E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 3-5 Mart 2006 - Antalya Büyükler Türkiye Şampiyonası 3-5 Mart 2006 - Antalya

Büyükler Türkiye Şampiyonası
3-5 Mart 2006
Antalya


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Turgay Yeşilyurt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Fikret Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Arslan Çalışkan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Bahadır Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Özlem Akın Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sonnur Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özge Akın Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selçuk Aksu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İlkay İldaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şevket Baştürk Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selçuk Aktaş Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İdris Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bahattin Kandaz Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdal Özsoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Haldun Alagaş Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Murat Kul Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Salih Kurnaz İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Gökhan Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yavuz Karamollaoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Orhan Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Yoldaş Malatya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Seçkin Can İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeki Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Enes Erkan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emrah Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Yusuf Coşkun Mersin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alaaddin Şahintekin Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yaser Şahintekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdal Korkut Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Okay Arpa Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülderen Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Serap Özçelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emine Bahar Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Reyhan Alkan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Vildan Doğan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mehnur Neziroğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatma Taşbaşı Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çiğdem Korkut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sultan Yavuz Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hüsniye Güler İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif İnce Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Huriye Savaş Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 41 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Uygur Spor Kulübü 0 0 2 2
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 6 5 7 18
2 Kocaeli 1 1 3 5
3 Ankara 1 1 1 3
4 Muğla 1 0 0 1
4 Tekirdağ 1 0 0 1
4 Tunceli 1 0 0 1
5 Sakarya 0 2 1 3
6 İzmir 0 1 0 1
6 Afyon 0 1 0 1
7 Düzce 0 0 2 2
7 Kayseri 0 0 2 2
8 Trabzon 0 0 1 1
8 Gaziantep 0 0 1 1
8 Adana 0 0 1 1
8 Konya 0 0 1 1
8 Malatya 0 0 1 1
8 Mersin 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...