Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Büyükler Akdeniz Şampiyonası 3-5 Eylül 2010 - Kuşadası Aydın
Büyükler Akdeniz Şampiyonası 3-5 Eylül 2010 - Kuşadası Aydın
Tweetle
Büyükler Akdeniz Şampiyonası
3-5 Eylül 2010
Kuşadası Aydın
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Valdesi
İtalya
2.
Ibrahim Mostafa
Mısır
3.
Metin Sofuoğlu
Türkiye
3.
Mijat Vojvodic
Karadağ
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sara Battaglia
İtalya
2.
Sayed Sara
Mısır
3.
Biserka Radulovic
Karadağ
3.
Kübra Akarsu
Türkiye
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
İtalya
2.
Mısır
Mısır
3.
Makedonya
Makedonya
3.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Metin Sofuoğlu
-
Arslan Çalışkan
Türkiye
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
İtalya
2.
Türkiye
Türkiye
3.
Cezayir
Cezayir
3.
Mısır
Mısır
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Gamal Mohamed
Mısır
2.
Bojamria Abd Elkrim
Cezayir
3.
Michele Giuliani
İtalya
3.
İlyas Demir
Türkiye
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Houssam Hallouane
Cezayir
2.
Gianluca Iovine
İtalya
3.
Salim Sayed
Mısır
3.
Ömer Kemaloğlu
Türkiye
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Serkan Yağcı
Türkiye
2.
Ljubisa Mihailovic
Karadağ
3.
Nello Maestri
İtalya
3.
Abdelraman Mohemed
Mısır
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yavuz Karamollaoğlu
Türkiye
2.
Abdelaziz Ossama
Mısır
3.
Danilo Lucic
Karadağ
3.
Alessandro Nardi
İtalya
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Zarko Arsovski
Makedonya
2.
Magdy Mohand
Mısır
3.
Missipsa Hamadini
Cezayir
3.
Lorenzo Ernano
İtalya
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Asunur Yıldırımer
Türkiye
2.
Giorgina Gargano
İtalya
3.
Sladana Krsikapa
Karadağ
3.
Mamdouh Bosma
Mısır
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Serap Özçelik
Türkiye
2.
Suzana Mirkovic
Karadağ
3.
Ilhem El Djou
Cezayir
3.
Natasa Ilievska
Makedonya
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vildan Doğan
Türkiye
2.
Rozfeld Randa
Mısır
3.
Mirsada Suljkanovic
Bosna Hersek
3.
Tanya Dukict
Karadağ
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Elmitvalli Zeinab
Mısır
2.
Marina Rakovic
Karadağ
3.
Merima Softic
Bosna Hersek
3.
Hafsa Şeyda Burucu
Türkiye
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hüsniye Güler
Türkiye
2.
Amila Fazlic
Bosna Hersek
3.
Merko Drenuse
Makedonya
3.
Ivana Mitrovic
Karadağ
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
Mısır
2.
Türkiye
Türkiye
3.
Makedonya
Makedonya
3.
İtalya
İtalya
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
Türkiye
2.
Makedonya
Makedonya
3.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
3.
Mısır
Mısır
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Türkiye
7
2
6
15
2
İtalya
4
2
5
11
3
Mısır
3
6
5
14
4
Makedonya
1
1
4
6
5
Cezayir
1
1
3
5
6
Karadağ
0
3
6
9
7
Bosna Hersek
0
1
3
4
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Asunur Yıldırımer
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
1.
Hüsniye Güler
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
1.
Serap Özçelik
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
1.
Serkan Yağcı
Büyük Bay Kumite 75 Kg
1.
Vildan Doğan
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
1.
Yavuz Karamollaoğlu
Büyük Bay Kumite 84 Kg
1.
Türkiye
Büyük Bayan Takım Kumite
1.
Türkiye
Büyük Bay Takım Kumite
2.
Türkiye
Büyük Bayan Takım Kata
2.
Hafsa Şeyda Burucu
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
3.
İlyas Demir
Büyük Bay Kumite 60 Kg
3.
Kübra Akarsu
Büyük Bayan Kata
3.
Metin Sofuoğlu
Büyük Bay Kata
3.
Ömer Kemaloğlu
Büyük Bay Kumite 67 Kg
3.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Metin Sofuoğlu
-
Arslan Çalışkan
Büyük Bay Takım Kata
3.
Benzer Müsabakalar
2014 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Bosna Hersek
2011 - Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası | İtalya
2006 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Tunus
2004 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | İstanbul
1998 - Akdeniz Karate Şampiyonası | Antalya
1994 - Akdeniz Karate Şampiyonası | Antalya
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...