E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 19-21 Ocak 2012 Uşak Büyükler Türkiye Şampiyonası 19-21 Ocak 2012 Uşak

Büyükler Türkiye Şampiyonası
19-21 Ocak 2012 Uşak


 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Buket Aktaş İzmir Gümüldür Belediye Spor Kulübü
3. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Rabia Küsmüş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Metin Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Arslan Çalışkan Kayseri KASKİ
3. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik Ankara EGO Spor Kulübü
2. Sümeyra Elif Kılıç Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Tor Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Betül Kunduracı Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülderen Çelik Albayrak Kayseri KASKİ
2. Tuba Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Emine Bahar Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ece Yaşar Ankara TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
2. Aylin Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Merve Nuhoğlu Kayseri KASKİ
3. Ece Deniz Köroğlu Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Tuğba Tek İzmir Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü
3. Melis Yerebakan Antalya Antalya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Burcu Özlükan İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Hüsniye Güler Kayseri KASKİ
3. Büşra Alkan İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Kübra Kaba Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrfan Tamer Mülhim Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Eyüp Güler Ankara EGO Spor Kulübü
3. Aykut Kaya İstanbul İBB Spor Kulübü
3. İlyas Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yücel Gündoğdu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Hüseyin Çakır Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
3. Ömer Kemaloğlu Ankara EGO Spor Kulübü
3. Yekta Akkor Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serkan Yağcı Ankara EGO Spor Kulübü
2. Mustafa Utku Şahin Kayseri KASKİ
3. Haldun Alagaş Kayseri KASKİ
3. Davut Kaplan Ankara EGO Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yavuz Karamollaoğlu Kayseri KASKİ
2. Gökhan Gündüz Kayseri KASKİ
3. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Murat Salih Kurnaz İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rıdvan Kaptan Ankara EGO Spor Kulübü
2. Enes Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Yaser Şahintekin İstanbul Alaaddin Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 2 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 EGO Spor Kulübü 3 1 2 6
2 KASKİ 2 3 3 8
3 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 7 9
4 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 2 4
5 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 2 3
6 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
6 TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
8 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 1 0 1
8 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
8 Akademi Spor Kulübü 0 1 0 1
8 Gümüldür Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Alaaddin Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Alkan Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Antalya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ankara 5 1 4 10
2 Kayseri 2 3 3 8
3 İstanbul 2 1 10 13
4 Sakarya 1 1 2 4
5 Afyon 1 1 0 2
6 Gaziantep 1 0 0 1
7 İzmir 0 3 0 3
8 Düzce 0 1 1 2
9 Kocaeli 0 1 0 1
10 Balıkesir 0 0 2 2
11 Bursa 0 0 1 1
11 Antalya 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu (TKF)

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2016 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | ...