E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 11-13 Şubat 2005 - Thessaloniki Yunanistan Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası 11-13 Şubat 2005 - Thessaloniki Yunanistan

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası
11-13 Şubat 2005
Thessaloniki Yunanistan


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Jose Luis Prado Gutierrez İspanya
2. D. Sychou Belarus
3. Yanik Gereon İsviçre
3. G. Trivisonno İtalya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Viviana Bottaro İtalya
2. Y. Torres Lopez İspanya
3. Christine Heinrich Almanya
3. Caroline Hulliger İsviçre
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Damian H. Quintero İspanya
2. Y. Rossier İsviçre
3. G. Pardo İtalya
3. S. Semchyk Belarus
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sandy Scordo Fransa
2. Katarina Longova Slovakya
3. Sara Battaglia İtalya
3. M. Ruiz Granados İspanya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İtalya İtalya
3. İspanya İspanya
3. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Fransa Fransa
3. İtalya İtalya
3. Hırvatistan Hırvatistan
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rustam Adil Madadov Azerbaycan
2. Konstantin Belozertsev Rusya
3. G. Alloune Fransa
3. Tom Canham İngiltere
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Moreno Sheppard Hollanda
2. Ömer Kemaloğlu Türkiye
3. Marko Lucic Hırvatistan
3. Mauro Scognamiglio İtalya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rene Pernus Hırvatistan
2. E. Mongan İngiltere
3. Samet Develi Türkiye
3. A. Tiganis Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. K. Lobzhanidze Rusya
2. Luigi Busa İtalya
3. C. Blenman İngiltere
3. Enes Erkan Türkiye
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nicky Le Febre Hollanda
2. Adrian Martinez Alguacil İspanya
3. A. Hornez Fransa
3. N. Vojinovic Sırbistan-Karadağ
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. N. Scherbel Almanya
3. Sofia Marika Livitsanou Yunanistan
3. Jenna Shilston İngiltere
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lindsey Weerdenburg Hollanda
2. Fruzsin Lassingleitner Macaristan
3. Emine Bahar Köroğlu Türkiye
3. M. Muller Belarus
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. S. Belloni İtalya
2. Fanny Clavien İsviçre
3. D. Cibo Bosna Hersek
3. Ida Drosdal Norveç
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yücel Gündoğdu Türkiye
2. William Rolle Fransa
3. Danil Domdjoni Hırvatistan
3. O. Santana Vega İspanya
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rafael Aghayev Azerbaycan
2. Mathieu Cossou Fransa
3. İdris Demir Türkiye
3. Gadzhi Yakhyaev Rusya
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Diego Davy Vandeschrick Belçika
2. Timothy Petersen Hollanda
3. D. Aghasiyev Azerbaycan
3. A. Kavtaradze Letonya
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Daniel Dutomadio Hollanda
2. A. Sanchez Estepa İspanya
3. A. Ourntaev Rusya
3. Fatih Özel Türkiye
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aniello Iarnone İtalya
2. G. Djekic Bosna Hersek
3. C. Alonso Aguilera İspanya
3. Andrej Harnicar Slovakya
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. David Mallebrera Fransa
2. N. Taupev Rusya
3. Almir Cecunjanin Sırbistan-Karadağ
3. Yaser Şahintekin Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Maja Jovanovic Sırbistan-Karadağ
2. Elana Ponomareva Rusya
3. Antonia di Rella İtalya
3. A. Halmova Slovakya
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Selene Guglielmi İtalya
2. Petra Narandja Hırvatistan
3. Mathilde Klint Danimarka
3. Maria Sobol Rusya
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. E. Zhidkova Rusya
2. Radka Krejcova Çek Cumhuriyeti
3. R. Baderna İtalya
3. Emilie Lhommeau Fransa
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Yaser Şahintekin
  - Murat Salih Kurnaz
  - Yücel Gündoğdu
  - İdris Demir
  - Serkan Yağcı
  - Emrah Uygur
  - Fatih Özel
Türkiye
2. Hırvatistan Hırvatistan
3. İtalya İtalya
3. Azerbaycan Azerbaycan
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Hırvatistan Hırvatistan
2. İspanya İspanya
3. İtalya İtalya
3. Almanya Almanya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İtalya 4 2 9 15
2 Hollanda 4 1 0 5
3 İspanya 3 4 4 11
4 Fransa 3 3 3 9
5 Türkiye 3 1 6 10
6 Rusya 2 3 3 8
7 Hırvatistan 2 2 3 7
8 Azerbaycan 2 0 2 4
9 Sırbistan-Karadağ 1 0 2 3
10 Belçika 1 0 0 1
11 İsviçre 0 2 2 4
12 İngiltere 0 1 3 4
13 Belarus 0 1 2 3
13 Slovakya 0 1 2 3
13 Almanya 0 1 2 3
14 Bosna Hersek 0 1 1 2
14 Çek Cumhuriyeti 0 1 1 2
15 Macaristan 0 1 0 1
16 Yunanistan 0 0 2 2
17 Norveç 0 0 1 1
17 Letonya 0 0 1 1
17 Danimarka 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Serap Özçelik Ümit Bayan Kumite 51 Kg 1.
Yücel Gündoğdu Genç Bay Kumite 60 Kg 1.
Türkiye
- Yaser Şahintekin
- Murat Salih Kurnaz
- Yücel Gündoğdu
- İdris Demir
- Serkan Yağcı
- Emrah Uygur
- Fatih Özel
Ümit-Genç Bay Takım Kumite 1.
Ömer Kemaloğlu Ümit Bay Kumite 65 Kg 2.
Emine Bahar Köroğlu Ümit Bayan Kumite 57 Kg 3.
Enes Erkan Ümit Bay Kumite 75 Kg 3.
Fatih Özel Genç Bay Kumite 75 Kg 3.
İdris Demir Genç Bay Kumite 65 Kg 3.
Samet Develi Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.
Yaser Şahintekin Genç Bay Kumite +80 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2010 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | İzmir
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...