E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Şampiyonası 30 Mayıs 2009 - Madrid İspanya Avrupa Bölgeler Şampiyonası 30 Mayıs 2009 - Madrid İspanya
Müsabaka Dosyaları
Pool Dosyaları

Avrupa Bölgeler Şampiyonası
30 Mayıs 2009
Madrid İspanya


 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Ile De France Fransa
3. Ege (Kocaeli Kağıt Spor)
  - Fikret Yılmaz
  - Doğan İzzet Yıldız
  - Mehmet Yakan
Türkiye
3. Valencia İspanya
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Valencia İspanya
2. Thuringen Almanya
3. Madrid İspanya
3. Galicia İspanya
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Zeki Demir
  - Enes Erkan
  - Yusuf Başer
  - Yaser Şahintekin
  - Murat Salih Kurnaz
  - Serkan Yağcı
  - Müslüm Baştürk
Türkiye
2. Ege (Kocaeli Kağıt Spor)
  - Gökhan Gündüz
  - Okay Arpa
  - Murat Kul
  - İsmail Hakkı Şen
  - Haldun Alagaş
  - Samet Develi
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Skopje Makedonya
3. Madrid İspanya
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ege (?)
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Berne İsviçre
3. Central Slovakia Slovakya
3. Budapest Macaristan


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 1 1 2

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 2 1 1 4
2 İspanya 2 0 4 6
3 İsviçre 0 1 0 1
3 Almanya 0 1 0 1
3 Fransa 0 1 0 1
4 Macaristan 0 0 1 1
4 Makedonya 0 0 1 1
4 Slovakya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ege (?)
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 1.
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Zeki Demir
- Enes Erkan
- Yusuf Başer
- Yaser Şahintekin
- Murat Salih Kurnaz
- Serkan Yağcı
- Müslüm Baştürk
Büyük Bay Takım Kumite 1.
Ege (Kocaeli Kağıt Spor)
- Gökhan Gündüz
- Okay Arpa
- Murat Kul
- İsmail Hakkı Şen
- Haldun Alagaş
- Samet Develi
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Ege (Kocaeli Kağıt Spor)
- Fikret Yılmaz
- Doğan İzzet Yıldız
- Mehmet Yakan
Büyük Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası | Fransa
2014 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İzmir
2012 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Rusya
2011 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Ankara
2010 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Polonya
2008 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovenya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Fransa
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...