E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 7-8 Şubat 1998 - Atina Yunanistan Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 7-8 Şubat 1998 - Atina Yunanistan

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
7-8 Şubat 1998
Atina Yunanistan


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. V.Lopez Megia İspanya
2. T. Milner Almanya
3. Jonathan Mottram İngiltere
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. M. Pachedo İspanya
2. S. Mazzoleni İtalya
3. T. Diendorfer Avusturya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. M. Rodriguez Toquero İspanya
2. Joel Carpin Fransa
3. J. Ciotti İtalya
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Roberta Sodero İtalya
2. Miriam Cogolludo de las Heras İspanya
3. Myriam Szkudlarek Fransa
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gabriella Testa İtalya
2. P. Tuleja Slovakya
3. Konstantinos Pappas Yunanistan
3. Adam Kovacs Macaristan
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. T. Zivner Slovakya
2. G. Chio Falo İtalya
3. J. Junek Çek Cumhuriyeti
3. Yusuf Tuncel Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. J. Diez İspanya
2. Davin Pack İngiltere
3. M. Trencansky Slovakya
3. Milos Zivkovic Yugoslavya
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. T. Gallian Fransa
2. D. Accardi İtalya
3. N. Autti Finlandiya
3. Yavuz Karamollaoğlu Türkiye
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. D. Turan Türkiye
2. Laszlo Rozsahegyi Macaristan
3. P. Caines İngiltere
3. Aiko Thedinga Almanya
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hakan Kara Türkiye
2. Jason P. Ledgister İngiltere
3. Andrea Calzola İtalya
3. C. Davies Galler
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Francesco Luca Ortu İtalya
2. R. Villaverde İspanya
3. H. Abou El Alamein İsveç
3. D. Stojanovic Yugoslavya
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gustaaf Lefevre Belçika
2. D. Ortega İspanya
3. Guiseppe di Domenico İtalya
3. M. Pietersz Estonya
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. A. Gavrilov Rusya
2. Ivan Leal Reglero İspanya
3. Klaudio Farmadin Slovakya
3. Daniel Sabanovic Hollanda
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. L. Menyomo Fransa
2. J. Montosa İspanya
3. J. Tusek Çek Cumhuriyeti
3. A. Kalusic Bosna Hersek
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. A. Pormeister Estonya
2. Leon Anthony Walters İngiltere
3. M. Fernandez İspanya
3. Y. Laatar Fransa
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Maria Cerna Slovakya
2. M. Otovic Yugoslavya
3. S. Bellieros İtalya
3. M. Maya İspanya
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. A. Leacia İtalya
2. Alexandra Witteborn Almanya
3. E. Cubas İspanya
3. Roksande Lazarevic Yugoslavya
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yıldız Aras Türkiye
2. Meral Ölmez Türkiye
3. Cristina Feo Gomez İspanya
3. A. Hart İngiltere
 
Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İspanya İspanya
3. İtalya İtalya
3. Rusya Rusya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 4 6 4 14
2 İtalya 4 3 5 12
3 Fransa 3 1 2 6
3 Türkiye 3 1 2 6
4 Slovakya 2 1 2 5
5 Rusya 1 0 1 2
5 Estonya 1 0 1 2
6 Belçika 1 0 0 1
7 İngiltere 0 3 3 6
8 Almanya 0 2 1 3
9 Yugoslavya 0 1 3 4
10 Macaristan 0 1 1 2
11 Çek Cumhuriyeti 0 0 2 2
12 İsveç 0 0 1 1
12 Avusturya 0 0 1 1
12 Bosna Hersek 0 0 1 1
12 Finlandiya 0 0 1 1
12 Galler 0 0 1 1
12 Hollanda 0 0 1 1
12 Yunanistan 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
D. Turan Ümit Bay Kumite +75 Kg 1.
Hakan Kara Genç Bay Kumite 60 Kg 1.
Yıldız Aras Genç Bayan Kumite +60 Kg 1.
Meral Ölmez Genç Bayan Kumite +60 Kg 2.
Yavuz Karamollaoğlu Ümit Bay Kumite 75 Kg 3.
Yusuf Tuncel Ümit Bay Kumite 65 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...