E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 15-17 Şubat 2002 - Koblenz Almanya Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 15-17 Şubat 2002 - Koblenz Almanya

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
15-17 Şubat 2002
Koblenz Almanya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Damian H. Quintero İspanya
2. H. Schettulat Almanya
3. Julien Dupont Fransa
3. D. Mazor İsrail
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. M. Ruiz Granados İspanya
2. Giada Salvatori İtalya
3. J. Zede Hırvatistan
3. K. Voltat Fransa
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fernando San Jose Bastante İspanya
2. R. Schwanzer Çek Cumhuriyeti
3. Eleftherios Konstantakopoulos Yunanistan
3. Vu Duck Minh Dack Fransa
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ruth Jimenez Fernandez İspanya
2. Mirna Senjug Hırvatistan
3. L. Ditoo Fransa
3. T. Diendorfer Avusturya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İtalya İtalya
3. İspanya İspanya
3. Almanya Almanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Hırvatistan Hırvatistan
3. Almanya Almanya
3. Fransa Fransa
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rafael Aghayev Azerbaycan
2. Ricardo Viola Belçika
3. J. Cuadra İspanya
3. Timothy Petersen Hollanda
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. D. Agasiyev Azerbaycan
2. A. Kapetanovic Bosna Hersek
3. G.Huvenne Belçika
3. J. Bujalance İspanya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Miguel Carcedo Gonzales İspanya
2. J. Kalamen Çek Cumhuriyeti
3. Ruslan Bahdanovich Belarus
3. E. Debatty Belçika
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. L. Mengel Estonya
2. Ricardo Barbero İspanya
3. O. Araminthe Fransa
3. Dzmitry Hrachou Belarus
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. David Mallebrera Fransa
2. Vartan Puchkou Belarus
3. M. Nelson İskoçya
3. C. Bruin Hollanda
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. T. Dannheimer Almanya
2. Davy Dona Fransa
3. S.Bayo Tallon İspanya
3. D. Kerr İngiltere
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dimitrios Triantafyllis Yunanistan
2. Erdal Özsoy Türkiye
3. A. Biharie Hollanda
3. Rashad Huseynov Azerbaycan
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Zeki Demir Türkiye
2. B. La Forgia İtalya
3. Nikola Dukic Hırvatistan
3. J. Aubery Fransa
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Milos Zivkovic Yugoslavya
2. Francesco Loseto İtalya
3. Roman Touchdiev Rusya
3. Laurent Capla Fransa
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. S. Mrozewski Polonya
2. M. Kadlecik Slovakya
3. Davin Pack İngiltere
3. T. Milner Almanya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Stefano Maniscalco İtalya
2. Aiko Thedinga Almanya
3. K. Alikadic Bosna Hersek
3. L. Greber Yugoslavya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kora Knuhmann Almanya
2. L. Kersey İngiltere
3. Eudoxia Kosmidou Yunanistan
3. S. Maurizzi İtalya
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. L. Zamora Munoz İspanya
2. Petra Pecekova Çek Cumhuriyeti
3. Kerstin Poenisch Almanya
3. Nelly Moussaid Fransa
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tessy Scholtes Lüksemburg
2. Tiffany Fanjat Fransa
3. Vanesca Nortan Hollanda
3. K. Lowe İngiltere
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İtalya İtalya
3. Yunanistan Yunanistan
3. Yugoslavya Yugoslavya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 7 1 4 12
2 Fransa 3 2 9 14
3 Almanya 2 2 4 8
4 Azerbaycan 2 0 1 3
5 İtalya 1 5 1 7
6 Türkiye 1 1 0 2
7 Yunanistan 1 0 3 4
8 Yugoslavya 1 0 2 3
9 Lüksemburg 1 0 0 1
9 Polonya 1 0 0 1
9 Estonya 1 0 0 1
10 Çek Cumhuriyeti 0 3 0 3
11 Hırvatistan 0 2 2 4
12 İngiltere 0 1 3 4
13 Belarus 0 1 2 3
13 Belçika 0 1 2 3
14 Bosna Hersek 0 1 1 2
15 Slovakya 0 1 0 1
16 Hollanda 0 0 4 4
17 İskoçya 0 0 1 1
17 Rusya 0 0 1 1
17 Avusturya 0 0 1 1
17 İsrail 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Zeki Demir Genç Bay Kumite 70 Kg 1.
Erdal Özsoy Genç Bay Kumite 65 Kg 2.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...