E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası 05-07 Şubat 2016 Limassol/Kıbrıs Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası 05-07 Şubat 2016 Limassol/Kıbrıs

Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası
05-07 Şubat 2016 Limassol/Kıbrıs


 
Ümit Bay 57 Kg Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Faruk Ateş Türkiye
2. Alberto Moreno İspanya
3. Smılkovskı Stole Makedonya
3. Balazs Vecsei Macaristan
 
U21 Bayan 68 Kg Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Johanna Kneer Almanya
2. Nurcan Çiçek Türkiye
3. Rasmusson Lisa İsveç
3. Aleksandra Stubleva Bulgaristan
 
U21 Bay 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Eray Şamdan Türkiye
2. Medina_Cisneros Angel İspanya
3. Timerzianov Rishad Rusya
3. Orges Arıfı Kosova Cumhuriyeti
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Amato Carolina İtalya
2. Vanusanikova Jana Slovakya
3. Nikoleta Zervou Yunanistan
3. Bodington Celma Silvana İspanya
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Selahattin Güngel Türkiye
2. Idrız Abdurahım Makedonya
3. Casımıro Joao Portekiz
3. Guillermo Garcia Roca İspanya
 
Ümit Bayan 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Duygu Yemenici Türkiye
2. Kozerenko Krıstına Rusya
3. Kmıt Solomıya Ukrayna
3. Molgora Lucrezıa Angelıca İtalya
 
Ümit Bayan 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Shostak Dıana Ukrayna
2. Gülsen Demirtürk Türkiye
3. Oukhattou Assıa Fransa
3. Imnadze Lıana Rusya
 
Ümit Bayan +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dına Durmıs Sırbistan
2. Olesen Frederıkke Danimarka
3. Mımounı Sarah Lına Almanya
3. Mahmud Dına Bosna Hersek
 
Ümit Bay 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Abdurrahim Özer Türkiye
2. Boısseron Mılton Fransa
3. Hajdarpasıc Eldın Bosna Hersek
3. Mammadov Museıb Azerbaycan
 
Ümit Bay 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Cizo Kilian Fransa
2. Kristijan Obrazovic Hırvatistan
3. Valentyn Naıda Ukrayna
3. Mamedov Asıman Rusya
 
Ümit Bay 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Samed Gök Türkiye
2. Mastrogıannıs Konstantınos Yunanistan
3. Ferrara Chrıstıan İtalya
3. Gyurık Adı Slovakya
 
Ümit Bay +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hamza Cajıc Bosna Hersek
2. Avakımov Robert Rusya
3. Vrban Igor Hırvatistan
3. Ömer Faruk Arslan Türkiye
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Lisa Pivi İtalya
2. Masa Simonic Slovenya
3. Ema Brazdova Slovakya
3. Beyzanur Ay Türkiye
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Emre Vefa Göktaş Türkiye
2. Tellocke Morris Almanya
3. Panagıa Gıuseppe İtalya
3. Luka Bokarica Hırvatistan
 
Genç Bayan 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sokk Anna Estonya
2. Schimpf Alana Almanya
3. Crhonkova Adrıana Cezayir
3. Domınık Veısova Slovakya
 
U21 Bayan 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sophia Bouderbane Fransa
2. Gema Morales İspanya
3. Selva Nur Akkurt Türkiye
3. Shara Wynnidean Hubrich Almanya
 
U21 Bayan 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Goginova Liudmila Rusya
2. Sara Sıddıquı Hırvatistan
3. Aleyna Sezer Türkiye
3. Anastasiia Miastkovska Ukrayna
 
U21 Bay +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lardy Tyron Darnell Hollanda
2. Barac Fılıp Hırvatistan
3. Alparslan Yamanoğlu Türkiye
3. Sanın Kanlıc Bosna Hersek
 
Genç Bayan 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lazareva Elizaveta Rusya
2. Schaerer Maya İsviçre
3. Espinosa Lopez Maria İspanya
3. Monika Pendarosvka Makedonya
 
Genç Bayan 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Phılıppe Gwendolıne Fransa
2. Marına Barac Hırvatistan
3. Pappapicco Alessia İtalya
3. Nina Radjenovic İsviçre
 
Genç Bayan +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lea Avazeri Fransa
2. Marına Radıcevıc Sırbistan
3. Schroeter Madeleine Almanya
3. Eda Eltemur Türkiye
 
Genç Bay 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marchese Samuele İtalya
2. Merienne Arthur Fransa
3. Imrıch Domınıc Slovakya
3. Spıtz Luca İsviçre
 
Genç Bay 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Demchyshyn Vıtalıy Ukrayna
2. Kucherenko Vıtalı Gürcistan
3. Dylan Rush İskoçya
3. Le Thanh Liem Fransa
 
Genç Bay 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mario Hodzic Karadağ
1. Erdos Martın Macaristan
3. Metehan Yılmazer Türkiye
3. Yamburenka Ivan Ukrayna
 
Genç Bay 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marın Brkıc Bosna Hersek
2. Andriy Toroshanko Ukrayna
3. Pietromarchi Lorenzo İtalya
3. Korabau Ivan Belarus
 
Genç Bay +76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jacquet Dnylson Fransa
2. Aziz Abbes Mouhiidine İtalya
3. SECK BABACAR İspanya
3. Spasenovskı Petar Makedonya
 
Erkek Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Spain Male Team Kata
  - Jımena_Marquez Antonıo
  - Xabier Pereda
  - Pıntado_Astorquıza Ekaıtz
İspanya
2. Turkey Male Team Kata
  - Emre Vefa Göktaş
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Cengizhan Koca
Türkiye
3. Italy Male Team Kata
  - Petrıllo Danıele
  - Panagıa Gıuseppe
  - Leonı Danıele
İtalya
3. Russian Male Team Kata
  - Tcymbal Maxım
  - Tomachınskıy Alexander
  - Trefilov Alexander
Rusya
 
U21 Bay 67 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Burak Uygur Türkiye
 
U21 Bay 84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Uğur Aktaş Türkiye


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 9 3 7 19
2 Fransa 5 2 2 9
3 İtalya 3 1 6 10
4 Rusya 2 2 4 8
5 Ukrayna 2 1 4 7
6 Bosna Hersek 2 0 3 5
7 İspanya 1 3 4 8
8 Almanya 1 2 3 6
9 Sırbistan 1 1 0 2
10 Macaristan 1 0 1 2
11 Estonya 1 0 0 1
11 Hollanda 1 0 0 1
11 Karadağ 1 0 0 1
12 Hırvatistan 0 4 2 6
13 Slovakya 0 1 4 5
14 Makedonya 0 1 3 4
15 İsviçre 0 1 2 3
16 Yunanistan 0 1 1 2
17 Slovenya 0 1 0 1
17 Danimarka 0 1 0 1
17 Gürcistan 0 1 0 1
18 Azerbaycan 0 0 1 1
18 Belarus 0 0 1 1
18 Bulgaristan 0 0 1 1
18 Cezayir 0 0 1 1
18 Kosova Cumhuriyeti 0 0 1 1
18 İskoçya 0 0 1 1
18 İsveç 0 0 1 1
18 Portekiz 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Burak Uygur U21 Bay 67 Kg 1.
Duygu Yemenici Ümit Bayan 47 Kg 1.
Emre Vefa Göktaş Genç Bay Kata 1.
Eray Şamdan U21 Bay 60 Kg 1.
Ömer Abdurrahim Özer Ümit Bay 52 Kg 1.
Ömer Faruk Ateş Ümit Bay 57 Kg Kumite 1.
Samed Gök Ümit Bay 70 Kg 1.
Selahattin Güngel Ümit Bay Kata 1.
Uğur Aktaş U21 Bay 84 Kg 1.
Gülsen Demirtürk Ümit Bayan 54 Kg 2.
Nurcan Çiçek U21 Bayan 68 Kg Kumite 2.
Turkey Male Team Kata
- Emre Vefa Göktaş
- Yusuf Yağız Ücebakan
- Cengizhan Koca
Erkek Takım Kata 2.
Aleyna Sezer U21 Bayan 55 Kg 3.
Alparslan Yamanoğlu U21 Bay +84 Kg 3.
Beyzanur Ay Genç Bayan Kata 3.
Eda Eltemur Genç Bayan +59 Kg 3.
Metehan Yılmazer Genç Bay 68 Kg 3.
Ömer Faruk Arslan Ümit Bay +70 Kg 3.
Selva Nur Akkurt U21 Bayan 50 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | ...