E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 13-15 Şubat 2004 - Rijeka Hırvatistan Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 13-15 Şubat 2004 - Rijeka Hırvatistan

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
13-15 Şubat 2004
Rijeka Hırvatistan


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. J. Schinkoethe Almanya
2. Jose Salazar Jover İspanya
3. P.Nochowicz Polonya
3. D. Pinto Fransa
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. E.Martinez Valencia İspanya
2. Katarina Longova Slovakya
3. E.Thajer Avusturya
3. Sara Battaglia İtalya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Damian H. Quintero İspanya
2. S.Sorbino İtalya
3. S. Semchyk Belarus
3. T.Ha Fransa
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sandy Scordo Fransa
2. Annamaria Zaccaro İtalya
3. M. Ruiz Granados İspanya
3. M.Lalakova Çek Cumhuriyeti
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İtalya İtalya
3. İspanya İspanya
3. Belarus Belarus
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. İtalya İtalya
3. Hırvatistan Hırvatistan
3. Fransa Fransa
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. M. Culasso İtalya
2. Stanislav Sinyavskiy Rusya
3. Fabian Kunze Almanya
3. İsmail Arapoğlu Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Manuel Rasero Ruiz İspanya
2. Mauro Scognamiglio İtalya
3. B.Baecker Almanya
3. Ömer Kemaloğlu Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Erkan Türkiye
2. K.Lodzhanidze Rusya
3. Rene Smaal Hollanda
3. M. Vasek Slovakya
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Andrej Harnicar Slovakya
2. I.Gorjanc Hırvatistan
3. Christophe Araminte Fransa
3. I. Batanidis Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aniello Iarnone İtalya
2. Michael Alonso Fransa
3. N. Vojinovic Sırbistan-Karadağ
3. R.Garcia Recuenco İspanya
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Michele Giuliani İtalya
2. Ricardo Viola Belçika
3. D.Ahmetov Estonya
3. Danil Domdjoni Hırvatistan
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nikola Mandic Sırbistan-Karadağ
2. P.Simko Slovakya
3. O.Shut Ukrayna
3. S.Larsen Norveç
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Murat Salih Kurnaz Türkiye
2. Mensur Cakic Bosna Hersek
3. Diego Davy Vandeschrick Belçika
3. David Godfrey Galler
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dzmitry Hrachou Belarus
2. Alton Brown İngiltere
3. R.Touchdiev Rusya
3. D.Baranyai Macaristan
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. J. Mongan İngiltere
2. Dejan Vozlic Slovenya
3. V. Durante İtalya
3. A.Huts Belarus
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. F.Kuehnle Almanya
2. Spyridon Margaritopoulos Yunanistan
3. Andrey Potapov Rusya
3. Almir Cecunjanin Sırbistan-Karadağ
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jelena Kovacevic Hırvatistan
2. Kora Knuhmann Almanya
3. Elana Ponomareva Rusya
3. Vildan Doğan Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lolita Peret Fransa
2. Mirsada Suljkanovic Bosna Hersek
3. Esra Sertdemir Türkiye
3. J.Gehring Almanya
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Arnela Odzakovic Bosna Hersek
2. B. Kavurin Sırbistan-Karadağ
3. A.Novintchanova Rusya
3. Greta Vitelli İtalya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Rusya Rusya
2. Fransa Fransa
3. İngiltere İngiltere
3. İspanya İspanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Bosna Hersek Bosna Hersek
2. Fransa Fransa
3. Almanya Almanya
3. Hırvatistan Hırvatistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 4 1 4 9
2 İtalya 3 5 3 11
3 Fransa 3 3 4 10
4 Bosna Hersek 2 2 0 4
5 Almanya 2 1 4 7
6 Türkiye 2 0 4 6
7 Rusya 1 2 4 7
8 Slovakya 1 2 1 4
9 Hırvatistan 1 1 3 5
10 Sırbistan-Karadağ 1 1 2 4
11 İngiltere 1 1 1 3
12 Belarus 1 0 3 4
13 Belçika 0 1 1 2
13 Yunanistan 0 1 1 2
14 Slovenya 0 1 0 1
15 Ukrayna 0 0 1 1
15 Avusturya 0 0 1 1
15 Çek Cumhuriyeti 0 0 1 1
15 Estonya 0 0 1 1
15 Galler 0 0 1 1
15 Hollanda 0 0 1 1
15 Macaristan 0 0 1 1
15 Norveç 0 0 1 1
15 Polonya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Enes Erkan Ümit Bay Kumite 70 Kg 1.
Murat Salih Kurnaz Genç Bay Kumite 70 Kg 1.
Esra Sertdemir Genç Bayan Kumite 60 Kg 3.
İsmail Arapoğlu Ümit Bay Kumite 60 Kg 3.
Ömer Kemaloğlu Ümit Bay Kumite 65 Kg 3.
Vildan Doğan Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...