Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 7-9 Şubat 2014 Lizbon Portekiz
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 7-9 Şubat 2014 Lizbon Portekiz
Tweetle
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
7-9 Şubat 2014 Lizbon Portekiz
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Xabier Pereda
İspanya
2.
Emre Vefa Göktaş
Türkiye
3.
Theo Pons
Fransa
3.
Giuseppe Panagia
İtalya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ema Brazdova
Slovakya
2.
Raquel Roy Rubio
İspanya
3.
Lisa Pivi
İtalya
3.
Masa Simonic
Slovenya
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sergio Galan Lopez
İspanya
2.
Samuel Stea
İtalya
3.
Kewin Ngoan
Fransa
3.
Szabolcs Koch
Macaristan
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Terryana D Onofrio
İtalya
2.
Maryia Fursava
Belarus
3.
Deniz Atak
Türkiye
3.
Anastasia Rumiantceva
Rusya
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ali Sofuoğlu
Türkiye
2.
Maksim Ksenofontov
Rusya
3.
Peter Fabian
Slovakya
3.
Montarello Enzo
Fransa
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Margarita Morata
İspanya
2.
Büşranur Kılıç
Türkiye
3.
Milana Jaksic
Sırbistan
3.
Jovanoska Puleksenia
Makedonya
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
İtalya
2.
Türkiye
-
Lütfullah Teber
-
Yavuz Selim Oruç
-
Furkan Kara
Türkiye
3.
Slovakya
Slovakya
3.
İspanya
İspanya
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
İtalya
2.
Türkiye
-
Deniz Atak
-
İpek Şahin
-
Dilara Bozan
Türkiye
3.
Makedonya
Makedonya
3.
Fransa
Fransa
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Igor Pushkin
Rusya
2.
James Coulter
İskoçya
3.
Gaetan Heinz
Fransa
3.
Mustafa Yıldız
Türkiye
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Francesco Pinto
İtalya
2.
Alexandr Gutnik
Rusya
3.
Mitchell Thorpe
İngiltere
3.
Levente Kovacs
Macaristan
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mike Kjaersgaard
Danimarka
2.
Mykola Gienov
Ukrayna
3.
Daniil Savchuk
Rusya
3.
Mario Hodzic
Karadağ
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Maximilian Bauer
Almanya
2.
Jonas Richard Friis Pedersen
Danimarka
3.
Fatih Şen
Türkiye
3.
Salapura Djordje
Sırbistan
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marko Talic
Sırbistan
2.
Maksim Sachkov
Rusya
3.
Jacob Diaz
Danimarka
3.
Andriy Toroshanko
Ukrayna
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rebeka Vidova
Slovakya
2.
Ines Grdenic
Hırvatistan
3.
Miray Turgut
Türkiye
3.
Espinosa Lopez Maria
İspanya
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aicha Zakia Boussebaa
Macaristan
2.
Miriama Kozmova
Slovakya
3.
Josephine Roehl
Almanya
3.
Francesca Hardcastle
İngiltere
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Lea Avazeri
Fransa
2.
Dora Czagany
Macaristan
3.
Nina Radjenovic
İsviçre
3.
Marina Barac
Hırvatistan
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eray Şamdan
Türkiye
2.
Ulvi Gurbanov
Azerbaycan
3.
Balint Ardai
Macaristan
3.
Luigi Bisaccia
İtalya
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Chris Noerskov Jensen
Danimarka
2.
Boran Berak
Hırvatistan
3.
Huseyn Aliyev
Azerbaycan
3.
Martin Stojmenov
Makedonya
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Steven Dacosta
Fransa
2.
Felix Behrendt
Almanya
3.
Gabor Harspataki
Macaristan
3.
Rodrigo Pina
Portekiz
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alejandro Molina Arencon
İspanya
2.
Sabır Ahmet Uygur
Türkiye
3.
Daniel Gyorgy
Macaristan
3.
Michele Martina
İtalya
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Anes Congo
Bosna Hersek
2.
Alexander Kolikov
Rusya
3.
Marino Simone
İtalya
3.
Martinez Velilla Marcos
İspanya
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Shara Wynnidean Hubrich
Almanya
2.
Glykeria Xylikioti
Yunanistan
3.
Monica Berulec
Hırvatistan
3.
Nikolett Palkovitz
Macaristan
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Andrea Brito
Fransa
2.
Anastasiia Miastkovska
Ukrayna
3.
Johanna Ruprecht
Danimarka
3.
Nicol Nogradi
Macaristan
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Iryna Zaretska
Ukrayna
2.
Kati Florjancic
Slovenya
3.
Federica Riccardi
İtalya
3.
Marion Franzosi
İsviçre
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Silvia Semeraro
İtalya
2.
Nancy Garcia
Fransa
3.
Maja Zoric
Hırvatistan
3.
Mirnesa Bektas
Bosna Hersek
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Maresca
İtalya
2.
Marijan Logarusic
Hırvatistan
3.
Nenad Kelebic
Sırbistan
3.
Döme Szegedi
Macaristan
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Uğur Aktaş
Türkiye
2.
Karaqi Alvin
Arnavutluk
3.
Julien Caffaro
Fransa
3.
Emanuele Sarnataro
İtalya
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Berat Jakupi
Makedonya
2.
Henrique Ramos
Portekiz
3.
Daniel Molnar
Macaristan
3.
Riou Hadysson
Fransa
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sophia Bouderbane
Fransa
2.
Jennifer Warling
Lüksemburg
3.
Zuzana Schwartzova
Slovakya
3.
Nika Kadzova
Rusya
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Leila Heurtault
Fransa
2.
Elena Quirici
İsviçre
3.
Mandy Wimker
Almanya
3.
Jelena Maksimovic
Karadağ
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alizee Agier
Fransa
2.
Chiara Zuanon
İtalya
3.
Lenka Foldesiova
Slovakya
3.
Kate Karwacinski
İngiltere
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İtalya
6
2
7
15
2
Fransa
6
1
7
14
3
İspanya
4
1
3
8
4
Türkiye
3
5
4
12
5
Slovakya
2
1
4
7
6
Danimarka
2
1
2
5
6
Almanya
2
1
2
5
8
Rusya
1
4
3
8
9
Ukrayna
1
2
1
4
10
Macaristan
1
1
9
11
11
Makedonya
1
0
3
4
11
Sırbistan
1
0
3
4
13
Bosna Hersek
1
0
1
2
14
Hırvatistan
0
3
3
6
15
İsviçre
0
1
2
3
16
Portekiz
0
1
1
2
16
Azerbaycan
0
1
1
2
16
Slovenya
0
1
1
2
19
Yunanistan
0
1
0
1
19
Belarus
0
1
0
1
19
Arnavutluk
0
1
0
1
19
İskoçya
0
1
0
1
19
Lüksemburg
0
1
0
1
24
İngiltere
0
0
3
3
25
Karadağ
0
0
2
2
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Ali Sofuoğlu
21 Yaş Altı Bay Kata
1.
Eray Şamdan
Genç Bay Kumite 55 Kg
1.
Uğur Aktaş
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
1.
Büşranur Kılıç
21 Yaş Altı Bayan Kata
2.
Emre Vefa Göktaş
Ümit Bay Kata
2.
Sabır Ahmet Uygur
Genç Bay Kumite 76 Kg
2.
Türkiye
-
Deniz Atak
-
İpek Şahin
-
Dilara Bozan
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
2.
Türkiye
-
Lütfullah Teber
-
Yavuz Selim Oruç
-
Furkan Kara
Ümit-Genç Bay Takım Kata
2.
Deniz Atak
Genç Bayan Kata
3.
Fatih Şen
Ümit Bay Kumite 70 Kg
3.
Miray Turgut
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
3.
Mustafa Yıldız
Ümit Bay Kumite 52 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Organizasyon
Avrupa Karate Federasyonu (EKF)
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...