E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Şampiyonası Türkiye Avrupa Bölgeler Şampiyonası Türkiye

Avrupa Bölgeler Şampiyonası
Türkiye


 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Central Region Rusya
2. Ile De France Fransa
3. İç Anadolu Bölgesi
  - Emre Vefa Göktaş
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Cengizhan Koca
Türkiye
3. Krasnoyarsky Krai Rusya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara
  - Hatice Başkaya
  - Meryem Mazlum
  - Ayça Düzgel
Türkiye
2. Beograd Sırbistan
3. Toscana İtalya
3. Sarajevo Bosna Hersek
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara Bölgesi
  - Doğan Ateş
  - Ömer Faruk Ateş
  - Talha İnanç
  - Metehan Kabasakal
  - Ercan Kaçar
  - Furkan Korkmaz
  - Fatih Şen
Türkiye
2. Ege Bölgesi
  - İsmail Aydoğdu
  - Erkut Çelik
  - Ertuğrul Çelik
  - Ali Eşsiz
  - Bekir Kavak
  - Eray Şamdan
Türkiye
3. Bakü Azerbaycan
3. Karadeniz Bölgesi
  - Mücahit Mercan
  - Anıl Korkmaz
  - Furkan Kaya
  - Ömer Faruk Hayta
  - Mehmet Barış Çak
Türkiye
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Doğu Anadolu Bölgesi
  - Gülsen Demirtürk
  - Beyza Güney
  - Sinemgül Şahin
  - Merve Tekin
  - Umay Tokcan
Türkiye
2. Ile De France Fransa
3. Akdeniz Bölgesi
  - Rumeysa Pekşen
  - Ayça Öztürk
  - Elif Kuzu
  - Hatice Halenur Punar
  - Ayşe Uy
Türkiye
3. Marmara Bölgesi
  - Zeynep Beyza Coşkun
  - Kevser Demirtürk
  - Ayça Düzgel
  - Meryem Mazlum
Türkiye
 
Büyükler Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Zagreb Hırvatistan
2. Valencia İspanya
3. Ile De France Fransa
3. Nordrhein Westfalen Almanya
 
Büyükler Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara
  - Dilara Bozan
  - Rabia Küsmüş
  - Gizem Şahin
Türkiye
2. Zagreb Hırvatistan
3. İç Anadolu Bölgesi
  - Deniz Atak
  - Hazel Kıratlı
  - İpek Şahin
Türkiye
3. Madrid İspanya
 
Büyükler Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. South Federal Regional Rusya
2. Siberia Region Rusya
3. Doğu Anadolu Bölgesi
  - Müslüm Baştürk
  - Alperen Doğan
  - Yücel Gündoğdu
  - Gökhan Gündüz
  - Emre İpek
  - Halil İbrahim Yalçınkaya
  - Ziya Yaşar
Türkiye
3. Akdeniz Bölgesi
  - Aykut Usda
  - Kürşat Usda
  - Aykut Kaya
  - Baki Demircioğlu
  - Hasan Aygün
  - Uğur Aktaş
  - Burak Uygur
Türkiye
 
Büyükler Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Lombardia İtalya
2. Beograd Sırbistan
3. Islas Baleares İspanya
3. Proper Serbia Sırbistan


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 1 2 4
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
3 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
3 Ankara Botaş Spor Kulübü 0 0 1 1
3 Malatya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 0 0 1 1

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 4 1 7 12
2 Rusya 2 1 1 4
3 Hırvatistan 1 1 0 2
4 İtalya 1 0 1 2
5 Fransa 0 2 1 3
5 Sırbistan 0 2 1 3
6 İspanya 0 1 2 3
7 Almanya 0 0 1 1
7 Azerbaycan 0 0 1 1
7 Bosna Hersek 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Doğu Anadolu Bölgesi
- Gülsen Demirtürk
- Beyza Güney
- Sinemgül Şahin
- Merve Tekin
- Umay Tokcan
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite 1.
Marmara
- Dilara Bozan
- Rabia Küsmüş
- Gizem Şahin
Büyükler Bayan Takım Kata 1.
Marmara
- Hatice Başkaya
- Meryem Mazlum
- Ayça Düzgel
Ümit-Genç Bayan Takım Kata 1.
Marmara Bölgesi
- Doğan Ateş
- Ömer Faruk Ateş
- Talha İnanç
- Metehan Kabasakal
- Ercan Kaçar
- Furkan Korkmaz
- Fatih Şen
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 1.
Ege Bölgesi
- İsmail Aydoğdu
- Erkut Çelik
- Ertuğrul Çelik
- Ali Eşsiz
- Bekir Kavak
- Eray Şamdan
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 2.
Akdeniz Bölgesi
- Rumeysa Pekşen
- Ayça Öztürk
- Elif Kuzu
- Hatice Halenur Punar
- Ayşe Uy
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite 3.
Akdeniz Bölgesi
- Aykut Usda
- Kürşat Usda
- Aykut Kaya
- Baki Demircioğlu
- Hasan Aygün
- Uğur Aktaş
- Burak Uygur
Büyükler Bay Takım Kumite 3.
Doğu Anadolu Bölgesi
- Müslüm Baştürk
- Alperen Doğan
- Yücel Gündoğdu
- Gökhan Gündüz
- Emre İpek
- Halil İbrahim Yalçınkaya
- Ziya Yaşar
Büyükler Bay Takım Kumite 3.
İç Anadolu Bölgesi
- Emre Vefa Göktaş
- Yusuf Yağız Ücebakan
- Cengizhan Koca
Ümit-Genç Bay Takım Kata 3.
İç Anadolu Bölgesi
- Deniz Atak
- Hazel Kıratlı
- İpek Şahin
Büyükler Bayan Takım Kata 3.
Karadeniz Bölgesi
- Mücahit Mercan
- Anıl Korkmaz
- Furkan Kaya
- Ömer Faruk Hayta
- Mehmet Barış Çak
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 3.
Marmara Bölgesi
- Zeynep Beyza Coşkun
- Kevser Demirtürk
- Ayça Düzgel
- Meryem Mazlum
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası | Fransa
2012 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Rusya
2011 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Ankara
2010 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Polonya
2009 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İspanya
2008 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovenya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Fransa
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...