E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 5-7 Şubat 2010 - Ankara Büyükler Türkiye Şampiyonası 5-7 Şubat 2010 - Ankara

Büyükler Türkiye Şampiyonası
5-7 Şubat 2010
Ankara


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arslan Çalışkan Kayseri Pansu Şeker Spor
2. Doğan İzzet Yıldız Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Fikret Yılmaz Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Orçun Duman İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara AKİK
2. Büşranur Kılıç Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Bahadır Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrfan Tamer Mülhim Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. İsmail Arapoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullah Gürel Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Yusuf Şişman İstanbul İ.KA.D
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kemaloğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Yücel Gündoğdu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Yekta Akkor Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. İdris Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serkan Yağcı İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Müslüm Baştürk İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Gökhan Gündüz Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yavuz Karamollaoğlu Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Enes Erkan İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Zeki Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
3. İsmail Hakkı Şen Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Okay Arpa Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Adem Özdemir Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Burak Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülderen Çelik Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Hatice Elmalı Konya Çatalhüyük Çumra Belediye Spor Kulübü
3. Bahar Erşeker Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Çiçek Sarıdoğan Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tuba Yenen Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Çağla Özbay Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Vildan Doğan İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Merve Nuhoğlu Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Bilge Bilgen Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Merve Baltay İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Melis Abat İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülşah Perol İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öznur Gümüşsoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yıldız Aras İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Kübra Kaba Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüsniye Güler Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Safiye Çınar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 11 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 4 3 6 13
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 3 5 11
3 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
4 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Pansu Şeker Spor 1 0 0 1
4 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Çatalhüyük Çumra Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Çelebi Spor Kulübü 0 0 2 2
7 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 6 5 10 21
2 Kocaeli 4 3 7 14
3 Ankara 1 0 2 3
4 Kayseri 1 0 0 1
5 Bursa 0 1 1 2
6 Gaziantep 0 1 0 1
6 Konya 0 1 0 1
6 Trabzon 0 1 0 1
7 Erzurum 0 0 2 2
8 Balıkesir 0 0 1 1
8 Adana 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...