E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 9-11 Şubat 2007 - İzmir Türkiye Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 9-11 Şubat 2007 - İzmir Türkiye

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
9-11 Şubat 2007
İzmir Türkiye


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Reece Taylor İngiltere
2. Javier Feito Alvarez İspanya
3. Metin Sofuoğlu Türkiye
3. Vladimir Micek Çek Cumhuriyeti
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Franziska Kurz Almanya
2. Giada Poci İtalya
3. Kübra Akarsu Türkiye
3. Gergana Vitanova Bulgaristan
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Alfredo Tocco İtalya
2. Jose Salazar Jover İspanya
3. Zakaria Bouchfira Fransa
3. Jakub Tesarek Çek Cumhuriyeti
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sara Battaglia İtalya
2. Yaiza Martin Abello İspanya
3. Emmanuelle Fumonde Fransa
3. Lara von Kanel İsviçre
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. İtalya İtalya
3. Fransa Fransa
3. Türkiye
  - Orçun Duman
  - Gökay Kıratlı
  - Umut Denizci
Türkiye
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. Almanya Almanya
3. Fransa Fransa
3. İspanya İspanya
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aykut Kaya Türkiye
2. Kim-Nhat Pham Hollanda
3. Sanan Aliyev Azerbaycan
3. Falk Kelbassa Almanya
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Michael Georgios Tzanos Yunanistan
2. Jesus Leal Reglero İspanya
3. Matija Horvat Hırvatistan
3. Davut Kaplan Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kenji Grillon Fransa
2. Wladislaw Gumarow Almanya
3. A. Hadribeaj Arnavutluk
3. Nikolaos Kiourtsis Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ivan Stijovic Sırbistan
2. Askanaz Megrabyan Rusya
3. M. Malchenko Ukrayna
3. Filip Vujadinovic Karadağ
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dimitrios Margaritopoulos Yunanistan
2. Nermin Sinanovic Bosna Hersek
3. Aleksandar Ivanovic Sırbistan
3. Daniele Sgarbini İtalya
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tuba Yenen Türkiye
2. Svetlana Kozlachkova Rusya
3. Jelena Milivojcevic Sırbistan
3. Cindy Sensenacq Fransa
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jana Bitsch Almanya
2. Stephanie Otten Belçika
3. Marta Dabrowska Polonya
3. L. Charalampidou Yunanistan
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vassiliki Panetsidou Yunanistan
2. Jade Honeywood İngiltere
3. Borislava Ganeva Bulgaristan
3. Ivana Ljubic Hırvatistan
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vadim Kozevnikov Estonya
2. Sebastian Cerda Juan İspanya
3. Ali İnce Türkiye
3. V. Jabbarli Azerbaycan
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Kemaloğlu Türkiye
2. Stanislav Sinyavskiy Rusya
3. Albert Ciesielski Polonya
3. Nikolaos Gidakos Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nello Maestri İtalya
2. Krists Kalnins Letonya
3. T. Giapajakis Yunanistan
3. P. Kirilov Bulgaristan
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Luigi Busa İtalya
2. Gökhan Gündüz Türkiye
3. L. Netsov Bulgaristan
3. Rene Smaal Hollanda
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Adrian Martinez Alguacil İspanya
2. Kosta Pemac Sırbistan
3. Andrej Harnicar Slovakya
3. Heinrich Leistenschneider Almanya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Enrico Hohne Almanya
2. Aniello Iarnone İtalya
3. Burak Kaptan Türkiye
3. Admir Zukan Bosna Hersek
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sara Cardin İtalya
2. Viktoria Semanikova Slovakya
3. Maja Jovanovic Sırbistan
3. Alexandra Recchia Fransa
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Carmen Vicente Cabanas İspanya
2. Georgia Nomikou Yunanistan
3. Ivana Bebek Hırvatistan
3. Laura Pasqua İtalya
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Irene Colomar Costa İspanya
2. Marivin Chiari İtalya
3. Fanny Clavien İsviçre
3. J. Ognjenovic Sırbistan
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Almanya Almanya
2. Türkiye
  - Enes Erkan
  - Mehmet Uygur
  - Hasan Aygün
  - Ali İnce
  - Ömer Kemaloğlu
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. İspanya İspanya
3. Hollanda Hollanda
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Almanya Almanya
3. İtalya İtalya
3. Sırbistan Sırbistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İtalya 6 4 3 13
2 İspanya 5 5 2 12
3 Almanya 4 3 2 9
4 Türkiye 3 2 6 11
5 Yunanistan 3 1 4 8
6 Sırbistan 1 1 5 7
7 İngiltere 1 1 0 2
8 Fransa 1 0 6 7
9 Estonya 1 0 0 1
10 Rusya 0 3 0 3
11 Hollanda 0 1 2 3
12 Bosna Hersek 0 1 1 2
12 Slovakya 0 1 1 2
13 Belçika 0 1 0 1
13 Letonya 0 1 0 1
14 Bulgaristan 0 0 4 4
15 Hırvatistan 0 0 3 3
16 Çek Cumhuriyeti 0 0 2 2
16 Azerbaycan 0 0 2 2
16 Polonya 0 0 2 2
16 İsviçre 0 0 2 2
17 Karadağ 0 0 1 1
17 Arnavutluk 0 0 1 1
17 Ukrayna 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Aykut Kaya Ümit Bay Kumite 60 Kg 1.
Ömer Kemaloğlu Genç Bay Kumite 65 Kg 1.
Tuba Yenen Ümit Bayan Kumite 51 Kg 1.
Gökhan Gündüz Genç Bay Kumite 75 Kg 2.
Türkiye
- Enes Erkan
- Mehmet Uygur
- Hasan Aygün
- Ali İnce
- Ömer Kemaloğlu
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 2.
Ali İnce Genç Bay Kumite 60 Kg 3.
Burak Kaptan Genç Bay Kumite +80 Kg 3.
Davut Kaplan Ümit Bay Kumite 65 Kg 3.
Kübra Akarsu Ümit Bayan Kata 3.
Metin Sofuoğlu Ümit Bay Kata 3.
Türkiye
- Orçun Duman
- Gökay Kıratlı
- Umut Denizci
Ümit-Genç Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...