E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 10-12 Şubat 2012 - Bakü - Azerbaycan Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 10-12 Şubat 2012 - Bakü - Azerbaycan
Müsabaka Dosyaları
Tüm Sonuçlar (İlk 8)

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
10-12 Şubat 2012
Bakü - Azerbaycan


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sergio Galan Lopez İspanya
2. Pierre Antoine Tresegnie Belçika
3. Alperen Fatih İniş Türkiye
3. Kieran Nunkoo İngiltere
 
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Alzbeta Oveckova Slovakya
2. Terryana D Onofrio İtalya
3. Anna Kreshchenko Ukrayna
3. Rita Morgado Portekiz
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Montarello Enzo Fransa
2. Ali Sofuoğlu Türkiye
3. Peter Fabian Slovakya
3. Maksim Ksenofontov Rusya
 
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Margarita Morata İspanya
2. Patricia Esparteiro Portekiz
3. Dorota Balciarova Slovakya
3. Katarina Piperin Sırbistan
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Jose Manuel Carbonell Lopez İspanya
2. Emil Skovorodnikov Rusya
3. Mehmet Yakan Türkiye
3. Klemen Plazar Slovenya
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sonia Garcia İspanya
2. Aolexandra Feracci Fransa
3. Michaela Di Desiderio İtalya
3. Katarina Liptakova Slovakya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Rusya Rusya
3. Avusturya Avusturya
3. Türkiye
  - Selim Sofuoğlu
  - Ali Sofuoğlu
  - İbrahim Enes Sefa
Türkiye
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. Almanya Almanya
3. İspanya İspanya
3. Belarus Belarus
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Iakov Ponomarev Rusya
2. Andriy Chitidze Ukrayna
3. Eray Şamdan Türkiye
3. Tamas Derzsi Macaristan
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Steven Dacosta Fransa
2. Dino Povrzenic Hırvatistan
3. Mitchell Joe Mark Priestley İngiltere
3. Tolga Macar Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ivan Martinac Hırvatistan
2. Jesus Triay Crespi İspanya
3. Julien Custinne Belçika
3. Kevin Aouf Fransa
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rayan Baroudi Fransa
2. Mirko Boltar Slovenya
3. Anes Congo Bosna Hersek
3. Helin Jimi Finlandiya
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tanel Paabo Estonya
2. Patrik Sumandl Slovenya
3. Csaba Foldesi Macaristan
3. Burak Karadayı Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Richonnier Francine Fransa
2. Glikeria Xilikioti Yunanistan
3. Alexandra Chovancova Slovakya
3. Lallo Viola İtalya
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Iryna Zaretska Ukrayna
2. Sandy Serfati Fransa
3. Katja Schweier Almanya
3. Umay Tokcan Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Anna Miggou Almanya
2. Nailya Gataullina Rusya
3. Garcia Nancy Fransa
3. Semeraro Silvia İtalya
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Murat Kaya Türkiye
2. Lorand Kapdebo Macaristan
3. Rghioui Aziz Fransa
3. Aaron Mcloughlin İrlanda
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Francesco D Onofrio İtalya
2. Edin Saric Bosna Hersek
3. Döme Szegedi Macaristan
3. Filip Gjurcinonski Makedonya
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Nick Gerrese Hollanda
2. Rodrigo Ibanez İspanya
3. Ivan Blazicevic Hırvatistan
3. Dionysios Xenos Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Uğur Aktaş Türkiye
2. Uros Mijalkovic Sırbistan
3. Jure Koren Slovenya
3. Thomas Hickman İngiltere
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Davis Springis Letonya
2. Krsto Mishev Makedonya
3. Elkhan Iskenderov Rusya
3. Henrique Ramos Portekiz
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sophia Bouderbane Fransa
2. Daryna Marchuk Ukrayna
3. Neslihan Çalışkan Türkiye
3. Perfetto Erminia İtalya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Shana Amengle Fransa
2. Jennifer Warling Lüksemburg
3. Büşra Tosun Türkiye
3. Simona Zaborska Makedonya
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Elena Quirici İsviçre
2. Aleksandra Stubleva Bulgaristan
3. Miroslava Kopunova Slovakya
3. Elena Fernandez İspanya
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Chiara Zuanon İtalya
2. Ana Maite Diepa İspanya
3. Büşra Şeyda Turan Türkiye
3. Sif Bay Danimarka
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Nikolaos Kosmas Yunanistan
2. Logan Da Costa Fransa
3. David Pataridze Gürcistan
3. Erman Eltemur Türkiye
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Aykhan Mamayev Azerbaycan
2. Ozan Arslan Hollanda
3. Egor Abdrakhmanov Rusya
3. Matus Cisar Slovakya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Asıman Gurbanli Azerbaycan
2. Alexander Areshkin Rusya
3. Mehdi Lakehal Fransa
3. Sebastian Budhina Slovenya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Nika Kadzova Rusya
2. Marta Armentia İspanya
3. Duygu Bugur Almanya
3. Asunur Yıldırımer Türkiye
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Bahar Erşeker Türkiye
2. Matoub Lanya Fransa
3. Ilaha Gasimova Azerbaycan
3. Klaudia Csak Macaristan
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Alisa Buchinger Avusturya
2. Dominika Tatarova Slovakya
3. Ivona Tubic Hırvatistan
3. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 6 4 4 14
2 İspanya 5 4 2 11
3 Türkiye 3 1 13 17
4 İtalya 3 1 4 8
5 Rusya 2 4 3 9
6 Azerbaycan 2 0 1 3
7 Ukrayna 1 2 1 4
8 Slovakya 1 1 6 8
9 Almanya 1 1 2 4
9 Hırvatistan 1 1 2 4
10 Yunanistan 1 1 1 3
11 Hollanda 1 1 0 2
12 Avusturya 1 0 1 2
13 Estonya 1 0 0 1
13 Letonya 1 0 0 1
13 İsviçre 1 0 0 1
14 Slovenya 0 2 3 5
15 Macaristan 0 1 4 5
16 Makedonya 0 1 2 3
16 Portekiz 0 1 2 3
17 Sırbistan 0 1 1 2
17 Belçika 0 1 1 2
17 Bosna Hersek 0 1 1 2
18 Bulgaristan 0 1 0 1
18 Lüksemburg 0 1 0 1
19 İngiltere 0 0 3 3
20 İrlanda 0 0 1 1
20 Finlandiya 0 0 1 1
20 Gürcistan 0 0 1 1
20 Danimarka 0 0 1 1
20 Belarus 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Bahar Erşeker 21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg 1.
Murat Kaya Genç Bay Kumite 55 Kg 1.
Uğur Aktaş Genç Bay Kumite 76 Kg 1.
Ali Sofuoğlu Genç Bay Kata 2.
Alperen Fatih İniş Ümit Bay Kata 3.
Asunur Yıldırımer 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 3.
Burak Karadayı Ümit Bay Kumite +70 Kg 3.
Büşra Şeyda Turan Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Büşra Tosun Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Eray Şamdan Ümit Bay Kumite 52 Kg 3.
Erman Eltemur 21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg 3.
Hafsa Şeyda Burucu 21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg 3.
Mehmet Yakan 21 Yaş Altı Bay Kata 3.
Neslihan Çalışkan Genç Bayan Kumite 48 Kg 3.
Tolga Macar Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Umay Tokcan Ümit Bayan Kumite 54 Kg 3.
Türkiye
- Selim Sofuoğlu
- Ali Sofuoğlu
- İbrahim Enes Sefa
Ümit-Genç Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Organizasyon
Avrupa Karate Federasyonu (EKF)

Müsabaka Hakkında
Katılan Ülke Sayısı: 39
Katılan Sporcu Sayısı: 791

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...