Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Büyükler Avrupa Şampiyonası 05-07 Mayıs 2006 - Stevanger Norveç
Büyükler Avrupa Şampiyonası 05-07 Mayıs 2006 - Stevanger Norveç
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
Pool Dosyaları
Büyükler Avrupa Şampiyonası
05-07 Mayıs 2006
Stevanger Norveç
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Valdesi
İtalya
2.
Kristian Novak
Hırvatistan
3.
Vu Duck Minh Dack
Fransa
3.
Lucio Maurino
İtalya
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Miriam Cogolludo de las Heras
İspanya
2.
Petra Nova
Çek Cumhuriyeti
3.
Almudena Munoz Gonzales
İspanya
3.
Mirna Senjug
Hırvatistan
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
İtalya
İtalya
3.
İspanya
İspanya
3.
Yunanistan
Yunanistan
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
İtalya
İtalya
3.
İspanya
İspanya
3.
Hırvatistan
Hırvatistan
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
David Luque Camacho
İspanya
2.
Ömer Kemaloğlu
Türkiye
3.
Danil Domdjoni
Hırvatistan
3.
William Rolle
Fransa
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
C. Castano Fernandez
İspanya
2.
Ciro Massa
İtalya
3.
Christian Gruner
Almanya
3.
Adam Kovacs
Macaristan
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mensur Cakic
Bosna Hersek
2.
Diego Davy Vandeschrick
Belçika
3.
Guiseppe di Domenico
İtalya
3.
Jason P. Ledgister
İngiltere
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Olivier Beaudry
Fransa
2.
Salvatore Loria
İtalya
3.
Mate Odak
Bosna Hersek
3.
David Santana Vega
İspanya
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Zeki Demir
Türkiye
2.
Davin Pack
İngiltere
3.
Luigi Busa
İtalya
3.
Konstantinos Papadopoulos
Yunanistan
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Leon Anthony Walters
İngiltere
2.
A. Kalusic
Bosna Hersek
3.
Stefano Maniscalco
İtalya
3.
Callum Robb
İskoçya
Büyük Bay Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Stefano Maniscalco
İtalya
2.
Diego Davy Vandeschrick
Belçika
3.
Ludovic Cacheux
Fransa
3.
Spyridon Margaritopoulos
Yunanistan
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Monika Visnovska
Slovakya
2.
Jelena Kovacevic
Hırvatistan
3.
Loris Afarah
İsrail
3.
Ulrike Fleischmann
Almanya
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Carmen Vicente Cabanas
İspanya
2.
Maria Sobol
Rusya
3.
Eva Medvedova Tulejova
Slovakya
3.
Silvia Sperner
Almanya
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Laurance Fischer
Fransa
2.
Yıldız Aras
Türkiye
3.
Jeannine Herrgesell
Almanya
3.
Aza Koshty
Rusya
Büyük Bayan Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Snezana Peric
Sırbistan
2.
Yıldız Aras
Türkiye
3.
Cristina Feo Gomez
İspanya
3.
Nadine Ziemer
Almanya
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Yusuf Başer
-
Yaser Şahintekin
-
Yavuz Karamollaoğlu
-
Zeki Demir
-
Okay Arpa
-
Serkan Yağcı
-
Yücel Gündoğdu
Türkiye
2.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
3.
İtalya
İtalya
3.
Hollanda
Hollanda
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almanya
Almanya
2.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
3.
Sırbistan-Karadağ
Sırbistan-Karadağ
3.
İspanya
İspanya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İspanya
4
0
6
10
2
Fransa
4
0
3
7
3
İtalya
2
4
5
11
4
Türkiye
2
3
0
5
5
Bosna Hersek
1
3
1
5
6
İngiltere
1
1
1
3
7
Almanya
1
0
5
6
8
Slovakya
1
0
1
2
9
Sırbistan
1
0
0
1
10
Hırvatistan
0
2
3
5
11
Belçika
0
2
0
2
12
Rusya
0
1
1
2
13
Çek Cumhuriyeti
0
1
0
1
14
Yunanistan
0
0
3
3
15
Hollanda
0
0
1
1
15
İskoçya
0
0
1
1
15
Sırbistan-Karadağ
0
0
1
1
15
Macaristan
0
0
1
1
15
İsrail
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Zeki Demir
Büyük Bay Kumite 80 Kg
1.
Türkiye
-
Yusuf Başer
-
Yaser Şahintekin
-
Yavuz Karamollaoğlu
-
Zeki Demir
-
Okay Arpa
-
Serkan Yağcı
-
Yücel Gündoğdu
Büyük Bay Takım Kumite
1.
Ömer Kemaloğlu
Büyük Bay Kumite 60 Kg
2.
Yıldız Aras
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
2.
Yıldız Aras
Büyük Bayan Kumite Open
2.
Benzer Müsabakalar
2016 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
2015 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
2014 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
2013 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Macaristan
2012 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2011 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2010 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2009 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2008 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2007 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Slovakya
2005 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2004 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Rusya
2003 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
2002 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2001 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
2000 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1999 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1998 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1997 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
1996 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
1995 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
1994 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1993 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Çek Cumhuriyeti
1992 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hollanda
1991 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
1990 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Avusturya
1989 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1988 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İtalya
1987 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1985 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...