Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Avrupa Şampiyonası 9-12 Mayıs 2013 Budapeşte Macaristan Büyükler Avrupa Şampiyonası 9-12 Mayıs 2013 Budapeşte Macaristan
Müsabaka Dosyaları
Detaylı Sonuçlar

Büyükler Avrupa Şampiyonası
9-12 Mayıs 2013 Budapeşte Macaristan


 
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Damian Hugo Quintero İspanya
2. Vu Duck Minh Dack Fransa
3. Luca Valdesi İtalya
3. Mehmet Yakan Türkiye
 
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yaiza Martin Abello İspanya
2. Viviana Bottaro İtalya
3. Marija Madzarevic Sırbistan
3. Sandy Scordo Fransa
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya
  - Damian Hugo Quintero
  - Francisco Jose Salazar Jover
  - Jose Manuel Carbonell Lopez
İspanya
2. Almanya
  - Florian Genau
  - Philip Juettner
  - Jan Urke
Almanya
3. Rusya
  - Aleksander Rusanov
  - Emil Skovorodnikov
  - Maksim Ksenofontov
Rusya
3. Türkiye
  - Arslan Çalışkan
  - Orçun Duman
  - Metin Sofuoğlu
Türkiye
 
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya
  - Viviana Bottaro
  - Sara Battaglia
  - Michela Pezzetti
İtalya
2. Almanya
  - Christine Heinrich
  - Jasmine Bleul
  - Wachter Sophie
Almanya
3. İspanya
  - Yaiza Martin Abello
  - Margarita Morata
  - Sonia Garcia
İspanya
3. Sırbistan
  - Dunja Zeravic
  - Ivana Stepanovic
  - Milana Jaksic
Sırbistan
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Aykut Kaya Türkiye
2. Alexander Heimann Almanya
3. Kalvis Kalnins Letonya
3. Georgios Kostouros Yunanistan
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. William Rolle Fransa
2. Ömer Kemaloğlu Türkiye
3. Bajrami Kujtim İsviçre
3. Adam Kovacs Macaristan
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rafael Aghayev Azerbaycan
2. Rene Smaal Hollanda
3. Luigi Busa İtalya
3. Serkan Yağcı Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Kenji Grillon Fransa
2. Georgios Tzanos Yunanistan
3. Gogita Arkanin Gürcistan
3. Berat Jakupi Makedonya
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Erkan Türkiye
2. Stefano Maniscalco İtalya
3. Jonathan Horne Almanya
3. Nuno Manuel Dias Portekiz
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Alexandra Recchia Fransa
2. Serap Özçelik Türkiye
3. Selene Guglielmi İtalya
3. Eudoxia Kosmidou Yunanistan
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tuba Yenen Türkiye
2. Sara Cardin İtalya
3. Beatrix Toth Macaristan
3. Jana Vojtikevicova Slovakya
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Anita Seregina Ukrayna
2. Sanja Cvrkota Sırbistan
3. Natalie Williams İngiltere
3. Bahar Erşeker Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye
2. Alisa Buchinger Avusturya
3. Szandra Metzger Macaristan
3. Marina Rakovic Karadağ
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Jessica Cargill İsviçre
2. Greta Vitelli İtalya
3. Laura Pradelli Belçika
3. Nikola Bartha Macaristan
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa
  - Mathieu Cossou
  - Nadir Benaissa
  - Kenji Grillon
  - Ibrahim Gary
  - Azdin Rghioui
  - Salim Bendiab
  - Logan Da Costa
Fransa
2. Bosna Hersek
  - Edin Muslic
  - Mandaric Oliver
  - Damir Zadro
  - Haris Sujkovic
  - Meris Muhovic
  - Suad Tabakovic
  - Haris Skrijelj
Bosna Hersek
3. Almanya
  - Jonathan Horne
  - Noah Bitsch
  - Heinrich Leistenschneider
  - Andreas Bachmann
  - Mehmet Bolat
  - Nicoloz Tsurtsumia
  - Oliver Henning
Almanya
3. Slovenya
  - Matija Matijevic
  - Mladan Railic
  - Danijel Rihtaric
  - Jus Markac
  - Sebastian Budhina
  - Filip Spanbauer
  - Maric Rem
Slovenya
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hırvatistan
  - Azra Sales
  - Ana-Marija Celan
  - Ana Lenard
  - Ivona Tubic
Hırvatistan
2. Fransa
  - Nadege Ait Ibrahim
  - Alexandra Recchia
  - Emilie Thouy
  - Lucie Ignace
Fransa
3. Macaristan
  - Fruzsin Lassingleitner
  - Szandra Metzger
  - Nikola Bartha
  - Nikolett Juhasz
Macaristan
3. İsviçre
  - Jessica Cargill
  - Fanny Clavien
  - Noemie Kornfeld
  - Elena Quirici
İsviçre


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 4 2 4 10
2 Fransa 4 2 1 7
3 İspanya 3 0 1 4
4 İtalya 1 4 3 8
5 İsviçre 1 0 2 3
6 Hırvatistan 1 0 0 1
6 Azerbaycan 1 0 0 1
6 Ukrayna 1 0 0 1
9 Almanya 0 3 2 5
10 Yunanistan 0 1 2 3
10 Sırbistan 0 1 2 3
12 Bosna Hersek 0 1 0 1
12 Avusturya 0 1 0 1
12 Hollanda 0 1 0 1
15 Macaristan 0 0 5 5
16 Makedonya 0 0 1 1
16 Portekiz 0 0 1 1
16 Rusya 0 0 1 1
16 Karadağ 0 0 1 1
16 Letonya 0 0 1 1
16 İngiltere 0 0 1 1
16 Gürcistan 0 0 1 1
16 Belçika 0 0 1 1
16 Slovakya 0 0 1 1
16 Slovenya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Aykut Kaya Büyük Bay Kumite 60 Kg 1.
Enes Erkan Büyük Bay Kumite +84 Kg 1.
Hafsa Şeyda Burucu Büyük Bayan Kumite 68 Kg 1.
Tuba Yenen Büyük Bayan Kumite 55 Kg 1.
Ömer Kemaloğlu Büyük Bay Kumite 67 Kg 2.
Serap Özçelik Büyük Bayan Kumite 50 Kg 2.
Bahar Erşeker Büyük Bayan Kumite 61 Kg 3.
Mehmet Yakan Büyük Bay Kata 3.
Serkan Yağcı Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.
Türkiye
- Arslan Çalışkan
- Orçun Duman
- Metin Sofuoğlu
Büyük Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2016 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
2015 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
2014 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
2012 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2011 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2010 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2009 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2008 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2007 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Slovakya
2006 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Norveç
2005 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2004 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Rusya
2003 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
2002 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2001 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
2000 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1999 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1998 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1997 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
1996 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
1995 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
1994 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1993 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Çek Cumhuriyeti
1992 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hollanda
1991 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
1990 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Avusturya
1989 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1988 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İtalya
1987 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İskoçya

Organizasyon
Avrupa Karate Federasyonu (EKF)

Müsabaka Hakkında
Fotoğraflar:
www.facebook.com/Karate.Fed/photos_albums

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...