E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası  09-12 Kasım 2017 Çerkezköy Büyükler Türkiye Şampiyonası  09-12 Kasım 2017 Çerkezköy

Büyükler Türkiye Şampiyonası
09-12 Kasım 2017 Çerkezköy


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Enes Sefa İstanbul Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
2. Hüseyin Altundal Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Sabri Kıroğlu Tekirdağ Çerkezköy Belediye Spor Kulübü
3. Osman Evin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Büyük Bay 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Talha İnanç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Berkan Bayhan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Eyüp Güler İstanbul Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
3. Furkan Korkmaz Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bay 67 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kerem Ali Zeren Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Ercan Kaçar Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Berk Erol İstanbul Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bay 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Çınar İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. İbrahim Hakkı Özbay Tekirdağ Çerkezköy Belediye Spor Kulübü
3. Sabır Ahmet Uygur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bay 84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Davut Kaplan Bursa Mustafa Kemal Paşa Kaplan Spor Kulübü
2. Gürkan Çelik Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Samed Gök İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Batuhan Gürsoy İstanbul Ferdi Lisans
 
Büyük Bay +84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Doğan Tekirdağ Çerkezköy Belediye Spor Kulübü
2. Aykut Usda İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Muhammet Kaya Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Usda Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emine Korkutmuş İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Ceren Aybüke Demiral Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bayan 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Sakarya Olimpik Akademi Eğitim Spor Kulübü
2. Selva Nur Akkurt İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Sevil Baş İstanbul Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
3. Figen Yıldırım Isparta Erbil Spor Kulübü
 
Büyük Bayan 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arzu Zeybekler İzmir Akademi Spor Kulübü
2. Birsu Gaye Özyazmacı İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
3. Gülsen Demirtürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Büyük Bayan 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Halenur Böltül Çanakkale Biga Karate Gençlik Spor
2. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Aybüke Nur Punar İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
3. Aleyna Sezer Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bayan 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Şentürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Seray Saniye Koçali Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Rumeysa Yıldız Sakarya Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Merve Baltay İstanbul Bağcılar Belediye Spor Kulübü
 
Büyük Bayan +68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mücessem Buse Avcu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
1. Fazilet Şenol İstanbul Karadeniz Vakfı Gençlik Spor Kulübü
3. Vahide Köse İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
3. Sümeyra Çiçek Konya Selçuklu Belediye Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 2 2 6
2 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 2 3 6
3 Hendek Karate Spor Kulübü 1 2 0 3
4 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 1 1 0 2
5 Arnavutköy Belediye Spor Kulübü 1 0 3 4
6 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 2 3
6 Çerkezköy Belediye Spor Kulübü 1 0 2 3
7 Mustafa Kemal Paşa Kaplan Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Akademi Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Biga Karate Gençlik Spor 1 0 0 1
7 Karadeniz Vakfı Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Olimpik Akademi Eğitim Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Yaman Spor Kulübü 0 1 0 1
8 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
8 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
9 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
10 Çevik Spor Kulübü 0 0 1 1
10 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 1 1
10 Erbil Spor Kulübü 0 0 1 1
10 Selçuklu Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
10 Ferdi Lisans 0 0 1 1
10 Bağcılar Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
10 İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü 0 0 1 1
10 Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 5 5 9 19
2 Sakarya 3 4 4 11
3 Kocaeli 1 0 2 3
3 Tekirdağ 1 0 2 3
4 İzmir 1 0 0 1
4 Bursa 1 0 0 1
4 Çanakkale 1 0 0 1
5 Samsun 0 1 0 1
6 Konya 0 0 2 2
6 Trabzon 0 0 2 2
6 Antalya 0 0 2 2
7 Isparta 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Son Eklenen Müsabakalar: Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2016 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | ...