Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Alperen Fatih İniş
SPORCU


 

Son güncelleme: 10.02.2012 20:13:53
Alperen Fatih İniş
Sporcular » Alperen Fatih İniş » Dereceleri

Tarih Müsabaka Yer Kategori Derece Pool
1- 17.09.2015 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Yalova 21 Yaş Altı Bay Kata 3 -
2- 14.08.2015 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Trabzon 1994-1996 Doğ. Erkek Kata 3 -
3- 22.11.2014 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Samsun 21 Yaşaltı Bay Kata 2 -
4- 09.01.2014 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası İstanbul Genç Bay Kata 2 -
5- 07.11.2013 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası İspanya Genç Bay Kata 3 -
6- 12.09.2013 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli Genç Bay Kata 1 -
7- 06.09.2013 İstanbul Open Karate Turnuvası İstanbul GENÇ BAY KATA 1 -
8- 20.04.2013 26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası İstanbul Genç Bay Kata 2 -
9- 31.08.2012 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul Genç Bay Kata 1 -
10- 02.06.2012 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Erzurum Genç Bay Kata 1 -
11- 27.04.2012 Liseler Arası Türkiye Şampiyonası Kırşehir Genç Bay Kata 3 -
12- 10.02.2012 Ümit-Genç Avrupa Şampiyonası ve -21 Avrupa Kupası Azerbaycan Ümit Bay Kata 3 |
13- 05.01.2012 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Bursa Ümit Bay Kata 1 |
14- 16.09.2011 İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) İstanbul Ümit Bay Kata 2 -
15- 03.09.2011 Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası İtalya Ümit Bay Kata 1
16- 11.08.2011 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Konya Ümit Bay Kata 1 -
17- 17.06.2011 Karadeniz ve Hazar Denizi Ülkeleri Şampiyonası Gürcistan 14-15 Yaş Bay Kata 1 -
18- 24.12.2010 Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Kocaeli Ümit Bay Kata 3 -
19- 09.04.2010 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Sivas Yıldız Bay Kata 1 -
20- 28.05.2009 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Sivas Yıldızlar Bay Kata 2 -
21- 28.05.2009 İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası Sivas Yıldızlar Bay Kumite 35 Kg 3 -

Yalnızca şu müsabakaları göster :
Akdeniz Şampiyonaları
Avrupa Şampiyonaları (Ümit-Genç / -21)
Boğaziçi Turnuvaları
Dünya Şampiyonaları (Ümit-Genç / -21)
Karadeniz Şampiyonaları
Karate1 Ligi/Golden Ligler
Türkiye Şampiyonaları (İlköğretim/Liseler)
Türkiye Şampiyonaları (Ümit-Genç / -21)


Son Eklenen Sporcular: Sherilyn Wold | Tomislav Stolar | Sude Naz Gündüz | Beyza Nur Ay | Beyza Nur Baş | Gülşen Demirtürk | Nazlıcan Olukkaya | Selin Şen | Muhammed Yılmaz | Selehattin Güngel | ...