Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Arslan Çalışkan
SPORCU


 
Arslan Çalışkan
Sporcular » Arslan Çalışkan » Dereceleri

Tarih Müsabaka Yer Kategori Derece Pool
1- 24.03.2018 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası İstanbul Erkek Takım Kata 3 -
2- 03.03.2017 30. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Takım Kata 1 -
3- 28.02.2015 Karate1 Premier Lig Mısır Büyük Bay Takım Kata 3 -
4- 21.02.2015 Büyükler Balkan Şampiyonası Sırbistan Büyük Bay Takım Kata 1 -
5- 14.02.2015 Karate1 Premier Lig Hollanda Büyük Bay Takım Kata 3 -
6- 27.09.2014 Karate1 Premier Lig Almanya Büyük Bay Takım Kata 3 -
7- 13.09.2014 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Karadağ Büyük Bay Takım Kata 3 -
8- 06.09.2014 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul Büyük Bay Takım Kata 1 -
9- 08.09.2013 Karate1 Premier Lig - İstanbul Open İstanbul Büyük Bay Takım Kata 2 -
10- 09.05.2013 Büyükler Avrupa Şampiyonası Macaristan Büyük Bay Takım Kata 3 |
11- 13.04.2013 Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig) Rusya Büyük Bay Takım Kata 2 -
12- 09.03.2013 Dutch Open (Karate1 Premier Lig) Hollanda Büyük Bay Kata 3 -
13- 24.01.2013 Büyükler Türkiye Şampiyonası Sakarya Büyük Bay Kata 2 -
14- 19.01.2013 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa Büyük Bay Kata 1 -
15- 19.01.2013 Paris Open (Karate1 Premier Lig) Fransa Büyük Bay Takım Kata 2 -
16- 13.10.2012 Karate1 World Cup Yunanistan Büyük Bay Takım Kata 3 -
17- 06.10.2012 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Bosna Hersek Büyük Bay Takım Kata 1 -
18- 10.05.2012 Büyükler Avrupa Şampiyonası İspanya Büyük Bay Takım Kata 3 |
19- 14.04.2012 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Büyük Bay Kata 3 -
20- 14.04.2012 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Büyük Bay Takım Kata 2 -
21- 16.03.2012 Büyükler Balkan Şampiyonası Karadağ Büyük Bay Kata 1 -
22- 16.03.2012 Büyükler Balkan Şampiyonası Karadağ Büyük Bay Takım Kata 3 -
23- 19.01.2012 Büyükler Türkiye Şampiyonası Uşak Büyük Bay Kata 3 -
24- 17.09.2011 İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) İstanbul Büyük Bay Takım Kata 3 |
25- 22.07.2011 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası Bosna Hersek Büyük Bay Takım Kata 3 -
26- 04.06.2011 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Ankara Büyük Bay Takım Kata 1 |
27- 06.05.2011 Büyükler Avrupa Şampiyonası İsviçre Büyük Bay Takım Kata 3 |
28- 19.04.2011 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Antalya Bay Kata 1 -
29- 19.04.2011 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Antalya Bay Takım Kata 2 -
30- 16.04.2011 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Büyük Bay Kata 3 -
31- 16.04.2011 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Büyük Bay Takım Kata 3 -
32- 11.03.2011 Büyükler Türkiye Şampiyonası Muğla Büyük Bay Kata 1 -
33- 24.09.2010 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan Büyük Bay Kata 2 |
34- 24.09.2010 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan Büyük Bay Takım Kata 1 |
35- 03.09.2010 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Aydın Büyük Bay Takım Kata 3
36- 02.04.2010 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Erzincan Bay Kata 1 -
37- 02.04.2010 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Erzincan Bay Takım Kata 1 -
38- 05.02.2010 Büyükler Türkiye Şampiyonası Ankara Büyük Bay Kata 1 -
39- 16.07.2009 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası İspanya Büyük Bay Kata 2 -
40- 16.07.2009 Üniversiteler Avrupa Şampiyonası İspanya Büyük Bay Takım Kata 2 -
41- 17.04.2009 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Büyük Bay Kata 3 -
42- 10.04.2009 Büyükler Türkiye Şampiyonası Denizli Büyük Bay Kata 2 -
43- 01.04.2009 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Sakarya Bay Kata 1 -
44- 01.04.2009 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Sakarya Bay Takım Kata 1 -
45- 2009 Kopenhag Open Danimarka Bay Kata 2 -
46- 10.10.2008 İstanbul Open İstanbul Büyük Bay Kata 3 -
47- 14.06.2008 Avrupa Bölgeler Şampiyonası Slovenya Büyük Bay Takım Kata 3 -
48- 16.05.2008 Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası Eskişehir Büyük Bay Takım Kata 3 -
49- 28.04.2008 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Muğla Bay Kata 1 -
50- 11.04.2008 21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Büyük Bay Kata 2 -
51- 05.04.2008 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan Büyük Bay Kata 3 -
52- 05.04.2008 Büyükler Balkan Şampiyonası Yunanistan Büyük Bay Takım Kata 1 -
53- 03.03.2008 Büyükler Türkiye Şampiyonası Düzce Büyük Bay Kata 3 -
54- 15.02.2008 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İtalya Genç Bay Kata 3 -
55- 15.02.2008 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası İtalya Ümit-Genç Bay Takım Kata 3 -
56- 2008 Büyükler Akdeniz Şampiyonası Türkiye Büyük Bay Takım Kata 3 -
57- 19.10.2007 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası İstanbul Genç Bay Kata 2 |
58- 19.10.2007 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası İstanbul Ümit-Genç Bay Takım Kata 3 |
59- 13.04.2007 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Edirne Bay Kata 3 -
60- 13.04.2007 Üniversiteler Türkiye Şampiyonası Edirne Bay Takım Kata 1 -
61- 2007 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Samsun Genç Bay Kata 1 -
62- 21.12.2006 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası İzmir Genç Bay Takım Kata 2 -
63- 03.03.2006 Büyükler Türkiye Şampiyonası Antalya Büyük Bay Kata 3 -
64- 20.01.2006 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Samsun Ümit Bay Kata 3 -
65- 08.07.2005 Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası Erzincan Ümit Bay Kata 1 -
66- 18.03.2005 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Sakarya 16 Yaş Bay Kata 3 -
67- 2005 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Bay Kata 1 -
68- 19.06.2004 Yıldızlar Balkan Şampiyonası Bulgaristan 15 Yaş Bay Kata 3 -
69- 30.04.2004 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Şanlıurfa Bay Kata 3 -

Yalnızca şu müsabakaları göster :
Akdeniz Şampiyonaları
Avrupa Şampiyonaları (Büyükler)
Avrupa Şampiyonaları (Kulüpler/Bölgeler)
Avrupa Şampiyonaları (Ümit-Genç / -21)
Avrupa Şampiyonaları (Üniversiteler)
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Dünya Şampiyonaları (Ümit-Genç / -21)
Karate1 Ligi/Golden Ligler
Türkiye Şampiyonaları (Büyükler)
Türkiye Şampiyonaları (İlköğretim/Liseler)
Türkiye Şampiyonaları (Kulüpler/Bölgeler)
Türkiye Şampiyonaları (Minik-Yıldız)
Türkiye Şampiyonaları (Ümit-Genç / -21)
Türkiye Şampiyonaları (Üniversiteler)


Son Eklenen Sporcular: Eyüp Tunçel | İbrahim Özer | Cengiz Çınar | Hakan Bildirici | Ebru Oruç | Süheyla Yerebakan | Nilüfer Güldüren | Mithat Kahraman | Sertan Onur | Pınar Metin | ...