Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Büyükler Avrupa Şampiyonası 7-9 Mayıs 2010 - Atina Yunanistan
Büyükler Avrupa Şampiyonası 7-9 Mayıs 2010 - Atina Yunanistan
Tweetle
Büyükler Avrupa Şampiyonası
7-9 Mayıs 2010
Atina Yunanistan
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Valdesi
İtalya
2.
Fernando San Jose Bastante
İspanya
3.
Vu Duck Minh Dack
Fransa
3.
Dejan Pajkic
Sırbistan
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mirna Senjug
Hırvatistan
2.
Sandy Scordo
Fransa
3.
Barbora Bosnyakova
Slovakya
3.
Yaiza Martin Abello
İspanya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Michele Giuliani
İtalya
2.
İlyas Demir
Türkiye
3.
Danil Domdjoni
Hırvatistan
3.
Konstantinos Sidiropoulos
Yunanistan
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dimitrios Triantafyllis
Yunanistan
2.
Ciro Massa
İtalya
3.
Adam Kovacs
Macaristan
3.
William Rolle
Fransa
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
2.
Michael Georgios Tzanos
Yunanistan
3.
Luigi Busa
İtalya
3.
Rene Smaal
Hollanda
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Timothy Petersen
Hollanda
2.
Alem Kupusovic
Bosna Hersek
3.
Ognen Gruevski
Makedonya
3.
Salvatore Loria
İtalya
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jonathan Horne
Almanya
2.
Dejan Umicevic
Sırbistan
3.
Stefano Maniscalco
İtalya
3.
Tomas Reich
Çek Cumhuriyeti
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eudoxia Kosmidou
Yunanistan
2.
Monika Visnovska
Slovakya
3.
Betty Aquilina
Fransa
3.
Gülderen Çelik
Türkiye
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sara Cardin
İtalya
2.
Jelena Kovacevic
Hırvatistan
3.
Anna Fajkowska
Polonya
3.
Serap Özçelik
Türkiye
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Carmen Vicente Cabanas
İspanya
2.
Laura Pasqua
İtalya
3.
Lolita Dona
Fransa
3.
Mirsada Suljkanovic
Bosna Hersek
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vassiliki Panetsidou
Yunanistan
2.
Hafsa Şeyda Burucu
Türkiye
3.
Tiffany Fanjat
Fransa
3.
Silvia Sperner
Almanya
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vanesca Nortan
Hollanda
2.
Ana-Marija Celan
Hırvatistan
3.
Cristina Feo Gomez
İspanya
3.
Radka Krejcova
Çek Cumhuriyeti
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
İtalya
2.
İspanya
İspanya
3.
Fransa
Fransa
3.
Çek Cumhuriyeti
Çek Cumhuriyeti
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
İtalya
İtalya
3.
Fransa
Fransa
3.
Sırbistan
Sırbistan
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Serkan Yağcı
-
Okay Arpa
-
Yaser Şahintekin
-
Enes Erkan
-
Yavuz Karamollaoğlu
-
Murat Salih Kurnaz
-
Gökhan Gündüz
Türkiye
2.
İspanya
İspanya
3.
Azerbaycan
Azerbaycan
3.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
İtalya
İtalya
3.
İsviçre
İsviçre
3.
Sırbistan
Sırbistan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İtalya
4
4
3
11
2
İspanya
3
3
2
8
3
Yunanistan
3
1
1
5
4
Hollanda
2
0
1
3
5
Türkiye
1
2
2
5
6
Hırvatistan
1
2
1
4
7
Almanya
1
0
1
2
7
Azerbaycan
1
0
1
2
9
Fransa
0
1
7
8
10
Sırbistan
0
1
3
4
11
Bosna Hersek
0
1
2
3
12
Slovakya
0
1
1
2
13
Çek Cumhuriyeti
0
0
3
3
14
İsviçre
0
0
1
1
14
Macaristan
0
0
1
1
14
Makedonya
0
0
1
1
14
Polonya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Türkiye
-
Serkan Yağcı
-
Okay Arpa
-
Yaser Şahintekin
-
Enes Erkan
-
Yavuz Karamollaoğlu
-
Murat Salih Kurnaz
-
Gökhan Gündüz
Büyük Bay Takım Kumite
1.
Hafsa Şeyda Burucu
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
2.
İlyas Demir
Büyük Bay Kumite 60 Kg
2.
Gülderen Çelik
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
3.
Serap Özçelik
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2016 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
2015 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
2014 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
2013 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Macaristan
2012 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2011 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2009 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2008 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2007 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Slovakya
2006 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Norveç
2005 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2004 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Rusya
2003 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
2002 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2001 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
2000 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1999 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1998 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1997 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
1996 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
1995 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
1994 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1993 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Çek Cumhuriyeti
1992 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hollanda
1991 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
1990 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Avusturya
1989 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1988 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İtalya
1987 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1985 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...