E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Şampiyonası 29 Mayıs 2010 - Varşova Polonya - Ümit-Genç ve Büyükler Avrupa Bölgeler Şampiyonası 29 Mayıs 2010 - Varşova Polonya - Ümit-Genç ve Büyükler
Müsabaka Dosyaları
Pool Dosyaları

Avrupa Bölgeler Şampiyonası
29 Mayıs 2010
Varşova Polonya
Ümit-Genç ve Büyükler


 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Valencia İspanya
2. Madrid İspanya
3. Ile De France Fransa
3. Prague Çek Cumhuriyeti
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Valencia İspanya
2. Thuringen Almanya
3. Beograd Sırbistan
3. Zagreb Hırvatistan
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ile De France Fransa
2. Ege (Kağıtspor Kulübü)
  - Okay Arpa
  - Yavuz Karamollaoğlu
  - Haldun Alagaş
  - İsmail Hakkı Şen
  - Gökhan Gündüz
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. İç Anadolu (Adana Polis Gücü)
  - Mustafa Utku Şahin
  - Yusuf Coşkun
  - Yücel Gündoğdu
  - Adem Özdemir
  - Ali Can Ağtaş
  - Ali İrek
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Serkan Yağcı
  - Müslüm Baştürk
  - Zeki Demir
  - Enes Erkan
  - Murat Salih Kurnaz
  - Yusuf Başer
  - Emre İpek
Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yunanistan Yunanistan
2. Madrid İspanya
3. Ege (?)
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Zagreb Hırvatistan
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Shaklin Rusya
2. Vojvodina Sırbistan
3. Beograd Sırbistan
3. Madrid İspanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Aragon İspanya
3. Basilicata İtalya
3. Toscana İtalya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Riga Letonya
2. Central Slovakia Slovakya
3. Beograd Sırbistan
3. Vojvodina Sırbistan
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Beograd Sırbistan
2. Vojvodina Sırbistan
3. Madrid İspanya
3. Marmara (?)
  - Neslihan Çalışkan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 1 0 1
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
2 Adana Polis Gücü Spor Kulübü 0 0 1 1

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 3 3 2 8
2 Sırbistan 1 2 4 7
3 Fransa 1 0 1 2
4 Letonya 1 0 0 1
4 Rusya 1 0 0 1
4 Yunanistan 1 0 0 1
5 Türkiye 0 1 4 5
6 Slovakya 0 1 0 1
6 Almanya 0 1 0 1
7 Hırvatistan 0 0 2 2
7 İtalya 0 0 2 2
8 Çek Cumhuriyeti 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ege (Kağıtspor Kulübü)
- Okay Arpa
- Yavuz Karamollaoğlu
- Haldun Alagaş
- İsmail Hakkı Şen
- Gökhan Gündüz
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Ege (?)
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 3.
İç Anadolu (Adana Polis Gücü)
- Mustafa Utku Şahin
- Yusuf Coşkun
- Yücel Gündoğdu
- Adem Özdemir
- Ali Can Ağtaş
- Ali İrek
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 3.
Marmara (?)
- Neslihan Çalışkan
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite 3.
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Serkan Yağcı
- Müslüm Baştürk
- Zeki Demir
- Enes Erkan
- Murat Salih Kurnaz
- Yusuf Başer
- Emre İpek
Büyük Bay Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası | Fransa
2014 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İzmir
2012 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Rusya
2011 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Ankara
2009 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İspanya
2008 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovenya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Fransa
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...