E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Avrupa Şampiyonası 10-13 Mayıs 2012 Tenerife İspanya Büyükler Avrupa Şampiyonası 10-13 Mayıs 2012 Tenerife İspanya

Büyükler Avrupa Şampiyonası
10-13 Mayıs 2012 Tenerife İspanya


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Valdesi İtalya
2. Fernando San Jose Bastante İspanya
3. Jonathan Mottram İngiltere
3. Vu Duck Minh Dack Fransa
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Yaiza Martin Abello İspanya
2. Sandy Scordo Fransa
3. Sofia Marika Livitsanou Yunanistan
3. Marija Madzarevic Sırbistan
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya
  - Luca Valdesi
  - Lucio Maurino
  - Vincenzo Figuccio
İtalya
2. İspanya
  - Fernando San Jose Bastante
  - Damian H. Quintero
  - Jose Salazar Jover
İspanya
3. Fransa
  - Jonathan Plagnol
  - Romain Lacoste
  - Jonathan Maruani
Fransa
3. Türkiye
  - Orçun Duman
  - Arslan Çalışkan
  - Ali Sofuoğlu
Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa
  - Sonia Fiuza
  - Boulanger Clothilde
  - Jessica Hugues
Fransa
2. İspanya
  - Yaiza Martin Abello
  - Margarita Morata
  - Sonia Garcia
İspanya
3. Almanya
  - Schneider Sabine
  - Krieg Franziska
  - Pawlowsky Denise
Almanya
3. İtalya
  - Sara Battaglia
  - Viviana Bottaro
  - Michela Pezzetti
İtalya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Matias Gomez Garcia İspanya
2. Kalvis Kalnins Letonya
3. Danil Domdjoni Hırvatistan
3. Alexander Heimann Almanya
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. William Rolle Fransa
2. Ömer Kemaloğlu Türkiye
3. Niyazi Aliyev Azerbaycan
3. Ciro Massa İtalya
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Luigi Busa İtalya
2. Rene Smaal Hollanda
3. Noah Bitsch Almanya
3. Rafael Aghayev Azerbaycan
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Michael Georgios Tzanos Yunanistan
2. Aykhan Mamayev Azerbaycan
3. Kenji Grillon Fransa
3. Slobodan Bitevic Sırbistan
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Jonathan Horne Almanya
2. Stefano Maniscalco İtalya
3. Dejan Umicevic Sırbistan
3. Enes Erkan Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. Lucia Kovacikova Slovakya
3. Alexandra Recchia Fransa
3. Gulsah Akdag İsveç
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jelena Kovacevic Hırvatistan
2. Jana Bitsch Almanya
3. Lucie Ignace Fransa
3. Jana Vojtikevicova Slovakya
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Lolita Dona Fransa
2. Anita Seregina Ukrayna
3. Ivana Bebek Hırvatistan
3. Ece Yaşar Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye
2. Tiffany Fanjat Fransa
3. Marina Rakovic Karadağ
3. Sherozia Inga Rusya
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Greta Vitelli İtalya
2. Radka Krejcova Çek Cumhuriyeti
3. Nadege Ait Ibrahim Fransa
3. Meltem Hocaoğlu Türkiye
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Almanya
  - Jonathan Horne
  - Noah Bitsch
  - Heinrich Leistenschneider
  - Andreas Bachmann
  - Mehmet Bolat
  - Tisuitsumia Nikolovoll
  - Oliver Henning
Almanya
2. Türkiye
  - Serkan Yağcı
  - Enes Erkan
  - Yaser Şahintekin
  - Aykut Usda
  - Murat Salih Kurnaz
  - Mustafa Utku Şahin
  - Yücel Gündoğdu
Türkiye
3. Azerbaycan
  - Rafael Aghayev
  - Shahin Atamov
  - Sanan Aliyev
  - Niyazi Aliyev
  - Asıman Gurbanli
  - Alakbarli Tural
  - Aykhan Mamayev
Azerbaycan
3. Bosna Hersek
  - Admir Zukan
  - Mandaric Oliver
  - Alem Kupusovic
  - Nermin Sinanovic
  - Mate Odak
  - Nermin Potur
  - Adilovic Adnan
Bosna Hersek
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Serap Özçelik
  - Gülderen Çelik Albayrak
  - Meltem Hocaoğlu
  - Tuba Yenen
Türkiye
2. Hırvatistan
  - Masa Martinovic
  - Azra Sales
  - Ana Marija Celan
  - Ivona Tubic
Hırvatistan
3. Almanya
  - Maria Weiss
  - Jana Bitsch
  - Duygu Bugur
  - Monique Puscher
Almanya
3. İsviçre
  - Jessica Cargill
  - Noemie Kornfeld
  - Aurelie Magnin
İsviçre


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İtalya 4 1 2 7
2 Fransa 3 2 6 11
3 Türkiye 3 2 4 9
4 İspanya 2 3 0 5
5 Almanya 2 1 4 7
6 Hırvatistan 1 1 2 4
7 Yunanistan 1 0 1 2
8 Azerbaycan 0 1 3 4
9 Slovakya 0 1 1 2
10 Hollanda 0 1 0 1
10 Ukrayna 0 1 0 1
10 Çek Cumhuriyeti 0 1 0 1
10 Letonya 0 1 0 1
11 Sırbistan 0 0 3 3
12 Rusya 0 0 1 1
12 Karadağ 0 0 1 1
12 İngiltere 0 0 1 1
12 Bosna Hersek 0 0 1 1
12 İsveç 0 0 1 1
12 İsviçre 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Hafsa Şeyda Burucu Büyük Bayan Kumite 68 Kg 1.
Serap Özçelik Büyük Bayan Kumite 50 Kg 1.
Türkiye
- Serap Özçelik
- Gülderen Çelik Albayrak
- Meltem Hocaoğlu
- Tuba Yenen
Büyük Bayan Takım Kumite 1.
Ömer Kemaloğlu Büyük Bay Kumite 67 Kg 2.
Türkiye
- Serkan Yağcı
- Enes Erkan
- Yaser Şahintekin
- Aykut Usda
- Murat Salih Kurnaz
- Mustafa Utku Şahin
- Yücel Gündoğdu
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Ece Yaşar Büyük Bayan Kumite 61 Kg 3.
Enes Erkan Büyük Bay Kumite +84 Kg 3.
Meltem Hocaoğlu Büyük Bayan Kumite +68 Kg 3.
Türkiye
- Orçun Duman
- Arslan Çalışkan
- Ali Sofuoğlu
Büyük Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2016 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
2015 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
2014 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
2013 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Macaristan
2011 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2010 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2009 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2008 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2007 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Slovakya
2006 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Norveç
2005 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2004 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Rusya
2003 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
2002 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2001 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
2000 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1999 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1998 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1997 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
1996 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
1995 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
1994 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1993 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Çek Cumhuriyeti
1992 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hollanda
1991 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
1990 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Avusturya
1989 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1988 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İtalya
1987 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İskoçya

Organizasyon
Avrupa Karate Federasyonu (EKF)
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...