E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 11-13 Şubat 2000 - Celje Slovenya Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 11-13 Şubat 2000 - Celje Slovenya

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
11-13 Şubat 2000
Celje Slovenya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Brancaleon İtalya
2. J. Huynh Fransa
3. J. Fernandez İspanya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fatima de Acuna Gonzales İspanya
2. Mirna Senjug Hırvatistan
3. L. Roger Fransa
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fernando San Jose Bastante İspanya
2. M. Zucchinali İtalya
3. Kristian Novak Hırvatistan
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Almudena Munoz Gonzales İspanya
2. Sabrina Buil Fransa
3. S. Mazzoleni İtalya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. İspanya
  - Fernando San Jose Bastante
  - Victor Lopez Mejia
  - Jorge Fernandez Sanchez
İspanya
3. Fransa Fransa
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya
  - Ruth Jimenez Fernandez
  - Fatima de Acuna Gonzales
  - Almudena Munoz Gonzales
İspanya
2. İtalya İtalya
3. Fransa Fransa
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Geoffrey Berens Hollanda
2. D. Filipic Slovenya
3. I. Mastev Makedonya
3. M. Athenion Fransa
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. C. Loacker Rusya
2. Cesar Garcia İspanya
3. Y. Bernard Fransa
3. L. Brennan İngiltere
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. F. Lassere Fransa
2. Zeki Demir Türkiye
3. K. Verdyck Belçika
3. A. Doudarov Rusya
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Laurent Capla Fransa
2. N. Adzija Hırvatistan
3. T. Lovato Almanya
3. Cesar Ibanez İspanya
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Stefano Maniscalco İtalya
2. A. Mesbah Fransa
3. S. Mrozewski Polonya
3. G. Khachatrian Rusya
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. J. Tiercy Fransa
2. Yusif Alish Jafarov Azerbaycan
3. Y. Gakir Almanya
3. P. Tuleja Slovakya
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nikola Dukic Hırvatistan
2. Ciro Massa İtalya
3. J. Junek Çekoslavakya
3. I. Kourbanaliev Rusya
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. L. Canbulat Almanya
2. Hasan Çakırlar Türkiye
3. Guiseppe di Domenico İtalya
3. R. Rabina Slovakya
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Klaudio Farmadin Slovakya
2. T. Parss Estonya
3. M. Susnica Almanya
3. Adnan Hadzic Bosna Hersek
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Daniel Sabanovic Hollanda
2. Franc Chantalou Fransa
3. Alen Zamlic Hırvatistan
3. M. Kadlecik Slovakya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alexandr Guerunov Rusya
2. Francisco Javier Martinez İspanya
3. R. Ernesti İtalya
3. D. Turan Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vanessa Ruiz Fransa
2. Monika Visnovska Slovakya
3. Natalia Garcia Suarez İspanya
3. M. Otovic Yugoslavya
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. S. Micaeli Almanya
2. I. De Deyn Belçika
3. S. Deroja Hırvatistan
3. E. Metin Türkiye
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tessy Scholtes Lüksemburg
2. S. Pekovic Yugoslavya
3. Maria Cerna Slovakya
3. Cristina Feo Gomez İspanya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Slovakya Slovakya
2. Fransa Fransa
3. İspanya
  - Raul Ramos Duenas
  - D. Ortega
  - David Santigosa Gonzalez
  - David Berne Macipe
  - Ruben Sevillano Molino
  - Javier Martinez Guzman
  - Francisco Torrero Tejada
İspanya
3. İtalya İtalya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 4 5 5 14
2 İspanya 4 3 5 12
3 İtalya 3 3 4 10
4 Slovakya 2 1 4 7
5 Rusya 2 0 3 5
5 Almanya 2 0 3 5
6 Hollanda 2 0 0 2
7 Hırvatistan 1 2 3 6
8 Lüksemburg 1 0 0 1
9 Türkiye 0 2 2 4
10 Yugoslavya 0 1 1 2
10 Belçika 0 1 1 2
11 Azerbaycan 0 1 0 1
11 Estonya 0 1 0 1
11 Slovenya 0 1 0 1
12 Makedonya 0 0 1 1
12 Polonya 0 0 1 1
12 Bosna Hersek 0 0 1 1
12 Çekoslavakya 0 0 1 1
12 İngiltere 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Hasan Çakırlar Genç Bay Kumite 70 Kg 2.
Zeki Demir Ümit Bay Kumite 70 Kg 2.
D. Turan Genç Bay Kumite +80 Kg 3.
E. Metin Genç Bayan Kumite 60 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...