E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası 6-7 Haziran 2015 tarhilerinde Fransa Pariste düzenlenmiştir. Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası 6-7 Haziran 2015 tarhilerinde Fransa Pariste düzenlenmiştir.

Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası
6-7 Haziran 2015 tarhilerinde Fransa Pariste düzenlenmiştir.


 
Ümit Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ic Anadolu Bölgesi
  - Emre Vefa Göktaş
  - Cengizhan Koca
  - Yusuf Yağız Ücebakan
Türkiye
 
Ümit Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
2. Ege Bolgesı
  - Zeynep Beyza Coşkun
  - Hatice Başkaya
  - Elif Kuzu
  - Ayça Düzgel
  - Feyzanur Kılıç
Türkiye
 
Ümit Genç Erkek Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
2. Marmara Bölgesi
  - Melih Korkmaz
  - Hüsnü Şentürk
  - Anıl Korkmaz
  - Oğuz Furkan Kacar
  - Ömer Faruk Hayta
  - Eray Şamdan
  - Ömer Faruk Ateş
Türkiye
 
Büyük Erkek Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
2. Marmara Bölgesi
  - Aykut Usda
  - Mehmet Usda
  - Emre İpek
  - Gökhan Gündüz
  - Ziya Yaşar
  - Cüneyt Şahin
  - Baki Demircioğlu
Türkiye
2. Marmara Bölgesi
  - Aykut Usda
  - Mehmet Usda
  - Emre İpek
  - Gökhan Gündüz
  - Ziya Yaşar
  - Cüneyt Şahin
  - Baki Demircioğlu
Türkiye


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 1 4 0 5


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ic Anadolu Bölgesi
- Emre Vefa Göktaş
- Cengizhan Koca
- Yusuf Yağız Ücebakan
Ümit Genç Bay Takım Kata 1.
Ege Bolgesı
- Zeynep Beyza Coşkun
- Hatice Başkaya
- Elif Kuzu
- Ayça Düzgel
- Feyzanur Kılıç
Ümit Genç Bayan Takım Kumite 2.
Marmara Bölgesi
- Melih Korkmaz
- Hüsnü Şentürk
- Anıl Korkmaz
- Oğuz Furkan Kacar
- Ömer Faruk Hayta
- Eray Şamdan
- Ömer Faruk Ateş
Ümit Genç Erkek Takım Kumite 2.
Marmara Bölgesi
- Aykut Usda
- Mehmet Usda
- Emre İpek
- Gökhan Gündüz
- Ziya Yaşar
- Cüneyt Şahin
- Baki Demircioğlu
Büyük Erkek Takım Kumite 2.
Marmara Bölgesi
- Aykut Usda
- Mehmet Usda
- Emre İpek
- Gökhan Gündüz
- Ziya Yaşar
- Cüneyt Şahin
- Baki Demircioğlu
Büyük Erkek Takım Kumite 2.


Benzer Müsabakalar
2014 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İzmir
2012 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Rusya
2011 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Ankara
2010 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Polonya
2009 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İspanya
2008 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovenya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Fransa
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...