E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Şampiyonası 9-10 Haziran 2012 Moskova Rusya Avrupa Bölgeler Şampiyonası 9-10 Haziran 2012 Moskova Rusya

Avrupa Bölgeler Şampiyonası
9-10 Haziran 2012 Moskova Rusya


 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Marmara (Akbulut Gençlik Spor Kulübü)
  - Fatih Selman
  - Emre Öztürk
  - Lütfullah Teber
Türkiye
3. Beograd Sırbistan
3. Siberia Rusya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Aragon İspanya
2. Beograd Sırbistan
3. East Belarus Belarus
3. Marmara (Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü)
  - İpek Şahin
  - Deniz Atak
  - Dilan Yıldız Keleş
Türkiye
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Uğur Aktaş
  - Ali Haydar Durademir
  - Mehmet Usda
  - Burak Uygur
  - Alparslan Yamanoğlu
  - Şükrü Onur Demir
  - Doğan Ateş
Türkiye
2. Tallinn Estonya
3. Toscana İtalya
3. Ural Rusya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara (Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü)
  - Sevil Baş
  - Yağmur Meriç
  - Hilal Çolak
Türkiye
2. Ile de France Fransa
3. Ege (Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü)
  - Hiranur Saruhan
  - Hilal Nur Punar
  - Aybüke Nur Punar
  - Esra Kapak
Türkiye
3. Madrid İspanya
 
Büyükler Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ile de France Fransa
2. Zagreb Hırvatistan
3. Madrid İspanya
3. Valencia İspanya
 
Büyükler Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Islas Canarias İspanya
2. Alsace Fransa
3. Alpes Cote Azur Fransa
3. Madrid İspanya
 
Büyükler Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Baku Azerbaycan
2. Herzegovina Bosna Hersek
3. Marmara (KASKİ)
  - Yavuz Karamollaoğlu
  - Okay Arpa
  - İsmail Hakkı Şen
  - Enes Erkan
  - Gökhan Gündüz
  - Osman Özmen
  - Mustafa Utku Şahin
Türkiye
3. Ural Rusya
 
Büyükler Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Ege (KASKİ)
  - Gülderen Çelik Albayrak
  - Hüsniye Güler
  - Tuğba Tek
  - Merve Nuhoğlu
Türkiye
2. İç Anadolu (Ego Spor Kulübü)
  - Serap Özçelik
  - Emine Bahar Erkan
  - Merve Baltay
  - Gülşah Perol
Türkiye
3. Lvov Ukrayna
3. Moscow Rusya


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 KASKİ 1 0 1 2
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
3 EGO Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
4 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 3 2 3 8
2 İspanya 3 0 4 7
3 Fransa 1 2 1 4
4 Azerbaycan 1 0 0 1
5 Sırbistan 0 1 1 2
6 Bosna Hersek 0 1 0 1
6 Estonya 0 1 0 1
6 Hırvatistan 0 1 0 1
7 Rusya 0 0 4 4
8 Ukrayna 0 0 1 1
8 İtalya 0 0 1 1
8 Belarus 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ege (KASKİ)
- Gülderen Çelik Albayrak
- Hüsniye Güler
- Tuğba Tek
- Merve Nuhoğlu
Büyükler Bayan Takım Kumite 1.
Marmara (Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü)
- Sevil Baş
- Yağmur Meriç
- Hilal Çolak
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite 1.
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Uğur Aktaş
- Ali Haydar Durademir
- Mehmet Usda
- Burak Uygur
- Alparslan Yamanoğlu
- Şükrü Onur Demir
- Doğan Ateş
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 1.
İç Anadolu (Ego Spor Kulübü)
- Serap Özçelik
- Emine Bahar Erkan
- Merve Baltay
- Gülşah Perol
Büyükler Bayan Takım Kumite 2.
Marmara (Akbulut Gençlik Spor Kulübü)
- Fatih Selman
- Emre Öztürk
- Lütfullah Teber
Ümit-Genç Bay Takım Kata 2.
Ege (Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü)
- Hiranur Saruhan
- Hilal Nur Punar
- Aybüke Nur Punar
- Esra Kapak
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite 3.
Marmara (Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü)
- İpek Şahin
- Deniz Atak
- Dilan Yıldız Keleş
Ümit-Genç Bayan Takım Kata 3.
Marmara (KASKİ)
- Yavuz Karamollaoğlu
- Okay Arpa
- İsmail Hakkı Şen
- Enes Erkan
- Gökhan Gündüz
- Osman Özmen
- Mustafa Utku Şahin
Büyükler Bay Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası | Fransa
2014 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İzmir
2011 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Ankara
2010 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Polonya
2009 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İspanya
2008 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovenya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Fransa
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...