E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 11-13 Şubat 2011 - Novi Sad Sırbistan Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 11-13 Şubat 2011 - Novi Sad Sırbistan

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
11-13 Şubat 2011
Novi Sad Sırbistan


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ali Sofuoğlu Türkiye
2. Maksim Ksenofontov Rusya
3. Solomon Rafailov İsrail
3. Urtzi Rodriguez İspanya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Margarita Morata İspanya
2. Aimee Sell İngiltere
3. Bojana Mladezic Sırbistan
3. Maria Teresa Santos Portekiz
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Relja Mijanovic Sırbistan
2. Rabah Selmani Fransa
3. Lorenzo Capacci İtalya
3. Yvan Rodriguez Merino Belçika
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Dorota Balciarova Slovakya
2. Patricia Esparteiro Portekiz
3. Sonia Garcia İspanya
3. Mia Karlsson İsveç
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Jose Manuel Carbonell Lopez İspanya
2. Jakub Debrecenyi Çek Cumhuriyeti
3. Mattia Busato İtalya
3. Metin Sofuoğlu Türkiye
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Michaela Di Desiderio İtalya
2. Kübra Akarsu Türkiye
3. Aolexandra Feracci Fransa
3. Katarina Liptakova Slovakya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan
  - Relja Mijanovic
  - Nikolic Zjivojin
  - Semlal Stefan
Sırbistan
2. Türkiye
  - Ali Sofuoğlu
  - Selim Sofuoğlu
  - İbrahim Enes Sefa
Türkiye
3. Rusya
  - Nikita Bakanov
  - Kucherov Ilia
  - Maksim Ksenofontov
Rusya
3. Avusturya
  - Erlenwein Christoph
  - Erlenwein Michael
  - Hajdarevic Armin
Avusturya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya
  - Margarita Morata
  - Sonia Garcia
  - Vazquez Merino Estefania
İspanya
2. Almanya
  - Jasmine Bleul
  - Wachter Sophie
  - Carolin Bodensteiner
Almanya
3. Fransa
  - Jessica Hugues
  - Bui Marie
  - Hervas Marie
Fransa
3. Türkiye
  - Gizem Şahin
  - Rabia Küsmüş
  - İpek Şahin
Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ignacio Alguacil Bolsa İspanya
2. Mustafa Sadık Akbulut Türkiye
3. Julien Custinne Belçika
3. Francois Fernandes Fransa
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Dino Povrzenic Hırvatistan
2. Aziz Ismail Makedonya
3. Tolga Çalışkan Türkiye
3. Lukas Siebel Almanya
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Shamil Magomedov Rusya
2. Ivan Martinac Hırvatistan
3. Nick Gerrese Hollanda
3. Filip Spanbauer Slovenya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Maxime Leclaire Fransa
2. Jerome Brown İngiltere
3. Uğur Aktaş Türkiye
3. Nedim Varupa Bosna Hersek
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Artem Samarinov Rusya
2. Jamaal Otto İngiltere
3. Hrvoje Dukic Hırvatistan
3. Jordan Durieu Fransa
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gema Morales İspanya
2. Sophia Bouderbane Fransa
3. Kristina Coric Hırvatistan
3. Sotia Zenios Kıbrıs
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tina Maric Bosna Hersek
2. Shana Amengle Fransa
3. Anica Mijatovic Karadağ
3. Viktoria Pillarova Slovakya
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kiratsa Poulidou Yunanistan
2. Viktorija Rezajeva Letonya
3. Miroslava Kopunova Slovakya
3. Margarita Zotova Rusya
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Angelo Crescenzo İtalya
2. Antoine Cuenca Fransa
3. Rahmetullah Enes Kaya Türkiye
3. Evgeny Plakhutin Rusya
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Maresca İtalya
2. Sofiane Agoudjil Fransa
3. Michail Giannelis Yunanistan
3. Loic Raschella Lüksemburg
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Raphael Bonelli Fransa
2. Erman Eltemur Türkiye
3. Alfie Ambrose İngiltere
3. Pierluigi Grimaldi İtalya
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Jus Markac Slovenya
2. Emanuele Sarnataro İtalya
3. Anders Fjeldberg Norveç
3. Ziya Yaşar Türkiye
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Victor Arangueren Herraiz İspanya
2. Rıdvan Kaptan Türkiye
3. Besnik Adovic Karadağ
3. Mikhail Davydov Rusya
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Neslihan Çalışkan Türkiye
2. Helena Martinovic Hırvatistan
3. Jelena Maksimovic Karadağ
3. Jennifer Warling Lüksemburg
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Adriana Ganeva Bulgaristan
2. Elena Quirici İsviçre
3. Anastasia Babushkina Rusya
3. Amy Connell İskoçya
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Aylin Yılmaz Türkiye
2. Karen Jimenez Gomez İspanya
3. Kate Karwacinski İngiltere
3. Tjasa Ristic Slovenya
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Chiara Zuanon İtalya
2. Eleni Chatziliadou Yunanistan
3. Laury Vogelzang Hollanda
3. Danka Zoric Hırvatistan
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yves Martial Tadissi Macaristan
2. Giuseppe Francesco Strano İtalya
3. Aykut Kaya Türkiye
3. Bajrami Kujtim İsviçre
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marco Vitagliano İtalya
2. Meris Muhovic Bosna Hersek
3. Ljubisa Mihailovic Karadağ
3. Danijel Rihtaric Slovenya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Salim Bendiab Fransa
2. Matej Tomazin Hırvatistan
3. Alexander Areshkin Rusya
3. Filipe Reis Portekiz
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tuba Yenen Türkiye
2. Eldina Maslo Bosna Hersek
3. Jelena Milivojcevic Sırbistan
3. Emilie Thouy Fransa
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ece Yaşar Türkiye
2. Marsela Shakirova Rusya
3. Jana Bitsch Almanya
3. Alisa Buchinger Avusturya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Laura Maniscalco İtalya
2. Maja Lenard Hırvatistan
3. Ivana Comagic Sırbistan
3. Helen Maeder İsviçre


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İtalya 6 2 3 11
2 İspanya 6 1 2 9
3 Türkiye 5 5 7 17
4 Fransa 3 5 5 13
5 Rusya 2 2 6 10
6 Sırbistan 2 0 3 5
7 Hırvatistan 1 4 3 8
8 Bosna Hersek 1 2 1 4
9 Yunanistan 1 1 1 3
10 Slovakya 1 0 3 4
10 Slovenya 1 0 3 4
11 Bulgaristan 1 0 0 1
11 Macaristan 1 0 0 1
12 İngiltere 0 3 2 5
13 Almanya 0 1 2 3
13 İsviçre 0 1 2 3
13 Portekiz 0 1 2 3
14 Çek Cumhuriyeti 0 1 0 1
14 Makedonya 0 1 0 1
14 Letonya 0 1 0 1
15 Karadağ 0 0 4 4
16 Lüksemburg 0 0 2 2
16 Avusturya 0 0 2 2
16 Belçika 0 0 2 2
16 Hollanda 0 0 2 2
17 İskoçya 0 0 1 1
17 Norveç 0 0 1 1
17 Kıbrıs 0 0 1 1
17 İsrail 0 0 1 1
17 İsveç 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ali Sofuoğlu Ümit Bay Kata 1.
Aylin Yılmaz Genç Bayan Kumite 59 Kg 1.
Ece Yaşar 21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg 1.
Neslihan Çalışkan Genç Bayan Kumite 48 Kg 1.
Tuba Yenen 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 1.
Erman Eltemur Genç Bay Kumite 68 Kg 2.
Kübra Akarsu 21 Yaş Altı Bayan Kata 2.
Mustafa Sadık Akbulut Ümit Bay Kumite 52 Kg 2.
Rıdvan Kaptan Genç Bay Kumite +76 Kg 2.
Türkiye
- Ali Sofuoğlu
- Selim Sofuoğlu
- İbrahim Enes Sefa
Ümit-Genç Bay Takım Kata 2.
Aykut Kaya 21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg 3.
Metin Sofuoğlu 21 Yaş Altı Bay Kata 3.
Rahmetullah Enes Kaya Genç Bay Kumite 55 Kg 3.
Tolga Çalışkan Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Uğur Aktaş Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.
Ziya Yaşar Genç Bay Kumite 76 Kg 3.
Türkiye
- Gizem Şahin
- Rabia Küsmüş
- İpek Şahin
Ümit-Genç Bayan Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Organizasyon
Avrupa Karate Federasyonu (EKF)

Müsabaka Hakkında
46 ülkeden 908 sporcunun iştirakiyle rekor bir katılımın sağlandığı şampiyonaya, Türkiye 33 sporcu ile katıldı.

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...