E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası 3-4 Eylül 2011 - Bari İtalya Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası 3-4 Eylül 2011 - Bari İtalya

Ümit Genç ve -21 Akdeniz Şampiyonası
3-4 Eylül 2011
Bari İtalya


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Alperen Fatih İniş Türkiye
2. Ciafrei Federico İtalya
3. Ahbab Anis Cezayir
3. Signavon Christ Fransa
 
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Terryana D Onofrio İtalya
2. Bouchet Pauline Fransa
3. Jovanovic Sara Karadağ
3. Meryem Mazlum Türkiye
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Ali Sofuoğlu Türkiye
2. Pasetto Marco İtalya
3. Montarello Enzo Fransa
3. El Hanni Mohammed Fas
 
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Jessica Hugues Fransa
2. Laura De Frenza İtalya
3. Gizem Şahin Türkiye
3. Adilovic Amina Bosna Hersek
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Alessandro Iodice İtalya
2. William Geoffrey Fransa
3. Mijat Vojvodic Karadağ
3. Mehmet Yakan Türkiye
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Aolexandra Feracci Fransa
2. Michaela Di Desiderio İtalya
3. Jovanoska Puleksenia Makedonya
3. Buket Aktaş Türkiye
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya
  - Gabriele Petroni
  - Pasetto Marco
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İtalya
2. Türkiye
  - Selim Sofuoğlu
  - Ali Sofuoğlu
  - İbrahim Enes Sefa
Türkiye
3. Fransa
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Fransa
3. Cezayir
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Cezayir
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya
  - Laura De Frenza
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İtalya
2. Fransa
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Fransa
3. Karadağ
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Karadağ
3. Türkiye
  - Gizem Şahin
  - Rabia Küsmüş
  - Hazel Kıratlı
Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Tolga Macar Türkiye
2. Bodan Berak Hırvatistan
3. Da Costa Steven Fransa
3. Mancuso Carmine İtalya
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Abdülkadir Kara Türkiye
2. Pampaloni Mattia İtalya
3. Dimetrievic Nikola Makedonya
3. Rghioui Aziz Fransa
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Tesoro Guiseppe İtalya
2. Amar Guerni Cezayir
3. Mehemed Adil Makedonya
3. Kapitovic Vido Karadağ
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Alparslan Yamanoğlu Türkiye
2. Vezzoli Emilio Antonio İtalya
3. Nejar Mohamed Ali Tunus
3. Benchikh Rafik Cezayir
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Marino Simone İtalya
2. Hoarau Guillaune Fransa
3. Matovic Milos Karadağ
3. Rivestevski Emanuel Makedonya
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Lallo Viola İtalya
2. Jovic Anja Karadağ
3. Umay Tokcan Türkiye
3. Richonnier Francine Fransa
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Aybüke Nur Punar Türkiye
2. Mazzi Aliai İtalya
3. Micunovic Maja Karadağ
3. Shana Amengle Fransa
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Garcia Nancy Fransa
2. Cavar Ivona Bosna Hersek
3. Lahdhiri Meriem Tunus
3. Semeraro Silvia İtalya
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Murtishi Shaban Makedonya
2. Emre Cevahir Türkiye
3. Mhenni Mohamed Aziz Tunus
3. Biber Adnan Bosna Hersek
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Frigui Khaireddine Tunus
2. Luca Maresca İtalya
3. Mircheski Nikolche Makedonya
3. Filip Samardzic Karadağ
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Khammassi Safouane Tunus
2. Jovic Vladimir Karadağ
3. Uğur Aktaş Türkiye
3. Boudis Mohamed Cezayir
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Rouiha Abdellah Fas
2. Riou Hadysson Fransa
3. Strahinja Rajkovic Karadağ
3. Erol Can Kahyaoğlu Türkiye
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Ziya Yaşar Türkiye
2. Simon Antic Makedonya
3. Wirdis William İtalya
3. Sukovic Vuk Karadağ
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Perfetto Erminia İtalya
2. Neslihan Çalışkan Türkiye
3. Jelena Maksimovic Karadağ
3. Raouf Hiba Fas
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Büşra Tosun Türkiye
2. Scialanga Elisabetta İtalya
3. Iva Klepic Bosna Hersek
3. Zabosrska Simona Makedonya
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Magherini Giulia İtalya
2. Alizee Agier Fransa
3. Rajkovic Sladana Karadağ
3. Boshkoska Teodora Makedonya
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Chiara Zuanon İtalya
2. Cheyoub Ikrame Fas
3. Nurcan Çiçek Türkiye
3. Agathe Duval Fransa
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Ksekssou Redouane Fas
2. Altamura Christian İtalya
3. Brasanac Nemanja Karadağ
3. Risteski Todor Makedonya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Berat Jakupi Makedonya
2. Necati Pınarbaşı Türkiye
3. Ljubisa Mihailovic Karadağ
3. El Ouarga Yassine Fas
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Soufiane Boudabbouz Fas
2. Jordan Laugier Fransa
3. Ilaevski Spaso Makedonya
3. Danilo Lucic Karadağ
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Emilie Thouy Fransa
2. Draskovic Ana Karadağ
3. Tuba Yenen Türkiye
3. Jabour Jihane Fas
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Matoub Lanya Fransa
2. Forcella Nikole İtalya
3. Stefanovska Monica Makedonya
3. Maria Susac Hırvatistan
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Ad-Soyad Ülke
1. Marie Prouille Fransa
2. Laura Maniscalco İtalya
3. Ivona Tubic Hırvatistan
3. Amila Fazlic Bosna Hersek


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İtalya 10 12 3 25
2 Türkiye 8 4 10 22
3 Fransa 6 7 8 21
4 Fas 3 1 4 8
5 Makedonya 2 1 10 13
6 Tunus 2 0 3 5
7 Karadağ 0 3 14 17
8 Bosna Hersek 0 1 4 5
8 Cezayir 0 1 4 5
9 Hırvatistan 0 1 2 3


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Abdülkadir Kara Ümit Bay Kumite 57 Kg 1.
Ali Sofuoğlu Genç Bay Kata 1.
Alparslan Yamanoğlu Ümit Bay Kumite 70 Kg 1.
Alperen Fatih İniş Ümit Bay Kata 1.
Aybüke Nur Punar Ümit Bayan Kumite 54 Kg 1.
Büşra Tosun Genç Bayan Kumite 53 Kg 1.
Tolga Macar Ümit Bay Kumite 52 Kg 1.
Ziya Yaşar Genç Bay Kumite +76 Kg 1.
Emre Cevahir Genç Bay Kumite 55 Kg 2.
Necati Pınarbaşı 21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg 2.
Neslihan Çalışkan Genç Bayan Kumite 48 Kg 2.
Türkiye
- Selim Sofuoğlu
- Ali Sofuoğlu
- İbrahim Enes Sefa
Ümit-Genç Bay Takım Kata 2.
Buket Aktaş 21 Yaş Altı Bayan Kata 3.
Erol Can Kahyaoğlu Genç Bay Kumite 76 Kg 3.
Gizem Şahin Genç Bayan Kata 3.
Mehmet Yakan 21 Yaş Altı Bay Kata 3.
Meryem Mazlum Ümit Bayan Kata 3.
Nurcan Çiçek Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Tuba Yenen 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 3.
Uğur Aktaş Genç Bay Kumite 68 Kg 3.
Umay Tokcan Ümit Bayan Kumite 47 Kg 3.
Türkiye
- Gizem Şahin
- Rabia Küsmüş
- Hazel Kıratlı
Ümit-Genç Bayan Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2014 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Bosna Hersek
2010 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Aydın
2006 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | Tunus
2004 - Büyükler Akdeniz Şampiyonası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...