Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Büyükler Akdeniz Şampiyonası 13-14 Eylül 2014 Bar Karadağ
Büyükler Akdeniz Şampiyonası 13-14 Eylül 2014 Bar Karadağ
Tweetle
Büyükler Akdeniz Şampiyonası
13-14 Eylül 2014 Bar Karadağ
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mehmet Yakan
Türkiye
2.
Ali Sofuoğlu
Türkiye
3.
Ahmed Shawky
Mısır
3.
Mijat Vojvodic
Karadağ
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sara Battaglia
İtalya
2.
Mai Salama
Mısır
3.
Vlatka Kiuk
Hırvatistan
3.
Sara Assem Sayed
Mısır
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
Mısır
2.
Fas
Fas
3.
Hırvatistan
Hırvatistan
3.
Türkiye
-
Ali Sofuoğlu
-
Arslan Çalışkan
-
Orçun Duman
Türkiye
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Dilara Bozan
-
Gizem Şahin
-
Rabia Küsmüş
Türkiye
2.
Makedonya
Makedonya
3.
Hırvatistan
Hırvatistan
3.
Mısır
Mısır
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aykut Kaya
Türkiye
2.
Michele Giuliani
İtalya
3.
El Mehdi Benrouida
Fas
3.
Balta Adin
Bosna Hersek
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ksekssou Redouane
Fas
2.
Ali Mohamed Elsawy
Mısır
3.
Magdy Hanafy
Mısır
3.
Burak Uygur
Türkiye
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ahmed Solyman
Mısır
2.
Ivo Cvetkovski
Makedonya
3.
Ivan Martinac
Hırvatistan
3.
Lıizides Panayiotis
Kıbrıs
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ahmed Abdalla
Mısır
2.
Berat Jakupi
Makedonya
3.
Mohamed El Kotby
Mısır
3.
Karaqi Alvin
Arnavutluk
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almir Cecunjanin
Karadağ
2.
Ossama Mansour
Mısır
3.
Admir Zukan
Bosna Hersek
3.
Ahmed Elasfar
Mısır
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Khalil Marwa Kassem
Mısır
2.
Arreg Rashed
Mısır
3.
Jelena Milivojcevic
Sırbistan
3.
Draskovic Ana
Karadağ
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yassmin Attia
Mısır
2.
Ahmed Fatma Ehab
Mısır
3.
Emilie Thouy
Fransa
3.
Iva Klepic
Bosna Hersek
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dagher Nada Khamis
Mısır
2.
Giana Lotfy
Mısır
3.
Jelena Maksimovic
Karadağ
3.
Jovana Prekovic
Sırbistan
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marina Rakovic
Karadağ
2.
Alizee Agier
Fransa
3.
Stefanovska Monica
Makedonya
3.
Alzahraa Fatma Mahmoud
Mısır
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Anne Laure Florentin
Fransa
2.
Mücessem Buse Avcu
Türkiye
3.
Nadege Ait Ibrahim
Fransa
3.
Shaymaa Mohamed Alsayed
Mısır
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
Mısır
2.
Türkiye
-
Rıdvan Kaptan
-
Uğur Aktaş
-
Erman Eltemur
-
Aykut Kaya
-
Burak Uygur
Türkiye
3.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
3.
Fas
Fas
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
Mısır
Mısır
3.
Türkiye
-
Mücessem Buse Avcu
-
Aydan Akbulut
-
Büşra Tosun
-
Hilal Nur Punar
Türkiye
3.
Karadağ
Karadağ
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Mısır
7
7
8
22
2
Türkiye
3
3
3
9
3
Fransa
2
1
2
5
4
Karadağ
2
0
4
6
5
Fas
1
1
2
4
6
İtalya
1
1
0
2
7
Makedonya
0
3
1
4
8
Hırvatistan
0
0
4
4
8
Bosna Hersek
0
0
4
4
10
Sırbistan
0
0
2
2
11
Arnavutluk
0
0
1
1
11
Kıbrıs
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Aykut Kaya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
1.
Mehmet Yakan
Büyük Bay Kata
1.
Türkiye
-
Dilara Bozan
-
Gizem Şahin
-
Rabia Küsmüş
Büyük Bayan Takım Kata
1.
Ali Sofuoğlu
Büyük Bay Kata
2.
Mücessem Buse Avcu
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
2.
Türkiye
-
Rıdvan Kaptan
-
Uğur Aktaş
-
Erman Eltemur
-
Aykut Kaya
-
Burak Uygur
Büyük Bay Takım Kumite
2.
Burak Uygur
Büyük Bay Kumite 67 Kg
3.
Türkiye
-
Ali Sofuoğlu
-
Arslan Çalışkan
-
Orçun Duman
Büyük Bay Takım Kata
3.
Türkiye
-
Mücessem Buse Avcu
-
Aydan Akbulut
-
Büşra Tosun
-
Hilal Nur Punar
Büyük Bayan Takım Kumite
3.
Benzer Müsabakalar
2012 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Bosna Hersek
2011 - Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası | İtalya
2010 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Aydın
2006 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Tunus
2004 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | İstanbul
1998 - Akdeniz Karate Şampiyonası | Antalya
1994 - Akdeniz Karate Şampiyonası | Antalya
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...