E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 20-22 Ocak 2006 Samsun Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 20-22 Ocak 2006 Samsun

Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası
20-22 Ocak 2006 Samsun


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Orçun Duman İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Eyüp Taşyar Bursa Taşyar Karate Spor Kulübü
3. Ahmet Güveli İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Arslan Çalışkan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Bahadır Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Özge Akın Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Damla Alımcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öznur Gümüşsoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fikret Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gökay Kıratlı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Denizci İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Sabri Kıroğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Funda Çakıcı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sonnur Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Havva Özgül Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özlem Akın Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Karahan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Şemsi Çelik Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Kurt Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Semih Sezgin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Volkan Sağlam İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Abdullah Demirel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yunus Erşeker Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ercan Erdoğan Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Utku Şahin Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Semih Sınırcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ferit Sevgim Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüseyin Çetin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Boztaş Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ahmet Gürel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Sarıtaş Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Aygün Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Salih Başsayın Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Aykut Kızılcım İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Mücahit Dinç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Samet Güneş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Arapoğlu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Eyüp Güler İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yücel Gündoğdu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İrfan Tamer Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kemaloğlu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ömer Sola İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Önoğul Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Çağlar Alkan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Oğuzhan Tanış İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gökhan Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Gündüz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emrah Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Enes Erkan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mahmut Kara Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. M. Eren Türkaslan Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tolgahan Yıldız Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Husame Özmen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdem Korkut Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Karahan Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Serdar Can Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sabri Kıroğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahadır Alemdar Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülen Tanış İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ece Yüksel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Arzu Çeken Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ayşegül Erbulan İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Baltay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gülşah Perol İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zehra Öz Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eda Erkan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Huriye Savaş Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Öznur Gümüşsoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kübra Kaba Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mısra Zehra Koç İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Meryem Güler İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yeşim Çoruhlu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Seval Abakoç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çiğdem Korkut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emine Bahar Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özlem Erkiş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Pınar Salur İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emel Sınırcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mehnur Neziroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Bahar Yetimoğlu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burcu Şarkışla Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 65 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 1 3
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 2 3
3 Uygur Spor Kulübü 1 0 1 2
4 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
6 Taşyar Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 3 3

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 13 16 39
2 Sakarya 2 2 8 12
3 Ankara 2 2 2 6
4 Trabzon 1 1 1 3
5 Tekirdağ 1 1 0 2
5 Düzce 1 1 0 2
6 Kayseri 1 0 1 2
7 İzmir 1 0 0 1
7 Denizli 1 0 0 1
7 Afyon 1 0 0 1
8 Bursa 0 1 1 2
9 Gaziantep 0 0 4 4
9 Kocaeli 0 0 4 4
10 Balıkesir 0 0 2 2
11 Adana 0 0 1 1
11 Konya 0 0 1 1
11 Sivas 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...