|
Büyük Bay Takım Kata
|
Kura Listesi
|
Kura Listesi (3.lük Maçları)
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
Marmara (İBB Spor Kulübü)
-
Orçun Duman
-
Metin Sofuoğlu
-
Arslan Çalışkan
|
Türkiye
|
2. |
Zagreb
|
Hırvatistan
|
3. |
Valencia
|
İspanya
|
3. |
Vojvodina
|
Sırbistan
|
|
Büyük Bayan Takım Kata
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
Valencia
|
İspanya
|
2. |
Beograd
|
Sırbistan
|
3. |
Thuringen
|
Almanya
|
3. |
Islas Canarias
|
İspanya
|
|
Büyük Bay Takım Kumite
|
Kura Listesi
|
Kura Listesi (3.lük Maçları)
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
İç Anadolu (Kaski Spor Kulübü)
-
Haldun Alagaş
-
Okay Arpa
-
İsmail Hakkı Şen
-
Yavuz Karamollaoğlu
-
Mustafa Utku Şahin
-
Osman Özmen
-
Gökhan Gündüz
|
Türkiye
|
2. |
Marmara (İBB Spor Kulübü)
-
Serkan Yağcı
-
Yücel Gündoğdu
-
Murat Salih Kurnaz
-
Enes Erkan
-
Zeki Demir
-
Aykut Usda
-
Hakan Yerebakan
|
Türkiye
|
3. |
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi (Emniyet Teşkilatı S.K.)
-
Ömer Kemaloğlu
-
Emre İpek
-
Hasan Çakırlar
-
Mehmet Uygur
-
Erman Eltemur
-
Davut Özkur
-
Mustafa Çetin
|
Türkiye
|
3. |
Madrid
|
İspanya
|
|
Büyük Bayan Takım Kumite
|
Kura Listesi
|
Kura Listesi (3.lük Maçları)
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
Madrid
|
İspanya
|
2. |
Marmara (Kağıt Spor Kulübü)
-
Asunur Yıldırımer
-
Tuba Yenen
-
Bahar Erşeker
|
Türkiye
|
3. |
Cataluna
|
İspanya
|
3. |
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi (İBB Spor Kulübü)
-
Serap Özçelik
-
Arzu Çeken
-
Ece Yaşar
-
Merve Çoban
|
Türkiye
|
|
Ümit-Genç Bay Takım Kata
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
Shaklin
|
Rusya
|
2. |
Beograd
|
Sırbistan
|
3. |
Siberia
|
Rusya
|
3. |
Madrid
|
İspanya
|
|
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
Aragon
|
İspanya
|
2. |
Madrid
|
İspanya
|
3. |
Vojvodina
|
Sırbistan
|
3. |
Beograd
|
Sırbistan
|
|
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
|
Kura Listesi
|
Kura Listesi (3.lük Maçları)
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
Ege (İBB Spor Kulübü)
-
Mehmet Usda
-
Uğur Aktaş
-
Ali Haydar Durademir
-
Burak Uygur
-
Şükrü Onur Demir
-
Yuşa Yalçın
-
Hasan Akbıyık
|
Türkiye
|
2. |
Akdeniz (Çelebi Spor Kulübü)
-
Mustafa Sadık Akbulut
-
Kerem Ali Zeren
-
Selim Topaloğlu
-
Serdar Bingöl
-
Abdülkadir Kara
-
Doğan Ateş
|
Türkiye
|
3. |
Skopje
|
Makedonya
|
3. |
Tallinn
|
Estonya
|
|
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
|
|
Ad-Soyad |
Ülke |
1. |
Beograd
|
Sırbistan
|
2. |
Ural
|
Rusya
|
3. |
Herzegovina
|
Bosna Hersek
|
3. |
Proper Serbi
|
Sırbistan
|