E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 12-14 Şubat 1999 - Oviedo İspanya Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 12-14 Şubat 1999 - Oviedo İspanya

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
12-14 Şubat 1999
Oviedo İspanya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fernando San Jose Bastante İspanya
2. J. Huynh Fransa
3. F. Leardini İtalya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. V. Capozio İtalya
2. Ruth Jimenez Fernandez İspanya
3. T. Diendorfer Avusturya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. V.Lopez Megia İspanya
2. X. Geraud Fransa
3. J. Ciotti İtalya
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Miriam Cogolludo de las Heras İspanya
2. S. Mazzoleni İtalya
3. M. Kulmala Finlandiya
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Davy Dona Fransa
2. J. Aguado İspanya
3. R. Chauallev Rusya
3. Konstantinos Pappas Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. R. Perablo İspanya
2. Erdal Özsoy Türkiye
3. Nikola Dukic Hırvatistan
3. A. Azanov Rusya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. M. Krivokapic Yugoslavya
2. T. Zivner Slovakya
3. S. Hadji Fransa
3. R. Ramos İspanya
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Davin Pack İngiltere
2. C. Mayer Almanya
3. M. Kadlecik Slovakya
3. S. Mrozewski Polonya
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. A. Zavialov Rusya
2. B. Bourguigno Belçika
3. L. Greber Yugoslavya
3. Pighataro İtalya
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hakan Kara Türkiye
2. M. Melemez Almanya
3. Milo Hodge İngiltere
3. L. Debono Fransa
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ciro Massa İtalya
2. E. Trinidade Portekiz
3. D. Versmissen Belçika
3. J. Junek Çek Cumhuriyeti
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gustaaf Lefevre Belçika
2. Adnan Hadzic Bosna Hersek
3. Islamutdin Eldarouchev Rusya
3. Nadia Mecheri Fransa
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ivan Leal Reglero İspanya
2. K. Amrikhanov Rusya
3. Klaudio Farmadin Slovakya
3. D. Accardi İtalya
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Daniel Sabanovic Hollanda
2. Yann Baillon Fransa
3. M. Lazic Yugoslavya
3. M. Arias İspanya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Leon Anthony Walters İngiltere
2. H. Hocine Fransa
3. J. Martin İspanya
3. F. Janzon İsveç
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Raffaella Carlini İtalya
2. N. Baumgartner Almanya
3. L. Susovic Hırvatistan
3. T. Leech İngiltere
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Roksande Lazarevic Yugoslavya
2. S. De Angelis İtalya
3. M. Levicka Slovakya
3. Gülcihan Ustaoğlu Türkiye
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Cristina Feo Gomez İspanya
2. S. Pekovic Yugoslavya
3. Maria Cerna Slovakya
3. N. Yılmaz Türkiye
 
Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İspanya İspanya
3. Slovakya Slovakya
3. İtalya İtalya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 6 3 3 12
2 İtalya 3 2 5 10
3 Fransa 2 4 3 9
4 Yugoslavya 2 1 2 5
5 İngiltere 2 0 2 4
6 Rusya 1 1 3 5
7 Türkiye 1 1 2 4
8 Belçika 1 1 1 3
9 Hollanda 1 0 0 1
10 Almanya 0 3 0 3
11 Slovakya 0 1 5 6
12 Bosna Hersek 0 1 0 1
12 Portekiz 0 1 0 1
13 Hırvatistan 0 0 2 2
14 Avusturya 0 0 1 1
14 Çek Cumhuriyeti 0 0 1 1
14 Finlandiya 0 0 1 1
14 Polonya 0 0 1 1
14 İsveç 0 0 1 1
14 Yunanistan 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Hakan Kara Genç Bay Kumite 60 Kg 1.
Erdal Özsoy Ümit Bay Kumite 65 Kg 2.
Gülcihan Ustaoğlu Genç Bayan Kumite 60 Kg 3.
N. Yılmaz Genç Bayan Kumite +60 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...