E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Şampiyonası 14 Haziran 2008 - Maribor Slovenya Avrupa Bölgeler Şampiyonası 14 Haziran 2008 - Maribor Slovenya

Avrupa Bölgeler Şampiyonası
14 Haziran 2008
Maribor Slovenya


 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Upper Austria Avusturya
3. Zagrebacka Zuranija Hırvatistan
3. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Turgay Yeşilyurt
  - Orçun Duman
  - Arslan Çalışkan
Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Podgorica Karadağ
3. Vojvodina Sırbistan
3. Thuringen Almanya
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Ömer Kemaloğlu
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Ege (Kocaeli Kağıt Spor)
  - Gökhan Gündüz
  - Okay Arpa
  - İsmail Hakkı Şen
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Attika Yunanistan
3. Zagrebacka Zuranija Hırvatistan
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Tuzla Bosna Hersek
2. Bayern Almanya
3. Madrid İspanya
3. Zagrebacka Zuranija Hırvatistan


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 1 0 1

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 2 0 1 3
2 Türkiye 1 1 1 3
3 Bosna Hersek 1 0 0 1
4 Almanya 0 1 1 2
5 Avusturya 0 1 0 1
5 Karadağ 0 1 0 1
6 Hırvatistan 0 0 3 3
7 Sırbistan 0 0 1 1
7 Yunanistan 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Ömer Kemaloğlu
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 1.
Ege (Kocaeli Kağıt Spor)
- Gökhan Gündüz
- Okay Arpa
- İsmail Hakkı Şen
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Turgay Yeşilyurt
- Orçun Duman
- Arslan Çalışkan
Büyük Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası | Fransa
2014 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İzmir
2012 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Rusya
2011 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Ankara
2010 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Polonya
2009 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İspanya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Fransa
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...