Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig) 13-14 Nisan 2013 Tyumen Rusya
Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig) 13-14 Nisan 2013 Tyumen Rusya
Tweetle
Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig)
13-14 Nisan 2013 Tyumen Rusya
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ibrahim Mostafa
Mısır
2.
Ahmed Shawky
Mısır
3.
Lau Chi Ming
Hong Kong
3.
Ibrahim Magdy Moussa
Mısır
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Li Pui Ki
Hong Kong
2.
Sara Assem Sayed
Mısır
3.
Sviatlana Yermakova
Belarus
3.
Randa Abdelaziz
Mısır
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
-
Ibrahim Mostafa
-
Ibrahim Magdy Moussa
-
Ahmed Shawky
Mısır
2.
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Arslan Çalışkan
-
Metin Sofuoğlu
Türkiye
3.
Fourways Martial Arts Academy
Güney Afrika
3.
Lider Klin Moscow
-
Maksim Ksenofontov
-
Aleksander Rusanov
-
Emil Skovorodnikov
Rusya
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
Mısır
2.
Belarus
Belarus
3.
Lider Klin Moscow
Rusya
3.
Belarus
Belarus
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Evgeni Alekhin
Rusya
2.
Mohamed Aly
Mısır
3.
Darkhan Assadilov
Kazakistan
3.
Aykut Kaya
Türkiye
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rafiz Hasanov
Azerbaycan
2.
Magdy Hanafy
Mısır
3.
Budaev Albert
Rusya
3.
Viacheslav Kraynyuk
Rusya
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
2.
Stanislav Horuna
Ukrayna
3.
Shcherban Aleksandr
Rusya
3.
Serkan Yağcı
Türkiye
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Georgios Tzanos
Yunanistan
2.
Hany Keshta
Mısır
3.
Asıman Gurbanli
Azerbaycan
3.
Gogita Arkanin
Gürcistan
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mikhail Davydov
Rusya
2.
Shahin Atamov
Azerbaycan
3.
Yevhen Motovylin
Ukrayna
3.
Ilya Azingareev
Rusya
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Elana Ponomareva
Rusya
2.
Giorgina Gargano
İtalya
3.
Mariya Koulinkovitch
Belarus
3.
Bettina Plank
Avusturya
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yassmin Attia
Mısır
2.
Jennifer Warling
Lüksemburg
3.
Mohamed Aya Naser
Mısır
3.
Zhanna Melnyk
Ukrayna
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Olga Malofeeva
Rusya
2.
Khaliullina Alfina
Rusya
3.
Anita Seregina
Ukrayna
3.
Olga Stepanova
Rusya
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alisa Buchinger
Avusturya
2.
Sherozia Inga
Rusya
3.
Anastasia Gudilova
Rusya
3.
Guzalva Gafurova
Kazakistan
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Masa Martinovic
Hırvatistan
2.
Ivanna Zaytseva
Rusya
3.
Shymaa Elsayed
Mısır
3.
Vera Kovaleva
Rusya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Mısır
4
5
4
13
2
Rusya
4
3
9
16
3
Azerbaycan
2
1
1
4
4
Avusturya
1
0
1
2
4
Hong Kong
1
0
1
2
6
Hırvatistan
1
0
0
1
6
Yunanistan
1
0
0
1
8
Ukrayna
0
1
3
4
8
Belarus
0
1
3
4
10
Türkiye
0
1
2
3
11
Lüksemburg
0
1
0
1
11
İtalya
0
1
0
1
13
Kazakistan
0
0
2
2
14
Güney Afrika
0
0
1
1
14
Gürcistan
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Türkiye
-
Orçun Duman
-
Arslan Çalışkan
-
Metin Sofuoğlu
Büyük Bay Takım Kata
2.
Aykut Kaya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
3.
Serkan Yağcı
Büyük Bay Kumite 75 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2016 - Karate1 Premier Lig - Paris | Fransa
2014 - İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) | İstanbul
2014 - Paris Open (Karate1 Premier Lig) | Fransa
2013 - Avusturya Salzburg (Karate1 Premier Lig) | Avusturya
2013 - Slovenya Lasko (Karate1 World Cup) | Slovenya
2013 - Dutch Open (Karate1 Premier Lig) | Hollanda
2013 - Paris Open (Karate1 Premier Lig) | Fransa
2012 - Karate1 World Cup | Yunanistan
2012 - Karate1 Premier Lig - Frankfurt | Almanya
2012 - İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) | İstanbul
2012 - İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) | İstanbul
2012 - Busan Open (Karate1 World Cup) | Güney Kore
2012 - Jakarta Open (Karate1 Premier Lig) | Endonezya
2012 - Dutch Open (Karate1 Premier League) | Hollanda
2012 - Paris Open (Karate1 Premier Lig) | Fransa
2011 - İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) | İstanbul
2011 - İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) | İstanbul
2010 - Paris Open | Fransa
2009 - Dutch Open | Hollanda
2008 - İstanbul Open | İstanbul
2008 - German Open | Almanya
2008 - Paris Open | Fransa
2007 - German Open | Almanya
2007 - Italia Open | İtalya
2006 - İstanbul Open | İstanbul
2005 - Italia Open | İtalya
2005 - Dutch Open | Hollanda
Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...