E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Şampiyonası 4-5 Haziran 2011 - Ankara Avrupa Bölgeler Şampiyonası 4-5 Haziran 2011 - Ankara

Avrupa Bölgeler Şampiyonası
4-5 Haziran 2011
Ankara


 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Orçun Duman
  - Metin Sofuoğlu
  - Arslan Çalışkan
Türkiye
2. Zagreb Hırvatistan
3. Valencia İspanya
3. Vojvodina Sırbistan
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Valencia İspanya
2. Beograd Sırbistan
3. Thuringen Almanya
3. Islas Canarias İspanya
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İç Anadolu (Kaski Spor Kulübü)
  - Haldun Alagaş
  - Okay Arpa
  - İsmail Hakkı Şen
  - Yavuz Karamollaoğlu
  - Mustafa Utku Şahin
  - Osman Özmen
  - Gökhan Gündüz
Türkiye
2. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Serkan Yağcı
  - Yücel Gündoğdu
  - Murat Salih Kurnaz
  - Enes Erkan
  - Zeki Demir
  - Aykut Usda
  - Hakan Yerebakan
Türkiye
3. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi (Emniyet Teşkilatı S.K.)
  - Ömer Kemaloğlu
  - Emre İpek
  - Hasan Çakırlar
  - Mehmet Uygur
  - Erman Eltemur
  - Davut Özkur
  - Mustafa Çetin
Türkiye
3. Madrid İspanya
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Marmara (Kağıt Spor Kulübü)
  - Asunur Yıldırımer
  - Tuba Yenen
  - Bahar Erşeker
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Cataluna İspanya
3. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi (İBB Spor Kulübü)
  - Serap Özçelik
  - Arzu Çeken
  - Ece Yaşar
  - Merve Çoban
Türkiye
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Shaklin Rusya
2. Beograd Sırbistan
3. Siberia Rusya
3. Madrid İspanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Aragon İspanya
2. Madrid İspanya
3. Vojvodina Sırbistan
3. Beograd Sırbistan
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ege (İBB Spor Kulübü)
  - Mehmet Usda
  - Uğur Aktaş
  - Ali Haydar Durademir
  - Burak Uygur
  - Şükrü Onur Demir
  - Yuşa Yalçın
  - Hasan Akbıyık
Türkiye
2. Akdeniz (Çelebi Spor Kulübü)
  - Mustafa Sadık Akbulut
  - Kerem Ali Zeren
  - Selim Topaloğlu
  - Serdar Bingöl
  - Abdülkadir Kara
  - Doğan Ateş
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Skopje Makedonya
3. Tallinn Estonya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Beograd Sırbistan
2. Ural Rusya
3. Herzegovina Bosna Hersek
3. Proper Serbi Sırbistan


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 1 4
2 KASKİ 1 0 0 1
3 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 0 1 1

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 3 3 2 8
2 İspanya 3 1 5 9
3 Sırbistan 1 2 4 7
4 Rusya 1 1 1 3
5 Hırvatistan 0 1 0 1
6 Makedonya 0 0 1 1
6 Almanya 0 0 1 1
6 Bosna Hersek 0 0 1 1
6 Estonya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ege (İBB Spor Kulübü)
- Mehmet Usda
- Uğur Aktaş
- Ali Haydar Durademir
- Burak Uygur
- Şükrü Onur Demir
- Yuşa Yalçın
- Hasan Akbıyık
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 1.
İç Anadolu (Kaski Spor Kulübü)
- Haldun Alagaş
- Okay Arpa
- İsmail Hakkı Şen
- Yavuz Karamollaoğlu
- Mustafa Utku Şahin
- Osman Özmen
- Gökhan Gündüz
Büyük Bay Takım Kumite 1.
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Orçun Duman
- Metin Sofuoğlu
- Arslan Çalışkan
Büyük Bay Takım Kata 1.
Akdeniz (Çelebi Spor Kulübü)
- Mustafa Sadık Akbulut
- Kerem Ali Zeren
- Selim Topaloğlu
- Serdar Bingöl
- Abdülkadir Kara
- Doğan Ateş
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 2.
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Serkan Yağcı
- Yücel Gündoğdu
- Murat Salih Kurnaz
- Enes Erkan
- Zeki Demir
- Aykut Usda
- Hakan Yerebakan
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Marmara (Kağıt Spor Kulübü)
- Asunur Yıldırımer
- Tuba Yenen
- Bahar Erşeker
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 2.
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi (Emniyet Teşkilatı S.K.)
- Ömer Kemaloğlu
- Emre İpek
- Hasan Çakırlar
- Mehmet Uygur
- Erman Eltemur
- Davut Özkur
- Mustafa Çetin
Büyük Bay Takım Kumite 3.
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi (İBB Spor Kulübü)
- Serap Özçelik
- Arzu Çeken
- Ece Yaşar
- Merve Çoban
Büyük Bayan Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası | Fransa
2014 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İzmir
2012 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Rusya
2010 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Polonya
2009 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İspanya
2008 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovenya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Fransa
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya

Organizasyon
Avrupa Karate Federasyonu (EKF)

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...