kulübü
3. Şule Azra Akbulut İstanbul Akbulut Gençlik Karate Spor Kulübü
3. Sevda Pamuk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 DOĞ. 35 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sılanur Özcan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sudenaz Gündoğdu İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3. Ilgın Işık Yılmaz İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Neriman Nisa Uzun Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. +40 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülizar Tosun İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gamze Çavuş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Süeda Özdemir Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sudenur Aksoy İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
2005 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sılanur Özcan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ezgi Nurgören İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
3. Elif Soytürk İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aslıcan Oktay Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. 35 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sıla Paşalı İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
2. Sudenaz Arslan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nedime Elif Önay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aysima Hatice Kurt Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2006 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eli Eylül Ulukardaşlar İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tuana Irmak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğba Dayan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eli Naz Üner İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. 40 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bengisu Çelik Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Sena Sönmez Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Esmanur Ayata İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sümeyye Kolbaşı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2007 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Armina Erkan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İrem Nur Cünedioğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Tuana Umut Manisa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2004 DOĞ. KATA BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ezgi Bayır İzmir İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü
2. Gözdenur Gedik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Berna Uzel Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yaren Bilbay İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
2005 DOĞ. +35 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Naz Esen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Elif Akgün İstanbul İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ezgi Nurgören İzmir Atamert Gençlik ve Spor Kulübü
3. Bilge Uzunhasanoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2005 DOĞ. 28 KG. BAYAN
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Birinci Sakarya Akyazı Karate Spor Kulübü
2. Şeymanur İmirhan Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilge Ülkü Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 115 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Pamukova Karate Spor Kulübü 5 0 0 5
2 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 2 2 1 5
3 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 2 0 2 4
4 Hendek Karate Spor Kulübü 2 0 1 3
5 İzmir Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü 2 0 0 2
6 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 3 3 7
7 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 3 5
8 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 1 1 1 3
9 İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 0 2
9 Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 1 1 0 2
9 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 0 2
10 Uygur Spor Kulübü 1 0 2 3
10 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 2 3
11 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
11 Koğukçınar Spor Kulübü 1 0 1 2
11 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 1 0 1 2
11 Çatalca Karate Spor Kulübü 1 0 1 2
12 EGO Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Cengiz Deniz Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Küçükköy Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Akyazı Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Balkaya Spor Kulübü 1 0 0 1
13 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Atamert Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
13 Pendik Demirel Spor Kulübü 0 1 1 2
14 Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Kayacık Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Çamlıca Güreş İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 3 3
16 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
16 Yazıcı Spor Kulübü 0 0 2 2
16 Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Cesur Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Darıca İdeal Spor Kulübü 0 0 1 1
17 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 0 1 1
17 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 26 26 66 118
2 Sakarya 9 9 4 22
3 Bursa 8 9 9 26
4 İzmir 4 1 5 10
5 Tekirdağ 2 0 4 6
6 Muğla 1 1 3 5
7 Yalova 1 1 2 4
8 Ankara 1 1 1 3
9 Kayseri 1 0 0 1
9 Denizli 1 0 0 1
10 Antalya 0 3 2 5
11 Kocaeli 0 2 5 7
12 Sivas 0 1 0 1
13 Eskişehir 0 0 2 2
14 Gaziantep 0 0 1 1
14 Manisa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...