E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 15-17 Şubat 2008 - Trieste İtalya Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 15-17 Şubat 2008 - Trieste İtalya

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
15-17 Şubat 2008
Trieste İtalya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Jose Manuel Carbonell Lopez İspanya
2. Metin Sofuoğlu Türkiye
3. Giuseppe Di Gennaro İtalya
3. Matej Urik Slovakya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Giada Poci İtalya
2. Franziska Kurz Almanya
3. Ashleigh Kenny İngiltere
3. Patricia Martinez Quintero İspanya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Vladimir Micek Çek Cumhuriyeti
2. Jose Luis Prado Gutierrez İspanya
3. Arslan Çalışkan Türkiye
3. Alfredo Tocco İtalya
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Viviana Bottaro İtalya
2. Marija Madzarevic Sırbistan
3. Sayra Aarts Hollanda
3. Emmanuelle Fumonde Fransa
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Fransa Fransa
3. Türkiye
  - Orçun Duman
  - Arslan Çalışkan
  - Metin Sofuoğlu
Türkiye
3. İtalya İtalya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Almanya Almanya
2. İtalya İtalya
3. Fransa Fransa
3. Türkiye
  - Kübra Akarsu
  - Esra Bahadır
  - Özge Akın
Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aykut Kaya Türkiye
2. Otto Horvath Macaristan
3. Mladen Curic Sırbistan
3. Kalvis Kalnins Letonya
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Grach Egiazaryan Rusya
2. Falk Kelbassa Almanya
3. Mahammad Guliyev Azerbaycan
3. Meris Muhovic Bosna Hersek
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Viktor Viskup Slovakya
2. Fernando Moreno İspanya
3. Joachim Letang Fransa
3. Senad Vukovic Bosna Hersek
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aykut Usda Türkiye
2. Haris Sujkovic Bosna Hersek
3. Josip Livada Hırvatistan
3. Ivan Stijovic Sırbistan
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Danilo Lucic Karadağ
2. Vladimir Mitic Sırbistan
3. Dimitrios Margaritopoulos Yunanistan
3. Hakan Yerebakan Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tuba Yenen Türkiye
2. Alexia Barragao Fransa
3. Damira Bujan Hırvatistan
3. Svetlana Kozlachkova Rusya
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jana Bitsch Almanya
2. Stephanie Barre Fransa
3. Veronica Maurizzi İtalya
3. Stephanie Otten Belçika
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marie Prouille Fransa
2. Giulia Bernardi İtalya
3. Dijana Vujosevic Karadağ
3. Ece Yaşar Türkiye
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sofiane Ainine Fransa
2. Igor Krstin Sırbistan
3. Christos Papanikolaou Yunanistan
3. Robert Scott Galler
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Salvatore Serino İtalya
2. Thomas Kaserer Avusturya
3. Nikolaos Gidakos Yunanistan
3. Tarik Lusija Bosna Hersek
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Moreno Sheppard Hollanda
2. Kenji Grillon Fransa
3. Ivo Cvetkovski Makedonya
3. Yannick Piersotte Belçika
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Luigi Busa İtalya
2. Thomas Gibbins İngiltere
3. Daniel Hernandez Romero İspanya
3. Benedict Vincent Fransa
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Erkan Türkiye
2. Adrian Martinez Alguacil İspanya
3. Martin Nestorovski Makedonya
3. Saverio Pesola İtalya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Iagoba Vizuete Fernandez İspanya
2. Jonathan Horne Almanya
3. Goran Bozic Hırvatistan
3. Yunus Erşeker Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alexandra Recchia Fransa
2. Viktoria Semanikova Slovakya
3. Tamara De La Encina Alvarez İspanya
3. Serap Özçelik Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Anjela Tazidinova Almanya
2. Veronica Foresti İtalya
3. Seval Abakoç Türkiye
3. Fruzsin Lassingleitner Macaristan
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hüsniye Güler Türkiye
2. Cristina Vizcaino Gonzalez İspanya
3. Katie Hurry İngiltere
3. Marivin Chiari İtalya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Hırvatistan Hırvatistan
2. Sırbistan Sırbistan
3. Fransa Fransa
3. Bosna Hersek Bosna Hersek
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Hırvatistan Hırvatistan
2. Bosna Hersek Bosna Hersek
3. Fransa Fransa
3. Rusya Rusya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 5 1 8 14
2 İtalya 4 3 6 13
3 Fransa 3 4 6 13
4 İspanya 3 4 3 10
5 Almanya 3 3 0 6
6 Hırvatistan 2 0 3 5
7 Slovakya 1 1 1 3
8 Rusya 1 0 2 3
9 Karadağ 1 0 1 2
9 Hollanda 1 0 1 2
10 Çek Cumhuriyeti 1 0 0 1
11 Sırbistan 0 4 2 6
12 Bosna Hersek 0 2 4 6
13 İngiltere 0 1 2 3
14 Macaristan 0 1 1 2
15 Avusturya 0 1 0 1
16 Yunanistan 0 0 3 3
17 Belçika 0 0 2 2
17 Makedonya 0 0 2 2
18 Letonya 0 0 1 1
18 Azerbaycan 0 0 1 1
18 Galler 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Aykut Kaya Ümit Bay Kumite 60 Kg 1.
Aykut Usda Ümit Bay Kumite 75 Kg 1.
Enes Erkan Genç Bay Kumite 80 Kg 1.
Hüsniye Güler Genç Bayan Kumite +60 Kg 1.
Tuba Yenen Ümit Bayan Kumite 51 Kg 1.
Metin Sofuoğlu Ümit Bay Kata 2.
Arslan Çalışkan Genç Bay Kata 3.
Ece Yaşar Ümit Bayan Kumite +57 Kg 3.
Hakan Yerebakan Ümit Bay Kumite +75 Kg 3.
Serap Özçelik Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Seval Abakoç Genç Bayan Kumite 60 Kg 3.
Yunus Erşeker Genç Bay Kumite +80 Kg 3.
Türkiye
- Orçun Duman
- Arslan Çalışkan
- Metin Sofuoğlu
Ümit-Genç Bay Takım Kata 3.
Türkiye
- Kübra Akarsu
- Esra Bahadır
- Özge Akın
Ümit-Genç Bayan Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...