E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 19-21 Ekim 2007 - İstanbul Türkiye Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 19-21 Ekim 2007 - İstanbul Türkiye
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası

Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
19-21 Ekim 2007
İstanbul Türkiye


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ibrahim Moussa Mısır
2. Farid Haghighi İran
3. Yuma Nakahodo Japonya
3. Metin Sofuoğlu Türkiye
 
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sayano Konya Japonya
2. Mathilde Barbotin Fransa
3. Gergana Vitanova Bulgaristan
3. Kübra Akarsu Türkiye
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ibrahim Mostafa Mısır
2. Arslan Çalışkan Türkiye
3. Yousif Al Harbi Kuveyt
3. Alfredo Tocco İtalya
 
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sofia Marika Livitsanou Yunanistan
2. Emmanuelle Fumonde Fransa
3. Sayed Sara Mısır
3. Viviana Bottaro İtalya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mısır
  - Ibrahim Mostafa
  - Saad Eldin El Magelawy
  - Sherif Hosny
Mısır
2. İtalya
  - Alfredo Tocco
  - Erik Torre
  - Giannicola Trivisonno
İtalya
3. Fransa
  - Jonathan Maruani
  - Romain Lacoste
  - Teddy Navarro
Fransa
3. Türkiye
  - Orçun Duman
  - Metin Sofuoğlu
  - Arslan Çalışkan
Türkiye
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya
  - Viviana Bottaro
  - Alessandra Cremona
  - Samantha Piccolo
İtalya
2. Almanya
  - Pawlowsky Denise
  - Krieg Franziska
  - Ronja Breitkopf
Almanya
3. Fransa
  - Boulanger Clothilde
  - Emmanuelle Fumonde
  - Jena Le
Fransa
3. Makedonya
  - Verica Trajkovska
  - Marija Gudeska
  - Zorika Spirkoska
Makedonya
 
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Vahid Hassanipour İran
2. Kalvis Kalnins Letonya
3. Kaies Falah Tunus
3. Antonio Vastola İtalya
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Matias Gomez Garcia İspanya
2. Pooya Soltani İran
3. Mladen Curic Sırbistan
3. Bajrami Kujtim İsviçre
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Marco Vitagliano İtalya
2. Oualid Benayad Fransa
3. Grach Egiazaryan Rusya
3. Georgios Kafouros Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Kenji Grillon Fransa
2. Hiroki Kawasaki Japonya
3. Nikola Jovanovic Sırbistan
3. Nermin Potur Bosna Hersek
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ryutaro Araga Japonya
2. Aykut Usda Türkiye
3. Ismail Buric Almanya
3. Tarik Lakehal Fransa
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Dimitrios Margaritopoulos Yunanistan
2. Hakan Yerebakan Türkiye
3. Dylan de Weerd Hollanda
3. Matej Tomazin Hırvatistan
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tuba Yenen Türkiye
2. Jelena Milivojcevic Sırbistan
3. Sladana Krsikapa Karadağ
3. Thi Thuy Hoa Luu Vietnam
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Miki Kobayashi Japonya
2. Veronica Maurizzi İtalya
3. Stephanie Barre Fransa
3. Monika Sturman Macaristan
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Gülşah Perol Türkiye
2. Nadja Bratic Kanada
3. Maja Lenard Hırvatistan
3. Ekaterina Shaposhnikova Rusya
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Karim Ahmed Mısır
2. Noah Bitsch Almanya
3. Sofiane Ainine Fransa
3. Ritchie McMillan İngiltere
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamed Abdalla Kasem Omara Mısır
2. Salvatore Serino İtalya
3. Yoshihito Ide Japonya
3. Azdin Rghioui Fransa
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Israfil Shirinov Azerbaycan
2. Ruslan Sadikov Letonya
3. Ivo Cvetkovski Makedonya
3. Michael Georgios Tzanos Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Luigi Busa İtalya
2. Mouhamed Ba Senegal
3. Caio Itagiba Duprat Brezilya
3. Sadik Sadik İsveç
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Erkan Türkiye
2. Alfredo Mayorca Venezuela
3. Adrian Martinez Alguacil İspanya
3. Milad Yariilzoleh İran
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Zabiollah Poorshab İran
2. Yevhen Motovylin Ukrayna
3. Terence Bandudi Kusa Fransa
3. Jonathan Horne Almanya
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. Claudia Cuesta Ekvador
3. Alexandra Recchia Fransa
3. Anastasia Zotova Rusya
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Carmen Vicente Cabanas İspanya
2. Anjela Tazidinova Almanya
3. Ada Bratic Kanada
3. Lindsey Weerdenburg Hollanda
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hüsniye Güler Türkiye
2. Fanny Clavien İsviçre
3. Shymaa Abouel Yazed Mısır
3. Marivin Chiari İtalya
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Japonya
  - Daiki Miyamoto
  - Yoshihito Ide
  - Ryuichi Tani
  - Kenta Kai
  - Shigehiro Choda
  - Satoshi Ohno
Japonya
2. İran
  - Hamed Ziksari
  - Said Hassanipoursefatazgomi
  - Farzad Abbaszadeh
  - Milad Yariilzoleh
  - Zabiollah Poorshab
  - Younes Naseri
  - Saeid Fathinejad
İran
3. Hırvatistan
  - Goran Lucin
  - Goran Bozic
  - Vedran Turkovic
  - Marko Milos
  - Marko Lucic
  - Pero Vucic
  - Leon Gajika
Hırvatistan
3. Rusya
  - Denis Gilmanov
  - Osman Alilov
  - Stanislav Sinyavskiy
  - Valeriy Pereverzev
  - Askanaz Megrabyan
  - Omar Omarov
  - Fargan Ibragimov
Rusya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tunus
  - Dhouha Ben Othman
  - Hasnaoui Boutheina
  - Bou Oun Nour
  - Aissa Faten
Tunus
2. İspanya
  - Carmen Vicente Cabanas
  - Cristina Vizcaino Gonzalez
  - Laura Palacios
  - Lidia Silva
İspanya
3. Türkiye
  - Emine Bahar Köroğlu
  - Seval Abakoç
  - Merve Baltay
  - Hüsniye Güler
Türkiye
3. Hırvatistan
  - Ema Anicic
  - Azra Sales
  - Masa Martinovic
  - Ivana Goricaj
Hırvatistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 5 3 4 12
2 Mısır 5 0 2 7
3 Japonya 4 1 2 7
4 İtalya 3 3 4 10
5 İran 2 3 1 6
6 İspanya 2 1 1 4
7 Yunanistan 2 0 2 4
8 Fransa 1 3 8 12
9 Tunus 1 0 1 2
10 Azerbaycan 1 0 0 1
11 Almanya 0 3 2 5
12 Letonya 0 2 0 2
13 Sırbistan 0 1 2 3
14 İsviçre 0 1 1 2
14 Kanada 0 1 1 2
15 Ekvador 0 1 0 1
15 Senegal 0 1 0 1
15 Ukrayna 0 1 0 1
15 Venezuela 0 1 0 1
16 Rusya 0 0 4 4
16 Hırvatistan 0 0 4 4
17 Hollanda 0 0 2 2
17 Makedonya 0 0 2 2
18 Macaristan 0 0 1 1
18 Vietnam 0 0 1 1
18 İngiltere 0 0 1 1
18 Bosna Hersek 0 0 1 1
18 Brezilya 0 0 1 1
18 Bulgaristan 0 0 1 1
18 İsveç 0 0 1 1
18 Karadağ 0 0 1 1
18 Kuveyt 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Enes Erkan Genç Bay Kumite 80 Kg 1.
Gülşah Perol Ümit Bayan Kumite +57 Kg 1.
Hüsniye Güler Genç Bayan Kumite +60 Kg 1.
Serap Özçelik Genç Bayan Kumite 53 Kg 1.
Tuba Yenen Ümit Bayan Kumite 51 Kg 1.
Arslan Çalışkan Genç Bay Kata 2.
Aykut Usda Ümit Bay Kumite 75 Kg 2.
Hakan Yerebakan Ümit Bay Kumite +75 Kg 2.
Kübra Akarsu Ümit Bayan Kata 3.
Metin Sofuoğlu Ümit Bay Kata 3.
Türkiye
- Orçun Duman
- Metin Sofuoğlu
- Arslan Çalışkan
Ümit-Genç Bay Takım Kata 3.
Türkiye
- Emine Bahar Köroğlu
- Seval Abakoç
- Merve Baltay
- Hüsniye Güler
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...