E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 5-7 Şubat 2010 - İzmir Türkiye Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası 5-7 Şubat 2010 - İzmir Türkiye

Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası
5-7 Şubat 2010
İzmir Türkiye


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ali Sofuoğlu Türkiye
2. Vasileios Dermisis Yunanistan
3. Nikita Bakanov Rusya
3. Gabriele Petroni İtalya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Dorota Balciarova Slovakya
2. Margarita Morata İspanya
3. Laura De Frenza İtalya
3. Katarina Piperin Sırbistan
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yvan Rodriguez Merino Belçika
2. Relja Mijanovic Sırbistan
3. Mustafa Oğulcan Alımcı Türkiye
3. Michal Toure Slovakya
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sonia Garcia İspanya
2. Michaela Di Desiderio İtalya
3. Aolexandra Feracci Fransa
3. Veronika Miskova Çek Cumhuriyeti
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Fransa Fransa
3. Türkiye
  - Mustafa Oğulcan Alımcı
  - Abdullatif Altuntaş
  - Hüseyin Can Tenşi
Türkiye
3. Rusya Rusya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Almanya Almanya
3. İtalya İtalya
3. İngiltere İngiltere
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marc Alexis Rouret Fransa
2. Stefan Tmusic Sırbistan
3. Jacob Kiernan İngiltere
3. Georgios Kostouros Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Döme Szegedi Macaristan
2. Francesco D Onofrio İtalya
3. Toygun Akyıldız Türkiye
3. Pablo Arenas İspanya
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rodrigo Ibanez İspanya
2. Erol Can Kahyaoğlu Türkiye
3. Matus Lieskovsky Slovakya
3. Filip Samardzic Karadağ
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Strahinja Rajkovic Karadağ
2. Çağrı Candan Türkiye
3. Martin Petreski Makedonya
3. Antonio Serpico İtalya
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Fayyaz Ildirimzade Azerbaycan
2. Sylvain Dilandro Fransa
3. Matej Cvrk Çek Cumhuriyeti
3. Aleksandar Sestakov Sırbistan
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Neslihan Çalışkan Türkiye
2. Anastasia Gudilova Rusya
3. Iva Klepic Bosna Hersek
3. Jessy Neumann Almanya
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Büşra Tosun Türkiye
2. Adriana Vicovac Sırbistan
3. Marialena Roumelioti Yunanistan
3. Kaylee Zwakhalen Hollanda
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sif Bay Danimarka
2. Agathe Duval Fransa
3. Gülşah Cengiz Türkiye
3. Chiara Zuanon İtalya
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ryan Jay İngiltere
2. Alexey Pukh Rusya
3. Jose Manuel Diaz Santos İspanya
3. Rahmetullah Enes Kaya Türkiye
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Marvin Garin Fransa
2. Angelo Crescenzo İtalya
3. Erman Eltemur Türkiye
3. Jay Kirton İngiltere
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Salih Akarsu Türkiye
2. Todor Sabev Bulgaristan
3. Bojan Jovanovski Makedonya
3. Nikolaos Kosmas Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Berat Jakupi Makedonya
2. Anders Fjeldberg Norveç
3. Jordan Laugier Fransa
3. Mate Munkacsy Macaristan
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mehdi Lakehal Fransa
2. Besnik Adovic Karadağ
3. Rıdvan Kaptan Türkiye
3. William Wierdis İtalya
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Esra Uçar Türkiye
2. Andrea Suarez İspanya
3. Nikolett Juhasz Macaristan
3. Mandy Wimker Almanya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Eldina Maslo Bosna Hersek
2. Victoria Piras Belçika
3. Adriana Ganeva Bulgaristan
3. Bettina Plank Avusturya
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alisa Buchinger Avusturya
2. Lucie Ignace Fransa
3. Aida Fisic Bosna Hersek
3. Kate Karwacinski İngiltere
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Laura Maniscalco İtalya
2. Dominika Tatarova Slovakya
3. Ines Barbero Portekiz
3. Nele De Vos Belçika
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Freddy Ichane Fransa
2. Noah Bitsch Almanya
3. Egor Abdrakhmanov Rusya
3. Henri Vekua Gürcistan
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alexander Areshkin Rusya
2. Michael Georgios Tzanos Yunanistan
3. Wladislaw Gumarow Almanya
3. Jonas Martin İsviçre
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Danilo Lucic Karadağ
2. Mickael Serfati Fransa
3. Andrei Grinevich Belarus
3. Domen Mihelic Slovenya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tuba Yenen Türkiye
2. Carla Burkitt İngiltere
3. Duygu Bugur Almanya
3. Mariya Koulinkovitch Belarus
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dagmar Kubinska Slovakya
2. Sanja Cvrkota Sırbistan
3. Alice Goudie İngiltere
3. Natasa Stefanovska Makedonya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye
2. Aleksandra Mijic Sırbistan
3. Maja Lenard Hırvatistan
3. Caroline A. Thomassen Norveç


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 7 2 7 16
2 Fransa 4 5 2 11
3 İspanya 4 2 2 8
4 Slovakya 2 1 2 5
5 Karadağ 2 1 1 4
6 İtalya 1 3 6 10
7 Rusya 1 2 3 6
8 İngiltere 1 1 5 7
9 Belçika 1 1 1 3
10 Makedonya 1 0 3 4
11 Macaristan 1 0 2 3
11 Bosna Hersek 1 0 2 3
12 Avusturya 1 0 1 2
13 Azerbaycan 1 0 0 1
13 Danimarka 1 0 0 1
14 Sırbistan 0 5 2 7
15 Almanya 0 2 4 6
16 Yunanistan 0 2 3 5
17 Norveç 0 1 1 2
17 Bulgaristan 0 1 1 2
18 Çek Cumhuriyeti 0 0 2 2
18 Belarus 0 0 2 2
19 İsviçre 0 0 1 1
19 Gürcistan 0 0 1 1
19 Hırvatistan 0 0 1 1
19 Hollanda 0 0 1 1
19 Portekiz 0 0 1 1
19 Slovenya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ali Sofuoğlu Ümit Bay Kata 1.
Büşra Tosun Ümit Bayan Kumite 54 Kg 1.
Esra Uçar Genç Bayan Kumite 48 Kg 1.
Hafsa Şeyda Burucu 21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg 1.
Neslihan Çalışkan Ümit Bayan Kumite 47 Kg 1.
Salih Akarsu Genç Bay Kumite 68 Kg 1.
Tuba Yenen 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 1.
Çağrı Candan Ümit Bay Kumite 70 Kg 2.
Erol Can Kahyaoğlu Ümit Bay Kumite 63 Kg 2.
Erman Eltemur Genç Bay Kumite 61 Kg 3.
Gülşah Cengiz Ümit Bayan Kumite +54 Kg 3.
Mustafa Oğulcan Alımcı Genç Bay Kata 3.
Rahmetullah Enes Kaya Genç Bay Kumite 55 Kg 3.
Rıdvan Kaptan Genç Bay Kumite +76 Kg 3.
Toygun Akyıldız Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Türkiye
- Mustafa Oğulcan Alımcı
- Abdullatif Altuntaş
- Hüseyin Can Tenşi
Ümit-Genç Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Bulgaristan
2016 - Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası | Kıbrıs
2015 - Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2014 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Portekiz
2013 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Konya
2012 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Azerbaycan
2011 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Sırbistan
2009 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası | Fransa
2008 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İtalya
2007 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Sırbistan-Karadağ
2005 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2004 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2003 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Polonya
2002 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
2001 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Kıbrıs
2000 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovenya
1999 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1998 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1997 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
1996 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1995 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Slovakya
1994 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İspanya
1993 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1992 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Portekiz
1991 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1990 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Almanya
1989 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Fransa
1988 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | Macaristan
1985 - Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...