E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Akdeniz Şampiyonası 3-5 Eylül 2010 - Kuşadası Aydın Büyükler Akdeniz Şampiyonası 3-5 Eylül 2010 - Kuşadası Aydın

Büyükler Akdeniz Şampiyonası
3-5 Eylül 2010
Kuşadası Aydın


 
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Valdesi İtalya
2. Ibrahim Mostafa Mısır
3. Metin Sofuoğlu Türkiye
3. Mijat Vojvodic Karadağ
 
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Sara Battaglia İtalya
2. Sayed Sara Mısır
3. Biserka Radulovic Karadağ
3. Kübra Akarsu Türkiye
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. Mısır Mısır
3. Makedonya Makedonya
3. Türkiye
  - Orçun Duman
  - Metin Sofuoğlu
  - Arslan Çalışkan
Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. Türkiye
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Cezayir Cezayir
3. Mısır Mısır
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Gamal Mohamed Mısır
2. Bojamria Abd Elkrim Cezayir
3. Michele Giuliani İtalya
3. İlyas Demir Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Houssam Hallouane Cezayir
2. Gianluca Iovine İtalya
3. Salim Sayed Mısır
3. Ömer Kemaloğlu Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Serkan Yağcı Türkiye
2. Ljubisa Mihailovic Karadağ
3. Nello Maestri İtalya
3. Abdelraman Mohemed Mısır
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Yavuz Karamollaoğlu Türkiye
2. Abdelaziz Ossama Mısır
3. Danilo Lucic Karadağ
3. Alessandro Nardi İtalya
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Zarko Arsovski Makedonya
2. Magdy Mohand Mısır
3. Missipsa Hamadini Cezayir
3. Lorenzo Ernano İtalya
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Asunur Yıldırımer Türkiye
2. Giorgina Gargano İtalya
3. Sladana Krsikapa Karadağ
3. Mamdouh Bosma Mısır
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. Suzana Mirkovic Karadağ
3. Ilhem El Djou Cezayir
3. Natasa Ilievska Makedonya
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Vildan Doğan Türkiye
2. Rozfeld Randa Mısır
3. Mirsada Suljkanovic Bosna Hersek
3. Tanya Dukict Karadağ
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Elmitvalli Zeinab Mısır
2. Marina Rakovic Karadağ
3. Merima Softic Bosna Hersek
3. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Hüsniye Güler Türkiye
2. Amila Fazlic Bosna Hersek
3. Merko Drenuse Makedonya
3. Ivana Mitrovic Karadağ
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Mısır Mısır
2. Türkiye
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Makedonya Makedonya
3. İtalya İtalya
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Makedonya Makedonya
3. Bosna Hersek Bosna Hersek
3. Mısır Mısır


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 7 2 6 15
2 İtalya 4 2 5 11
3 Mısır 3 6 5 14
4 Makedonya 1 1 4 6
5 Cezayir 1 1 3 5
6 Karadağ 0 3 6 9
7 Bosna Hersek 0 1 3 4


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Asunur Yıldırımer Büyük Bayan Kumite 50 Kg 1.
Hüsniye Güler Büyük Bayan Kumite +68 Kg 1.
Serap Özçelik Büyük Bayan Kumite 55 Kg 1.
Serkan Yağcı Büyük Bay Kumite 75 Kg 1.
Vildan Doğan Büyük Bayan Kumite 61 Kg 1.
Yavuz Karamollaoğlu Büyük Bay Kumite 84 Kg 1.
Türkiye
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 1.
Türkiye
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Türkiye
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kata 2.
Hafsa Şeyda Burucu Büyük Bayan Kumite 68 Kg 3.
İlyas Demir Büyük Bay Kumite 60 Kg 3.
Kübra Akarsu Büyük Bayan Kata 3.
Metin Sofuoğlu Büyük Bay Kata 3.
Ömer Kemaloğlu Büyük Bay Kumite 67 Kg 3.
Türkiye
- Orçun Duman
- Metin Sofuoğlu
- Arslan Çalışkan
Büyük Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2014 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Bosna Hersek
2011 - Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası | İtalya
2006 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Tunus
2004 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...