E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 8-10 Temmuz 2005 - Erzincan Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 8-10 Temmuz 2005 - Erzincan

Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası
8-10 Temmuz 2005
Erzincan


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arslan Çalışkan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mustafa Utku Şahin Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eyüp Taşyar Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Denizci İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Bahadır Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sevilcan Yavuz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Funda Çakıcı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öznur Gümüşsoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğan İzzet Yıldız Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kadir Taç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökay Kıratlı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Metin Balkaya Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sonnur Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aslı Taş Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülbahar Karslı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özlem Akın Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gülen Tanış İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Arzu Çeken Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Pınar Salur İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Seval Abakoç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Emine Bahar Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Baltay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Songül Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mısra Zehra Koç İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Sinem Sönmez Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öznur Gümüşsoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çilem Gündüz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Arapoğlu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hüseyin Bacak Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Semih Sezgin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Lafcı Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Malak Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Barış Yıldız İstanbul Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Kürşat Usda İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sabit Toprak Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Volkan Sağlam İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yunus Cihangir Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ferit Sevgim Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Cem Çankaya Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Samet Develi Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Mansur Uludağ İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Volkan Yalım Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selim Yılmaz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sefa Köse İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Mücahit Dinç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Öztaş Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serhan Kasımoğlu Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Feti Çalışkan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Salih Başsayın Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Devrim Hazırcı Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İlknur Çavdar Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Derya Serçe Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yeşim Çoruhlu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Gülşah Bozkaya Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emel Sınırcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Elif Yüksel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Yılmaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özlem Erkiş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehnur Neziroğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Esra Usta Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burcu Şarkışla Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sultan Yavuz Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yücel Gündoğdu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali İnce İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Önoğul Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İrfan Tamer Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kemaloğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gökhan Küçükrecep Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bayram Ereğli Mersin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökhan Gündüz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Murat Salih Kurnaz İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Volkan Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Yoldaş Malatya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Emrah Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Husame Özmen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fuat Bolluk Bingöl (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Soner Topal Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tolgahan Yıldız Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yaşar Kaçır İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahadır Alemdar Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yaser Şahintekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Burak Kaptan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdal Korkut Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Serdar Can Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 73 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 0 4 6
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 0 0 1
3 Uygur Spor Kulübü 0 2 0 2
4 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
5 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 7 9 16 32
2 Sakarya 3 2 7 12
3 Ankara 2 3 5 10
4 Kayseri 2 2 1 5
5 Trabzon 2 0 2 4
6 Tunceli 1 1 1 3
6 Kocaeli 1 1 1 3
7 Gaziantep 1 0 3 4
8 Balıkesir 1 0 0 1
8 Afyon 1 0 0 1
8 Tekirdağ 1 0 0 1
9 İzmir 0 1 1 2
10 Konya 0 1 0 1
10 Hatay 0 1 0 1
10 Düzce 0 1 0 1
11 Erzincan 0 0 1 1
11 Bingöl 0 0 1 1
11 Bursa 0 0 1 1
11 Denizli 0 0 1 1
11 Malatya 0 0 1 1
11 Mersin 0 0 1 1
11 Sivas 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...