E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 9-11 Şubat 2001 - Nicosia Kıbrıs Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 9-11 Şubat 2001 - Nicosia Kıbrıs

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
9-11 Şubat 2001
Nicosia Kıbrıs


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. V. Marcos Nieto İspanya
2. Ayoub Neghliz Fransa
3. C.Damaskos Yunanistan
3. Ricardo Viola Belçika
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. M. Ruiz Granados İspanya
2. Giada Salvatori İtalya
3. Sabrina Haas Almanya
3. Mirna Senjug Hırvatistan
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. V.Lopez Megia İspanya
2. Jonathan Mottram İngiltere
3. R. Schwanzer Çek Cumhuriyeti
3. B.Neuffer Fransa
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ruth Jimenez Fernandez İspanya
2. Marina Kis Yugoslavya
3. Sabrina Buil Fransa
3. T. Diendorfer Avusturya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. İtalya İtalya
3. Fransa Fransa
3. Almanya Almanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Fransa Fransa
3. Hırvatistan Hırvatistan
3. Yugoslavya Yugoslavya
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ricardo Viola Belçika
2. Sayguidmagomed Shakhrudinov Rusya
3. P.Gaspar Valadas Portekiz
3. J.Bozon Slovakya
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. O. Baillon Fransa
2. U.Skarabot Slovenya
3. G.Scardinale İtalya
3. M. Kirberger Almanya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. C. Edwards İngiltere
2. N. Vukobrat Hırvatistan
3. E.Skretting Norveç
3. Y. Kondov Bulgaristan
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. N. Adzija Hırvatistan
2. R.Barbero Pardavila İspanya
3. L. Alonso Fransa
3. S. Filippidis Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. N. Gulin Hırvatistan
2. Spyridon Margaritopoulos Yunanistan
3. Vartan Puchkou Belarus
3. V. Durante İtalya
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. L. Debono Fransa
2. S.Bayo Tallon İspanya
3. A. Loban Belarus
3. Konstantinos Pappas Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. C.Garcia Pinadero İspanya
2. Adam Kovacs Macaristan
3. A. Bony Fransa
3. T. Zivner Slovakya
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. L. Canbulat Almanya
2. David Santana Vega İspanya
3. C. Canning İngiltere
3. A. Visentin İtalya
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. T. Gallian Fransa
2. V. Rahimov Azerbaycan
3. S. Tetelenis Yunanistan
3. I. Mileski Makedonya
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. F. Pignataro İtalya
2. D. Sivric Hırvatistan
3. D. Rachoutis Yunanistan
3. Franc Chantalou Fransa
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Thomas Bjuring Danimarka
2. J.Perez Casanova İspanya
3. Stefano Maniscalco İtalya
3. Sasko Arsovski Makedonya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. L. Kersey İngiltere
2. M. Cekunec Hırvatistan
3. C. Kraus Lüksemburg
3. M. Charnova Belarus
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. S. Micaeli Almanya
2. Eleonora Platania İtalya
3. Lejla Ferhatbegovic Bosna Hersek
3. Petra Pecekova Çek Cumhuriyeti
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vanesca Nortan Hollanda
2. K. Lowe İngiltere
3. S. Pekovic Yugoslavya
3. Tessy Scholtes Lüksemburg
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İspanya İspanya
3. İtalya İtalya
3. Almanya Almanya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 7 5 0 12
2 Fransa 4 2 6 12
3 Hırvatistan 2 3 2 7
4 İngiltere 2 2 1 5
5 Almanya 2 0 4 6
6 İtalya 1 3 5 9
7 Belçika 1 0 1 2
8 Danimarka 1 0 0 1
8 Hollanda 1 0 0 1
9 Yunanistan 0 1 5 6
10 Yugoslavya 0 1 2 3
11 Slovenya 0 1 0 1
11 Rusya 0 1 0 1
11 Macaristan 0 1 0 1
11 Azerbaycan 0 1 0 1
12 Belarus 0 0 3 3
13 Çek Cumhuriyeti 0 0 2 2
13 Makedonya 0 0 2 2
13 Lüksemburg 0 0 2 2
13 Slovakya 0 0 2 2
14 Norveç 0 0 1 1
14 Portekiz 0 0 1 1
14 Bosna Hersek 0 0 1 1
14 Bulgaristan 0 0 1 1
14 Avusturya 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...