E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 8-10 Şubat 2013 Konya Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 8-10 Şubat 2013 Konya
Müsabaka Dosyaları
Detaylı Pool Dosyaları (Tümü)

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
8-10 Şubat 2013 Konya


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Kieran Nunkoo İngiltere
2. David Fernandes Portekiz
3. Carlos Fornell Arias İspanya
3. Jovan Simic Sırbistan
 
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Deniz Atak Türkiye
2. Silvia Sassano İtalya
3. Anastasia Rumiantceva Rusya
3. Denisa Peskova Slovakya
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Maksim Ksenofontov Rusya
2. Ali Sofuoğlu Türkiye
3. Navinkumar Patel İngiltere
3. Antonio Garcia Vargas İspanya
 
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Margarita Morata İspanya
2. Aimee Sell İngiltere
3. Terryana D Onofrio İtalya
3. Anna Kreshchenko Ukrayna
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Yakan Türkiye
2. Mattia Busato İtalya
3. Christopher Rohde Danimarka
3. Alexander Gardner İngiltere
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Emma Lucraft İngiltere
2. Ekaterina Kolotenkova Rusya
3. Katarina Piperin Sırbistan
3. Dorota Balciarova Slovakya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Ali Sofuoğlu
  - İbrahim Enes Sefa
  - Hakan Sofuoğlu
Türkiye
2. Rusya
  - Maksim Ksenofontov
  - Vadim Kobzarev
  - Maxim Olshannikov
Rusya
3. Karadağ
  - Boris Zecevic
  - Marko Vratnica
  - Dragoljub Vukotic
Karadağ
3. İspanya
  - Sergio Galan Lopez
  - Antonio Garcia Vargas
  - Carlos Fornell Arias
İspanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - İpek Şahin
  - Hazel Kıratlı
  - Deniz Atak
Türkiye
2. İngiltere
  - Aimee Sell
  - Natalie Payne
  - Melissa Williamson
İngiltere
3. Belarus
  - Anastasiya Smaliakova
  - Maryia Fursava
  - Aliaksandra Fursava
Belarus
3. Yunanistan
  - Georgia Xenou
  - Antonia Rouchota
  - Afroditi Theodorakopoulou
Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Eray Şamdan Türkiye
2. James Coulter İskoçya
3. Ulvi Gurbanov Azerbaycan
3. Aljaz Susic Slovenya
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tilemachos Kanellidis Yunanistan
2. Marin Brkic Bosna Hersek
3. Balint Ardai Macaristan
3. Johnathan Gilmour İskoçya
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Maximilian Bauer Almanya
2. Salapura Djordje Sırbistan
3. Alexis Raspilair Fransa
3. Aykut Taylan Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sabri Ahmet Uygur Türkiye
2. Veselko Brkic Bosna Hersek
3. Andre Gratzer Avusturya
3. Romuald Jannier Fransa
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Onurcan Üstün Türkiye
2. Jakov Bunjevac Hırvatistan
3. Vali Valiyev Azerbaycan
3. Denys Baranetskyy Ukrayna
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Anja Jovic Karadağ
2. Shara Wynnidean Hubrich Almanya
3. Monika Pendarovska Makedonya
3. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Aicha Zakia Boussebaa Macaristan
2. Aytaj Aliyeva Azerbaycan
3. Nika Desa Hırvatistan
3. Tal Benaroche İsrail
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hana Kuklova Slovakya
2. Tanja Zunic Sırbistan
3. Imane Hassouni Fransa
3. Anna Miggou Almanya
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Boran Berak Hırvatistan
2. Gökhan Filiz Türkiye
3. Kevin Tavares Lopes Fransa
3. Adonis Markasheviq Karadağ
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Da Costa Steven Fransa
2. Chris Noerskov Jensen Danimarka
3. Nijat Abbasov Azerbaycan
3. Iakov Ponomarev Rusya
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Burak Uygur Türkiye
2. Ahmed Brica Bosna Hersek
3. Raul Cuerva Mora İspanya
3. Dionysios Xenos Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Uğur Aktaş Türkiye
2. Kevin Korte Danimarka
3. Viktor Krstevski Makedonya
3. Aasmund Slettevold Norveç
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Muhammed Ali Yıldız Türkiye
2. Christian Pedersen Danimarka
3. Sarkhan Guluzade Azerbaycan
3. Jamaal Otto İngiltere
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Coral Amos İsrail
2. Monica Berulec Hırvatistan
3. Sophia Bouderbane Fransa
3. Lara Neumann Almanya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Nicol Nogradi Macaristan
2. Lallo Viola İtalya
3. Ena Gljiva Bosna Hersek
3. Galina Shateeva Rusya
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ana Maite Diepa İspanya
2. Miroslava Kopunova Slovakya
3. Renata Vivien Gyorivanyi Macaristan
3. Jovana Prekovic Sırbistan
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Viktorija Razajeva Letonya
2. Nurcan Çiçek Türkiye
3. Katharina Kemmet Almanya
3. Tanja Vrbnjak Slovenya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tural Aghalarzade Azerbaycan
2. Evgeny Plakhutin Rusya
3. Jovic Vladimir Karadağ
3. Oleg Filipovych Ukrayna
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Erman Eltemur Türkiye
2. Emanuele Sarnataro İtalya
3. Denis Denisenko Rusya
3. Fabrice Stutz İsviçre
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Berat Jakupi Makedonya
2. Victor Arangueren Herraiz İspanya
3. Asıman Gurbanli Azerbaycan
3. Admir Dautovic Bosna Hersek
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Jennifer Warling Lüksemburg
2. Bettina Plank Avusturya
3. Alessandra Hasani İtalya
3. Neslihan Çalışkan Türkiye
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Elena Quirici İsviçre
2. Jelena Maksimovic Karadağ
3. Philippa Morris İngiltere
3. Klaudia Csak Macaristan
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Alisa Buchinger Avusturya
2. Büşra Şeyda Turan Türkiye
3. Helena Kuusisto Finlandiya
3. Chiara Zuanon İtalya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 11 4 3 18
2 İngiltere 2 2 4 8
3 İspanya 2 1 4 7
4 Macaristan 2 0 3 5
5 Rusya 1 3 4 8
6 Hırvatistan 1 2 1 4
7 Azerbaycan 1 1 5 7
8 Almanya 1 1 3 5
8 Karadağ 1 1 3 5
9 Slovakya 1 1 2 4
10 Avusturya 1 1 1 3
11 Fransa 1 0 5 6
12 Makedonya 1 0 2 3
12 Yunanistan 1 0 2 3
13 İsrail 1 0 1 2
13 İsviçre 1 0 1 2
14 Letonya 1 0 0 1
14 Lüksemburg 1 0 0 1
15 İtalya 0 4 3 7
16 Bosna Hersek 0 3 2 5
17 Danimarka 0 3 1 4
18 Sırbistan 0 2 3 5
19 İskoçya 0 1 1 2
20 Portekiz 0 1 0 1
21 Ukrayna 0 0 3 3
22 Slovenya 0 0 2 2
23 Norveç 0 0 1 1
23 Finlandiya 0 0 1 1
23 Belarus 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Burak Uygur Genç Bay Kumite 68 Kg 1.
Deniz Atak Ümit Bayan Kata 1.
Eray Şamdan Ümit Bay Kumite 52 Kg 1.
Erman Eltemur 21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg 1.
Mehmet Yakan 21 Yaş Altı Bay Kata 1.
Muhammed Ali Yıldız Genç Bay Kumite +76 Kg 1.
Onurcan Üstün Ümit Bay Kumite +70 Kg 1.
Sabri Ahmet Uygur Ümit Bay Kumite 70 Kg 1.
Uğur Aktaş Genç Bay Kumite 76 Kg 1.
Türkiye
- Ali Sofuoğlu
- İbrahim Enes Sefa
- Hakan Sofuoğlu
Ümit-Genç Bay Takım Kata 1.
Türkiye
- İpek Şahin
- Hazel Kıratlı
- Deniz Atak
Ümit-Genç Bayan Takım Kata 1.
Ali Sofuoğlu Genç Bay Kata 2.
Büşra Şeyda Turan 21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg 2.
Gökhan Filiz Genç Bay Kumite 55 Kg 2.
Nurcan Çiçek Genç Bayan Kumite +59 Kg 2.
Aykut Taylan Ümit Bay Kumite 63 Kg 3.
Hümeyra Beyza Ünlüsoy Ümit Bayan Kumite 47 Kg 3.
Neslihan Çalışkan 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Organizasyon
Avrupa Karate Federasyonu (EKF)

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...