E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 10-12 Nisan 2009 - Denizli Büyükler Türkiye Şampiyonası 10-12 Nisan 2009 - Denizli

Büyükler Türkiye Şampiyonası
10-12 Nisan 2009
Denizli


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Turgay Yeşilyurt İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Arslan Çalışkan Kayseri Pansu Şeker Spor
3. Fikret Yılmaz Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Metin Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Kübra Kahvecioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özlem Akın Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İlyas Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Eyüp Güler İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selçuk Aksu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aykut Kaya İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yücel Gündoğdu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Murat Malak Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Fatih Civelek Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Şükrü Cihat Kırcı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökhan Gündüz Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Murat Salih Kurnaz İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Burak Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Fidan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Erkan İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Samet Develi Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Yavuz Karamollaoğlu Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yaser Şahintekin İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Salih Başsayın Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Okay Arpa Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Ercan Sarıaydın Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülderen Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Seval Abakoç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Gülen Tanış İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Bahar Erşeker Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Tuba Yenen Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Kerime Belkıs Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Vildan Doğan İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mehnur Neziroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Ece Yaşar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Arzu Çeken Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hüsniye Güler Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Eda Erkan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emel Sınırcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüsniye Savaş Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yıldız Aras İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Elif Ay Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kübra Kaba Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Simge Ünsal Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 17 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 6 3 2 11
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 1 6 9
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
4 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Çelebi Spor Kulübü 0 1 1 2
6 Pansu Şeker Spor 0 1 0 1
6 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 9 4 5 18
2 Kocaeli 2 1 7 10
3 Ankara 1 0 3 4
4 Sakarya 0 2 3 5
5 Kayseri 0 2 0 2
6 Düzce 0 1 1 2
6 Erzurum 0 1 1 2
7 Denizli 0 1 0 1
8 Bursa 0 0 2 2
9 Balıkesir 0 0 1 1
9 İzmir 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Son Eklenen Müsabakalar: Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2016 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | ...