E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası 06_08 Şubat 2015 İsviçre/Zürih Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası 06_08 Şubat 2015 İsviçre/Zürih

Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası
06_08 Şubat 2015 İsviçre/Zürih


 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ema Brazdova Slovakya
2. Amato carolina İtalya
3. Gawel Elıza Polonya
3. Vega Letamendi Marta İspanya
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Batuhan Özdemir Türkiye
2. Smolıga Julıan Enrık Slovakya
3. Garcıa Eduardo Portekiz
3. Xabier Pereda İspanya
 
Ümit Bayan Kumite 47 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kmıt Solomıya Ukrayna
2. Vukoja Aja Hırvatistan
3. Brunorı Veronıca İtalya
3. Martre Paı Lıne Fransa
 
Ümit Bayan Kumite 54 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Veronıka Kostovska Makedonya
2. Phılıppe Gwendolıne Fransa
3. Jelena Pehar Hırvatistan
3. Goranova Ivet Bulgaristan
 
Ümit Bayan Kumite +54 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lındsrom Madeleıne İsveç
2. Seguy Charlıne Fransa
3. Lesjak Kucıja Hırvatistan
3. Czangany Dora Ukrayna
 
Ümit Bay Kumite 52 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Spıtz Luca İsviçre
2. Sıjercıc Faruk Bosna Hersek
3. Bakhshalıyev Hummat Azerbaycan
3. Schaefer Merlın Leo Almanya
 
Ümit Bay Kumite 57 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marchese Samuele İtalya
2. Azous Tommy Fransa
3. Podsklan Davıd Slovakya
3. Demchyshyn Vıtalıy Ukrayna
 
Ümit Bay Kumite 63 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Samed Gök Türkiye
2. Mitchell Thorpe İngiltere
3. Kos Sebastıan Danimarka
3. Galımov Albert Rusya
 
Ümit Bay Kumite 70 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kabashı Kol İsviçre
2. Perıcha Marek Çek Cumhuriyeti
3. Korabau Ivan Belarus
3. Ömer Faruk Arslan Türkiye
 
Ümit Bay Kumite +70 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hamza Cajıc Bosna Hersek
2. Ozan Gökçen Türkiye
3. Garcıa Rıoja Francısco Manuel İspanya
3. Vladımır Brezancıc Sırbistan
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Augustınova Zuzana Çek Cumhuriyeti
2. Dilara Bozan Türkiye
3. Rumıantceva Anastasııa Rusya
3. Pıvı Lısa İtalya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Emre Vefa Göktaş Türkiye
2. Nınkoo Kıeran İngiltere
3. Roesch Maurıce İsviçre
3. Morassı Sorey Fransa
 
Ümit Bayan Kumite 48 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Bourcoıs Aurure Fransa
2. Macejkova Ina Slovakya
3. Grdenıc Ines Hırvatistan
3. Shara Wynnidean Hubrich Almanya
 
Genç Bayan Kumite 53 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Brıto Andrea Fransa
2. Mahmutovıc Ajla Bosna Hersek
3. Monika Pendarovska Makedonya
3. Lırısman Lı Estonya
 
Genç Bayan Kumite 59 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mıggou Anna Almanya
2. Nina Radjenovic İsviçre
3. Klappe Lızzy Hollanda
3. Delfına Tadıc Bosna Hersek
 
Genç Bayan Kumite +59 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lea Avazeri Fransa
2. Staglıolı Asıa İtalya
3. Johanna Kneer Almanya
3. Zorıc Maja Hırvatistan
 
Genç Bay Kumite 55 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Eray Şamdan Türkiye
2. Mardhı Ilyes Fransa
3. Imrıch Domınıc Slovakya
3. James Coulter İskoçya
 
Genç Bay Kumite 61 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Pınto Francesco İtalya
2. Luca Kondıc Hırvatistan
3. Relıfox Maxıme Fransa
3. Mario Hodzic Karadağ
 
Genç Bay Kumite 68 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Frııs Pedersen Jonas Danimarka
2. Roovers Glenn Hollanda
3. Kabashı Kevın İsviçre
3. Fatih Şen Türkiye
 
Genç Bay Kumite 76 kg
Ad-Soyad Ülke
1. De Stafano Antonıo İtalya
2. Petar Zaborskı Makedonya
3. Ingemansson Ludwıg İsveç
3. Molına Arencon Alejandro İspanya
 
Ümit Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. TÜRKİYE
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Cengizhan Koca
  - Emre Vefa Göktaş
Türkiye
2. SIRBİSTAN Sırbistan
3. RUSYA Rusya
3. ITALY İtalya
 
Genç Bay Kumite +76 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Martınez Velılla Marcos İspanya
2. Vodchyts Alıakseı Belarus
3. Jakov Bunjevac Hırvatistan
3. Gırıer Dufournıer Mathıeu Fransa
 
Ümit Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. ispanya
  - Vega Letamendi Marta
  - Rodrrıguez Encabo Lıdıa
  - Roy Rubıo Raquel
İspanya
2. İtalya
  - Olıvı Gıulıa
  - Casale Carola
  - Pıvı Lısa
İtalya
3. Almanya
  - Bach Zoe
  - Wınstel Lousıa
  - Woelke Danıela Laura Vıctorıa
Almanya
3. Fransa
  - Spennato Manon
  - Buı Lıla
  - Perrine Mortreux
Fransa
 
Ümit Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Cengizhan Koca
  - Emre Vefa Göktaş
Türkiye
2. Sırbistan
  - Cerovıc Luca
  - Jovan Sımıc
  - Suvajcevıc Stefan
Sırbistan
3. Rusya Federasyonu
  - Kobzarev Vadım
  - Mıgunov Sergey
  - Maxim Olshannikov
Rusya
3. İtalya
  - Neoofar Andrea
  - Sacrıstanı Faranco
  - Panagıa Gıuseppe
İtalya
 
21 Yaşaltı Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. D_onofrıo Terryana İtalya
2. Balcıarova Dorota Slovakya
3. Margarita Morata İspanya
3. Aimee Sell İngiltere
 
21 Yaşaltı Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Montarello Enzo Fransa
2. Fabıan Peter Slovakya
3. Stefan Chemlal Sırbistan
3. Meter Andjelko Hırvatistan
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 50 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sophia Bouderbane Fransa
2. Gema Morales İspanya
3. Sara Radıcevska Makedonya
3. Ben Aroche Lıor İsrail
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 55 kg
Ad-Soyad Ülke
1. RııcardıFederıca İtalya
2. Fınashkına Valerıa Rusya
3. Akpınar Sabrına Fransa
3. Büşra Tosun Türkiye
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 61 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Leila Heurtault Fransa
2. Florjancıcı Katı Slovenya
3. Halyna Melnyk Ukrayna
3. Maksımovıc Jelena Karadağ
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 68 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Semeraro Silvia İtalya
2. Pedersen Katrıne Danimarka
3. Agıer Alızee Fransa
3. Iryna Zaretska Ukrayna
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite +68 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ferracutı Clıo İtalya
2. Mınja Sımıc Sırbistan
3. Vildan Güvercin Türkiye
3. Gljıva Ena Bosna Hersek
 
21 Yaşaltı Bay Kumite 60 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Boran Berak Hırvatistan
2. Dzakovıc Mılos Sırbistan
3. Evgeny Plakhutin Rusya
3. Pampalonı Mattıa İtalya
 
21 Yaşaltı Bay Kumite 67 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vladımır Jovıc Sırbistan
2. Pına Rodrıgo Portekiz
3. Döme Szegedi Macaristan
3. Acerbo Vıncenzo İtalya
 
21 Yaşaltı Bay Kumite 75 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gabor Harspataki Macaristan
2. Lebrun Lou Fransa
3. Congo Anes Bosna Hersek
3. Lıeskovsky Matos Slovakya
 
21 Yaşaltı Bay Kumite 84 kg
Ad-Soyad Ülke
1. Da Costa Jessıe Fransa
2. Enes Garıbovıc Hırvatistan
3. Hernandez Helıo Portekiz
3. Rekhlıtskyy Roman Ukrayna
 
21 Yaşaltı Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alparslan Yamanoğlu Türkiye
2. Aleksandar Sestakov Sırbistan
3. Marıno Sımone İtalya
3. Papadopoulos Dıamantıs Yunanistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 7 5 7 19
2 İtalya 7 3 7 17
3 Türkiye 7 2 4 13
4 İspanya 2 1 5 8
5 İsviçre 2 1 2 5
6 Sırbistan 1 5 2 8
7 Slovakya 1 4 3 8
8 Hırvatistan 1 3 6 10
9 Bosna Hersek 1 2 3 6
10 Makedonya 1 1 2 4
11 Danimarka 1 1 1 3
12 Çek Cumhuriyeti 1 1 0 2
13 Ukrayna 1 0 5 6
14 Almanya 1 0 4 5
15 İsveç 1 0 1 2
15 Macaristan 1 0 1 2
16 İngiltere 0 2 1 3
17 Rusya 0 1 5 6
18 Portekiz 0 1 2 3
19 Hollanda 0 1 1 2
19 Belarus 0 1 1 2
20 Slovenya 0 1 0 1
21 Karadağ 0 0 2 2
22 Polonya 0 0 1 1
22 Yunanistan 0 0 1 1
22 Estonya 0 0 1 1
22 Azerbaycan 0 0 1 1
22 Bulgaristan 0 0 1 1
22 İskoçya 0 0 1 1
22 İsrail 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Alparslan Yamanoğlu 21 Yaşaltı Bay Kumite +84 Kg 1.
Emre Vefa Göktaş Genç Bay Kata 1.
Eray Şamdan Genç Bay Kumite 55 kg 1.
Mehmet Batuhan Özdemir Ümit Bay Kata 1.
Samed Gök Ümit Bay Kumite 63 kg 1.
TÜRKİYE
- Yusuf Yağız Ücebakan
- Cengizhan Koca
- Emre Vefa Göktaş
Ümit Genç Bay Takım Kata 1.
Türkiye
- Yusuf Yağız Ücebakan
- Cengizhan Koca
- Emre Vefa Göktaş
Ümit Genç Bay Takım Kata 1.
Dilara Bozan Genç Bayan Kata 2.
Ozan Gökçen Ümit Bay Kumite +70 kg 2.
Büşra Tosun 21 Yaşaltı Bayan Kumite 55 kg 3.
Fatih Şen Genç Bay Kumite 68 kg 3.
Ömer Faruk Arslan Ümit Bay Kumite 70 kg 3.
Vildan Güvercin 21 Yaşaltı Bayan Kumite +68 kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...