E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 17-19 Şubat 2006 - Podgorica Sırbistan & Karadağ Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 17-19 Şubat 2006 - Podgorica Sırbistan & Karadağ

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
17-19 Şubat 2006
Podgorica Sırbistan & Karadağ


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Javier Feito Alvarez İspanya
2. Reece Taylor İngiltere
3. S. Bozin Sırbistan-Karadağ
3. Yanik Gereon İsviçre
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Y. Torres Lopez İspanya
2. Christine Heinrich Almanya
3. Esra Bahadır Türkiye
3. Samantha Cannon İngiltere
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Alfredo Tocco İtalya
2. Jose Salazar Jover İspanya
3. Jakub Tesarek Çek Cumhuriyeti
3. Fikret Yılmaz Türkiye
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sandy Scordo Fransa
2. Yaiza Martin Abello İspanya
3. Sara Battaglia İtalya
3. Milena Milacic Sırbistan-Karadağ
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. Fransa Fransa
3. İspanya İspanya
3. Almanya Almanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İtalya İtalya
3. Sırbistan-Karadağ Sırbistan-Karadağ
3. İspanya İspanya
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. F. Fogada Slovakya
2. A. Caballero İspanya
3. Manuel Bonaita İtalya
3. Jovan Radulovic Sırbistan-Karadağ
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nermin Potur Bosna Hersek
2. Alan Surbek Hırvatistan
3. Julien Baptiste Fransa
3. M. Skovajsa Slovakya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kenji Grillon Fransa
2. Marko Lucic Hırvatistan
3. Askanaz Megrabyan Rusya
3. Yannick Piersotte Belçika
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Slobodan Bitevic Sırbistan-Karadağ
2. Alem Kupusovic Bosna Hersek
3. T. Dimitrov Bulgaristan
3. Rene Pernus Hırvatistan
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Elvir Masovic Bosna Hersek
2. H. Kitsikis Yunanistan
3. Aleksandar Ivanovic Sırbistan-Karadağ
3. James Steadman İngiltere
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. O. Muravyeva Rusya
3. Suzan Mirkovic Sırbistan-Karadağ
3. Viktoria Semanikova Slovakya
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. V. Karapliangou Yunanistan
2. Sina Selter Almanya
3. Merve Baltay Türkiye
3. Lory De Cillia Lüksemburg
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marina Kovijanic Sırbistan-Karadağ
2. Borislava Ganeva Bulgaristan
3. Mısra Koç Türkiye
3. Lene Vrijsen Belçika
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Fabian Kunze Almanya
2. William Rolle Fransa
3. Salvatore Serino İtalya
3. Ioannis Syllas Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mathieu Cossou Fransa
2. Mauro Scognamiglio İtalya
3. E. Kacnia Arnavutluk
3. Ömer Kemaloğlu Türkiye
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Larry Dona Fransa
2. Gökhan Gündüz Türkiye
3. David Godfrey Galler
3. Andrejs Ozerovs Letonya
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Luigi Busa İtalya
2. Tomislav Rasidagic Hırvatistan
3. Christophe Araminte Fransa
3. Daniel Dutomadio Hollanda
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Timothy Petersen Hollanda
2. Francois Muller Belçika
3. Michael Alonso Fransa
3. James Nelson İskoçya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yaser Şahintekin Türkiye
2. S. Iakymeneko Ukrayna
3. Ibrahim Gary Fransa
3. Omer Tabakovic Slovenya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Katja Weser Almanya
2. Maja Jovanovic Sırbistan-Karadağ
3. Emine Bahar Köroğlu Türkiye
3. Susanna Mischiatti İtalya
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Maria Sobol Rusya
2. Ivana Bebek Hırvatistan
3. Anjela Tazidinova Almanya
3. Carmen Vicente Cabanas İspanya
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Irene Colomar Costa İspanya
2. Fanny Clavien İsviçre
3. Dijana Sales Hırvatistan
3. Silvia Sperner Almanya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. Sırbistan-Karadağ Sırbistan-Karadağ
3. İspanya İspanya
3. Hırvatistan Hırvatistan
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Almanya Almanya
2. Yunanistan Yunanistan
3. İtalya İtalya
3. Hırvatistan Hırvatistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 6 2 4 12
2 İspanya 3 3 4 10
3 İtalya 3 2 5 10
4 Almanya 3 2 3 8
5 Sırbistan-Karadağ 2 2 6 10
6 Türkiye 2 1 6 9
7 Bosna Hersek 2 1 0 3
8 Yunanistan 1 2 1 4
9 Rusya 1 1 1 3
10 Slovakya 1 0 2 3
11 Hollanda 1 0 1 2
12 Hırvatistan 0 4 4 8
13 Belçika 0 1 2 3
13 İngiltere 0 1 2 3
14 İsviçre 0 1 1 2
14 Bulgaristan 0 1 1 2
15 Ukrayna 0 1 0 1
16 Çek Cumhuriyeti 0 0 1 1
16 Arnavutluk 0 0 1 1
16 Galler 0 0 1 1
16 İskoçya 0 0 1 1
16 Slovenya 0 0 1 1
16 Letonya 0 0 1 1
16 Lüksemburg 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Serap Özçelik Ümit Bayan Kumite 51 Kg 1.
Yaser Şahintekin Genç Bay Kumite +80 Kg 1.
Gökhan Gündüz Genç Bay Kumite 70 Kg 2.
Emine Bahar Köroğlu Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Esra Bahadır Ümit Bayan Kata 3.
Fikret Yılmaz Genç Bay Kata 3.
Merve Baltay Ümit Bayan Kumite 57 Kg 3.
Mısra Koç Ümit Bayan Kumite +57 Kg 3.
Ömer Kemaloğlu Genç Bay Kumite 65 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...